Любовь -fd82• 25 марта 2023

Куди звертатись щоб забрати тіло військового

У подруги брат, був під Бахмутом, нажаль позірним тей хто був з ним на точці, повідомив шо міна йому відірвала кінцівки, але коом всіх забирали, його не забрали. Командиру звонимо, який тут і дистанційно ними керує, розмовляє аби відвалили. каже до нього таких мільйон дзвінків в день. великий розпач, не знаємо кули звертатись, може якісь орагнізації, щоб поховати по людські людину
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляKateFrosty
Є жінки тих, хто в мед.евак. У мого чоловіка в бригаді є цей підрозділ. І як раз на схід їдуть. Але вони не підуть 200 шукати, коли 300 поміч потрібна. Я автору написала контакти того, хто як волонтер евакуацією живих займається. Може вона прислухається і за порадою до нього звернеться
Того кого ви написали ,він забирає цивільних ,ніяк не військових

автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляLilianna_
Бо вона не зовсім та, за кого себе видає ….
Серьйозно. ?А ви та???Яка кидається на убитих горем?А ви та???
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляLilianna_
Бажаю вам ,ніколи бути тою ,шоб шукати домогу коли ваш рідні будуть на війні
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляLilianna_
Бо ця тема створення саме для цього
Для чого ???Ану скажіть
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляLusapasika
автор,так вы же все наперед знаете в точности и как было все ,и кто погиб,кто раненый,кто выжил.как будто вы там были в бою.и собаки съедят и волки ,и кости,и кто кого забрал-не забрал.в итоге-я ничего не знаю.что делать?вы или троль или просто вам не интересно поискать на фб все.
Послушайте ,это элементарная логика ,тело лежит ,разлагается ,потом его растащить зверье .Все как бы логично ,если включать голову
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляLusapasika
автор даже знает ,куда ранило парня,где и как.может.в плену,или в больницах поискать.но сразу -волки ,собаки.
Автор знает,что его там оставили ,и он умирал
klux• 25 марта 2023
Ответ дляKateFrosty
Дуже цікаво, а нащо тоді повідомляв?
«Свєта, там Олега поранило, я бачив. Але я не зміг допомогти, бо рятував своє життя. Пішли когось, щоб тіло забрали»
Сообщал, чтоб родные знали. А нужно было молчать?
Кто осудить человека за то, что он не смог спасти другого, если он реально не мог?
_KaPrizzz_• 25 марта 2023
Ответ дляHelenny
А за що в СІЗО посадили тих, хто вижив?
якби я знала защо ...
вони поки їх не посадили дали різні покази про мого брата і всі різні, один каже що брат 200, другий, що він залишився з пулеметом на позиції, третій про якийсь наступ, четвертий вже не пам ятаю
мене більше турбує хто і навіщо зняв з брата шолом, бронік та забрав документи, даже жетон витягли
_KaPrizzz_• 25 марта 2023
Ответ дляТанечка КР
А чого в СІЗО? Що покинули поле бою?
я нажаль не знаю за що

Кузякин• 25 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тема для нагнетания раскола в обществе. Внимательно перечитайте посты автора и посты подпевающих
И подобное будет по неск раз в день.до нашей победы!
Вы не в себе
Кузякин• 25 марта 2023
Ответ дляAlve
Три роки. І потім забрати тіло? Це із тієї ж опери ,як ви рідне місто з автоматом захищатимете , а по факту гарно захищаєте в Германії на виплатах
Удалено администрацией...
Кузякин• 25 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Так, три роки. А варіанти які???? По Бахмуту вулицями блукати і шукати? Щось авторка не рветься, як бачите, тільки чужих синів і братів готова посилати тіло шукати.
Щодо Німеччини - бо я не маю сопливих ілюзій, на відміну від вас. Все в рази важче, чим очікували. І надовго.
Удалено администрацией...
Кузякин• 25 марта 2023
Ответ дляAlve
Ви триндете патріотично на форумі, а робите геть інше. Голими руками москалів лише на соціалі здатні давити. А як файно про те писали на форумі.
Те саме буде, якщо щось трапиться і з вашим чоловіком. Ви миттю забудете,що писали, і хвилюватиметеся лише про свою ду..у.
Удалено администрацией...
Олечка79• 25 марта 2023
Листала тик ток
И вот такую страничку нашла
Ищут погибших похороненных
Зайдите , посмотрите
А вдруг
https://www.tiktok.com/@lubovukraina?_t=8awmFbRWwD...
MilaG• 25 марта 2023
У нас в городе кошмарная ситуация:
Мальчик служил просто в Мариуполе. Родители орали, чтобы вывезли детей. Погиб на глазах друга, друг его и похоронил, знает место. Это еще в мае было.
Мать оббила все пороги, а в Мариуполе уже полным ходом все благоустраивают. Я когда вижу эту маму, так больно сердце сжимается.
Пусть все погибшие покоятся с миром, а мы помним их и любим.
Марuна• 25 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Просто жесть! Знать, что человек умер и цинично писать ’пропал без вести’.... Бессовестные!
Брат загинув і командування це знало, просто не могли забрати тіло з позиції. А батькам дали сповіщення, що пропав безвісті...Уже як повитягували тіла, то повідомили...
Днепр Елена• 25 марта 2023
Вы предлагаете рисковать жизнью других людей что бы забрать труп?
TATATA1973• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Там нема можливості забрати тіло, це просто треба зрозуміти. Ніхто не буде ризикувати життям хлопців, щоб забрати загиблих.
Мої співчуття
Вчора хоронили сусіда. Якби його жінка не поїхала туди в штаб і не наробила кіпіша, його б ніхто не викопував, їх присипало. Його так і знайшли сидячи в бліндажі. На 5й день. Інший знайомий попав під обстріл, їх накрило, його волною теж розірвало (боже, я не можу) і присипало. Недалеко був ого знайомий, відрив його і зібрав, поволік до своїх і по дорозі подзвонив рідним. Його за це там сношали..... Але похоронили чоловіка по людські. так що не факт що там саме не можуть, може не хочуть шукати.
Carrie Bradshaw-Preston• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Офіційно його записали як пропвший без вісті ,хоча командування знає,зо він 200 і знає де тіло .Толку від тої заяви не буде ,відпишуть що він пропав
Автор, подивіться з подругою, - може, щось корисне буде...
https://www.facebook.com/merezha.prava/videos/як-р...

