Рубаю олівлє• 25 марта 2023
Прийом ОК і місячні
Дівчата , почала приймати ок для нормалізації циклу, лікар назначив . П´ю вже 2 місяці , перший місяць трохи мазало в середині циклу , зараз ось знов таке як почалися , хоча були 2 тижні назад. Це взагалі норма на початку прийому? Чи можливо не підходять мені ці таблетки?
В кого як було, напишіть будь ласка. До лікаря звернусь звичайно, але щось хвилююсь.
Личко Невеличке• 25 марта 2023
Перші 3 міс може мазати, адаптація.
Але якщо як кровотеча чи маже вже після 3х міс, то не підходить дозування, міняти потрібно.
Ms. Искренность• 25 марта 2023
А какое нарушение цикла у вас были, диагноз и какой кок принимаете?