НаливайКа• 23 марта 2023
Блогери офанаріли!
Сіла зранку з кавою погортати істу і в рекомендаціях побачила на блогерці сукню Массімо, на яку сама дивилася.
Заходжу у профіль, а там самі Шанелі, Ермеси і тд
Дорого-багато-розкішно.
Я особисто тільки мрію про цей рівень, але подивитися приємно.
Заходжу в коменти, а там дівчина спитала чосу ермес носять розстібнутою, а блогерка бере і принижує її через те, що в неі цього ермеса нема.
Це нормально?
В мене огида..
Така красива жінка, красиве життя, розкіш, подорожі, а бере і сміється з тієї СВОЄЇ аудиторії в кого цього нема. З тоном типу «у вас нема, то вам нічого і відповідати чому»
Фу
Невже не можна нормально написати чому. Важко застібати щоразу, тренд, чи випадковість. Ні! Треба макнути лицем в те що в тої нема.
Ось у мене нема, але я собі не дозволю так з людьми говорити.
Виговорилася..
Гарного, спокійного, сонячного дня!
Дорого-багато-розкішно.
Це нормально?
В мене огида..
Фу
Виговорилася..
Гарного, спокійного, сонячного дня!
Обнемашечка• 23 марта 2023
Ответ дляНаливайКа
Це кежуал стиль) і мінімалізм
Насолода для очей
На ногах Шанел )
Продаю витрішки• 23 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
самый полезный комментарий!
Может хоть после него автора попустит)
Как же, попустит...
Автор жеж целая Подписчица! А тут такое неуважение к ее соратнице, с которой она себя отождествляет. Она то думала она важная такая, а оказывается смысл ответа даже не поняла. Облом вдвойне.
Обнемашечка• 23 марта 2023
Ответ дляНаливайКа
Це кежуал стиль) і мінімалізм
Насолода для очей
А хто цей , мені такий стиль до смаку також
Крайня невістка• 23 марта 2023
Ответ дляЯ натуралка
Вообще пофиг на блохеров. Не понимаю этого обожествления вещей и соответственно для меня бредова ваша тема.
И обожествления тех, кто это носит и показывает. Это слежение за чужой жизнью удивлять не перестанет.
Татьяна-bfd8• 23 марта 2023
Ответ дляНаливайКа
А я і не була підписана. Це рекомендації
Зачем вообще смотреть на этих блохеров? Чтобы что? Пожирать себя изнутри?
НаливайКа
• 23 марта 2023
Ответ дляKusalochka
Какой смысл вообще быть на такой шлак подписанной? Следить за чужой красивой жизнью зачем? Что это дает?
По перше, я не підписана на неї і на інші життя) це в рекомендаціях випало
А по друге, це просто профіль про модні образи (я так розумію), про життя там не бачу нічого.
Я підписана на інших стильних блогерів, бо вони мене надихають і розвивають «насмотреность» (не знаю як сказати на мові
НаливайКа
• 23 марта 2023
Ответ дляKusalochka
Ну бычка редкая. Мне хватило, как она на странице своего магазина выставляла что ее спрашивают, почему ее подделки такие дорогие. И она откровенно посылала, стебалась и хамила и выставляла скрины. Потом несла чушь, как доработала Лоро Пиано. После этого я отписплась и подумала, что в мире есть много адекватных продавцов.
Ну от, будь -ласка..
А мені кажуть, що я не так зрозуміла.
Дякую, що розклали крапки над «і»
Питання «а ви так не носите?» воно вже з ехидством прозвучало, адже Ермес не носить кожна пересічна.
Та все з нею ясно
Згодна з першим реченням))
А мені кажуть, що я не так зрозуміла.
Дякую, що розклали крапки над «і»
Та все з нею ясно
Згодна з першим реченням))
НаливайКа
• 23 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Как же, попустит...
Сто разів писала що не підписниця і ніколи не була нею. Будьте уважнішою
НаливайКа
• 23 марта 2023
НаливайКа
• 23 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Хто себе пожирає? Чому?
Я не пожираю..
Он скинула кого я дивлюся.
Щоб надихатися, щоб вміти так підбирати речі.
Це розвиває мій смак. Так, на ногах не Шанель, але всеодно образ цільний, одяг між собою гарно поєднується.
А на панянку-хабалку я не підписана, просто зайшла глянути на сукню массімо
Я не пожираю..
Он скинула кого я дивлюся.
КвартираЧья• 23 марта 2023
І де там приниження? Це був жарт, з тексту ж видно… оце вам нічим зайнятись
КвартираЧья• 23 марта 2023
Ответ дляНаливайКа
Та мені байдуже на них. Реально оцінювала вживу сукню массімо, яку планувала зловити на сейлі, то ж розглядала чи варта вона того.
Чогось поперлася в коментарі))
А, бо було смішно з того що називалося відео «одне плаття, а стільки образів»
А я і не помітила різні образи))))
Думаю чи я одна?
Чогось поперлася в коментарі))
А я і не помітила різні образи))))
Думаю чи я одна?
Ну так різні образи, різне взуття, сумочки
КвартираЧья• 23 марта 2023
Ответ дляНу шо не так?
Посмотрела её фотки, да она ж никакущая. Без всех этих брендов и вставленных огромных зубов - обычная доярка. Никаких внешних данных, зато гонору столько
Ну был бы у вас бизнес в Дубае связанный с бриллиантами, у вас ты тоже было гонору до фига. И внешность здесь уже не играет роли, были бы финансы
Продаю витрішки• 23 марта 2023
Ответ дляНаливайКа
Никакой разницы. Вы из этой же категории - ожидаете уважения за то, что следите за чьей- то жизнью. Это неумно, вам об этом уже сто раз написали.
Будьте дорослішою.
НаливайКа
• 23 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Будьте дорослішою.
Очікування поваги до людей просто так! просто так!
Бо для мене, в моєму житті, оточенні це норма. То ж дивно коли є люди, які як ви, виправдовують зневагу через діаманти. Типу «був би у вас такий бізнес, то і ви б були такою»
Логіка капєц
LIANA171185• 23 марта 2023
Я тоже долго не понимала,почему эти сумки носят открытыми+телефон и кошелек в руках.Купила.Поняла.В эту сумку фиг залезешь,когда она закрыта!
Так и лежит этот ’сейф’ кожаный в шкафу)
Но да,блогеры у нас несколько переоценивают себя.Считают себя лучше всех.
Ну шо не так?• 23 марта 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ага, особенно если это заслуга мужика или папы, а своих достижений - ноль
Анчо Ус• 23 марта 2023
Текст - на те й текст, що в ньому неможливо зчитати емоції, які туди закладалися, а можна лише прочитати його зі своєю інтерпретацією.
Спершу по тексту картинки я вирішила як автор. Потім хтось написав, що ці сумки незручні у виконанні - о ось я уже думаю, що блогерка мала на увазі ’я теж думала, що носитиму цю сумку закритою, поки не придбала сама і не побачила, як це не зручно’.