Olgusya• 25 марта 2023

Україна поки що не може почати контрнаступ, – Зеленський

Для цього бракує техніки та боєприпасів, заявив він в інтервʼю японському Yomiuri.

Вийшло багато галасу з нічого?
Lusapasika• 25 марта 2023
Зрада!Зрада!Кричали женщины: ура! И в воздух чепчики бросали! ..правильно говорит президент,пусть думают ,что у нас ничего нет.нежданчик он такой,уже проходили осенью.точно так же-никто ниче не знал,все плохо,а не успели борщ сварить-уже половина земли деокупировано.и даже близко не было ни танков,ни брони,ничего.а сейчас..
Lusapasika• 25 марта 2023
Україна готує потужний контрнаступ, який шокує весь світ, – радник Залужного
https://24tv.ua/kontrnastup-zsu-radnik-zaluzhnogo-... , 23 березня
dajkiri-irina• 25 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Началось
Lusapasika• 25 марта 2023
Радіо Свобода Weekly: США готують Україну до великого ...

radiosvoboda.org
https://www.radiosvoboda.org › ...
Перевести эту страницу
5 дней назад — Politico: США зосереджені на підготовці України до великого весняного контрнаступу.
Lusapasika• 25 марта 2023
пригожин вчера-такое начнется,что вы все о..ете.
Lusapasika• 25 марта 2023
15 березня після ще одного засідання ’Рамштайну’ Міллі заявив, що українські війська навчені і досить сильні, щоб перемогти.и у кого родные служат пока в тылу в резервах или на учении на западе,знают как идет подготовка и даже приблизительно когда все начнется.
Lusapasika• 25 марта 2023
наступление готовят ,советуют,корректируют,планируют самые лучшие генералы мира.прям один герасимов умник а все дебилы
Renesmeе 16• 25 марта 2023
Ответ дляOlgusya
Ну тобто вже навіть не у квітні. Все здвигається
Вам обіцяли у квітні? Ви не занадто офігіли сидячі на дивані щось там вимагати у військових !???
okabel• 25 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Раділи і варили борщ Ви, а мій чоловік був там. Тому я раділа мало і взагалі нічого робити не могла, більше плакала і молилась за хлопців, знаючи, як це все проходило і що могло з ними статись....
Lusapasika• 25 марта 2023
як добре,що у кабаєва кум дурбелик і злодій!таких і ботів набирає!до речі ,у оксани відібрали пів мілліона позавчора ,то медведчуку знову треба навариться
Lusapasika• 25 марта 2023
Ответ дляokabel
плачте і моліться і зараз.це нормальні емоції.
Яся222• 25 марта 2023
Когда оно начнется, мы узнаем по факту. Маловероятно кто-то выйдет и оповестит нас об этом.
okabel• 25 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Молитись - не емоції. Поради я не просила, не варто вказувати іншим, це точно не нормально.
Lusapasika• 25 марта 2023
okabel то я і відповіді вашої не просила,дарма ви мене блоканули)
Nata2907• 25 марта 2023
Ответ дляOlgusya
Ви хочете сказати, що офіс президента й генерали не казали про контрнаступ?
А ви чекаєте, що завтра Зеленський з Залужним вийдуть і скажуть, що рівно через 2 тижні ми почнемо контрнаступ на такому то і такому напрямку? І ще й кількість техніки івійчкових точну вкаже обов´язково
Lusapasika• 25 марта 2023
Ответ дляNata2907
пригожин уже ниє-у ЗСУ в резерві 200 тис чекають на наказ наступу,частина армії підтягуються з навчання натівського,80 тис під Бахмутом,а скільки ще на кордоні і по іншим напрямкам.каже,техніки ,зброї дуже багато,і намалював карту,декілька можливих направлень наступу ЗСУ,на його думку,і на бєлгород
okabel• 25 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Lusapasika - не дарма блоконула. Трошки розбираюсь в людях, з ким не варто спілкуватись. Всього хорошого!
Lusapasika• 25 марта 2023
На болотах паніка за зброю британську ’нацисти ,убійци,хімічєскімі снарядамі лупіть будут’і переживають за наступ.нарили окопів,виглядають ЗСУ в памперсах
Lusapasika• 25 марта 2023
okabel ну шо ж ви так не любязно зі мною.я теж розбираюсь в людях.не вчора народилась.і в тролях.
okabel• 25 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Я жінка військового. На мою думку, троль тут Ви. Не знаю, правда, на кого працюєте. Поважайте інших і чужий вибір з Вами не спілкуватись.
spain2406• 25 марта 2023
Ответ дляokabel
Вона працює на недоумкуватих замовників з ОП, які замовники - такий і контент
inresta• 25 марта 2023
я мрію, що одного ранку я відкрию телеграм і прочитаю що Україна перемогла
тому я просинаюсь кожного ранку в 5 годин і читаю
I_am_Ukrainian• 25 марта 2023
P. Halliwell• 25 марта 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Так это было понятно. Но помню советчицу,она тут темы клепала по 5 в день о наступлении,в истерике заходилась,если ей писали против.
Так она тут в теме и есть))) под стопятисотым ником)
kll lena• 25 марта 2023
Ніхто реального стану армії та планів озвучувати не буде.
Всі чекаємо контрнаступ, але дуже страшно за наших військових та наші міста. Скільки біди роблять рашисти.
aleksey.bo• 25 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Сирьський це Дебальцево та Іловайськ 2014-15, Соледар та Бахмут 2022-2023, его награждали высшими наградами страны за провал операций в которых погибло огромное число солдат а потом и защищаемые територии потеряли.
Ви або труси вдіньте(мовчіть), або хрестик зніміть( не паплюжте українську славу)
Argesha• 25 марта 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Вона й тут у припадку заходиться, коменти один за одним, один дибільніше другого.
SlawaUkraine• 25 марта 2023
Ответ дляaleksey.bo
для меня Украина это народ ,а для вас кто ? чиновники , судьи , политики?Народ - героически воюет , чиновники позорно заняты корупцией и пропагандой.
Mira29-c3c3• 25 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Почему вы такая умная ещё не в Генштабе ?
Там люди знающие и умные, они разберутся.
Знают что делают.
Не стройте из себя эксперта по вырезкам из СМИ.
Так це питання можна поставити усім учасників цієї дискусії,а не тільки авторці того коменту.
LudaSHS• 25 марта 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Людочка, привет! Вы имели ввиду контрнаступление, правильно? А то я только с просоня. Кста, сон не очень был... Но даже не знаю... тут рассказывать или снова тапки полетят? Схожу ка явитему о снах
Всем удачного мирного дня!
приветик, в бегах тоже. да наступление ВСУ имела ввиду.