Carrie Bradshaw-Preston• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Боже ,через рік то тільки по ДНК мабуть тесту ,і то там вже кістки мабуть собаки розтянуть
У нас у будинку сьогодні ховали сусіди сина, який був оборонцем Азовсталі і загинув ще у квітні... (((
Carrie Bradshaw-Preston• 25 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
Удалено администрацией...
Не хочу розганяти зрадоньку, але мені інколи страшно, - страшно від розуміння того, що коли не стане чим виплачувати компенсацію сім´ям загиблих, то ’зниклих безвісти’ стане набагато більше... (((
Дивно виглядає і те, що сміємось з рашистів, що вони не взуті, не вдягнені, не озброєні толком, а у нас все всім миром хлопцям купляємо, коли хтось із рідних, сусідів, знайомих призваний, бо буде у своїх кросах і залежаній формі зі складу не свого розміру... На жаль, чомусь по телеку цього не кажуть, а хлопці, що туди попадають, розповідають ще й не таке... (((
І так серце рветься на частки... (((
А ще сьогодні читаю новини, що прем´єр міністр Польщі сказав, що ’ЄС вже втомився від цих санкцій, які треба накладати на рф’... ((( Ось так, втомились вже вони, а війна у нас ще не закінчувалась... і кінця її на горизонті не видно... (((
Carrie Bradshaw-Preston• 25 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Коротше, всім начхати, зате герой. Співчуваю рідним і близьким загиблого. Це страшне горе і коли таке відбувається то якось вже не до патріотизму.
Саме так... ((( Дивлюсь навкруги і бачу, що всі вже зневірені... І про цей контнаступ... Люди (а серед них є і військові) в один голос виражають думку, що не потягне того Україна, і дуже дивуються, що це все мусується у інфопросторі... Бояться, що буде багато втрат, багато жертв... ((( Дай боже, щоб помилялися...
KrupinkaSs• 25 марта 2023
Ответ дляДнепр Елена
Це для вас труп,а для рідних чоловік,син,батько,брат.Не дай Боже таке пережити.Віддають люди своїх дітей,чоловіків,братів а потім і поховати не можуть по людські.
Читала на фейсбуці історію як жінка з чоловіком самі по труп сина поїхали,і як самі тягнули його з поля до машиниє.Це просто ад
Lilianna_• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Для чого ???Ану скажіть
Я вище все сказала.
Lilianna_• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Спеціально нещодавно зареєструвалися? Щоб розказати усім як наших загиблих собаки їдять ? Як командирам пофіг на полеглих… ну ну . Анонімно тему в суботу зробили. В розділі сім’я. Ви та. Саме та
Lilianna_• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Перестаньте. Вам тут багато дали порад що робити. Але ви огризаєтеся, тикаєте. Пишете якось недобре про інших військових. А там війна. Страшна війна. Там дійсно гинуть.
_KaPrizzz_• 25 марта 2023
Ответ дляKrupinkaSs
моя мати теж поїхала в Бахмут, щоб знайти тіло брата, але її не пропустили та під конвоєм відвезли додому. Сами не шукають, і рідним не дозволяють. А мати вже не спить та не їсть місяць, жити не хоче, їй ті обстріли не страшні, тільки б сина знайти, вона його сама хоче по посадкам шукати, але не дозволяють
Vitalinka1987• 25 марта 2023
Дуже шкода, мої співчуття рідним. Але все ж я вважаю, що не варто ризикувати життям інших військових, щоб забрати тіла. Людей це не поверне, а живі можуть загинути
_Юта_• 25 марта 2023
Автор, мы сейчас тоже ищем ’пропавшего без вести’.
Нужно обязательно писать заявления в ГУР, СБУ, нужно уведомление от части, где служил.
Тогда хоть какой-то шанс, что рано или поздно тело вернут. В ГУР целый отдел занимается обменом и возвратом как пленных, так и тел
космея• 25 марта 2023
Ответ дляAlve
Обурює, що страшно і жорстоко не для всіх. Герою України кошовому ні мтрашно, ні жорстоко, і медальку дали
У нього не Герой України , а «За заслуги» III ступеню
Хоча і такого не заслужив.