Бабка_в_кедах• 24 марта 2023

Видели какие дома в селе черниговской области классные за копейки?

И лес рядом и реки, воздух.
И дома есть ухоженные с участком..и цены 2-5тыс $
Фокус-Покус• 24 марта 2023
Ответ дляПожарник
тому ви вибрали бетонну коробку, випари, викиди, шум, асфальт, дерева лише в телевізорі - красота, мрія кожної живої людини :)
ех... свідомо вибирають клітку лише самі знаєте хто ..
Хто? Ось мої ’дерева в телевізорі’, а ще закрита охороняєма територія, розвинена інфраструктура, через дорогу великий парк, 10 хвилин пішки метро. Шкода що ціни не по 2 тис, а по 2 тис за квадрат

АнтиТанкист• 25 марта 2023
Ответ дляФокус-Покус
І ціни по 2-5 тис? То дайте два
Я купила за 100 тис грн, рахуйте самі
На границе• 25 марта 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Ви всі села об´їздили? Повно такого, Харківська область.
И в Киевской области такое есть.
Магазин есть, а вот школы и поликлиники в соседних сёлах.
И вообще полно такого по Украине.
Фокус-Покус• 25 марта 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я купила за 100 тис грн, рахуйте самі
Тобто ви купили будинок з євроремонтом, з санвузлом в будинку, з газоном в розвиненому селі за 2,5 тис уо? Не вірю! Активно моніторю зараз будинок під дачу, все, що має хоч якийсь нормальний вигляд і жилий стан стартує від 20 тис, так, щоб ізумрудний газон, то це вже 30+
АнтиТанкист• 25 марта 2023
Ответ дляФокус-Покус
Санвузол самі в дім провели. Купили зі скважиною, ремонтом (але під себе шпалери змінювали), трава була без хащів у дворі (посипаємо селітрою і косимо косаркою, все красиво і зелено), з садом, городом. Тільки тв провели і інет. Повезло певно.
Фокус-Покус• 25 марта 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Облаштувати санвузол в домі це мінімально 3-4 тис, а реально з новими цінами 5-6. Змінити шпалери, купити якісь меблі і тд. Ось і вийде тисяч 12-15. І це вам дійсно повезло, що територія була не захаращена. Зазвичай хати за 2 тис виглядають як звалище непотрібних речей, які треба ще за свої кошти вивезти.
АнтиТанкист• 25 марта 2023
Ответ дляФокус-Покус
Ні, сусід-алкаш робив за копійки. Ви перебільшуєте ціни.

Фокус-Покус• 25 марта 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я щойно закінчила ремонт в санвузлі в квартирі, він мені став лише за матеріали без роботи в 5 тис уо, це сантехніка чорнова, плитка і сантехніка чистова. Звісно унітаз, душову стійку і плитку можна взяти дешевші, але ж труби теж коштують не три копійки. Тож з нососом, бойлером, роботою в ці гроші вийде.