Добрий вечір!
Скажу одразу: я недосвідчений мандрівник.
До війни двічі на рік відпочивала лише на українських курортах (люблю їх ніжно і знаю про них все)))), та один раз - в Єгипті (звісно, по системі " все включено" )))))
Наразі прошу поради та інформаційної допомоги щодо відпочинку на закордонному морі.
Не пакетним туром, а самостійно.
Їхати буду із Німеччини (шукаю варіанти із аеропортів Саксонії або Берліну).
Буду дуже вдячна за інформацію щодо бюджетного відпочинку (НАЙБЮДЖЕТНІШОГО із можливих ))))).
Особисто мені поки що в голову приходять такі країни, як Болгарія та Албанія.
Та можливо, - знаючі люди порадять не гіршу і не дорожчу альтернативу? ;)
Що для мене важливо:
- Гарне море, бажано відкрите, а не затока ( в цьому плані мене цілком влаштовував український курорт Затока, не бийте мене сильно)))))), без " волнорізів", із суцільною береговою смугою, щоб можна було намотувати кілометри, гуляючи вздовж берега;
- Наявність різного за ціною і комфортом житла на самому березі, буквально " на пляжі", тобто не лише круті готелі чи апартаменти, а й гостьові будинки. ,скромні номери на сімейних віллах тощо;
- Недорога їжа в кафе і супермаркетах (ми насправді дуже невибагливі, звикли до простої і корисної їжі);
- НЕ СПЕКОТНА погода в липні - серпні (тобто, Єгипет - точно не підійде )))))).
В Україні за температурою повітря і води нас цілком влаштовував червень і вересень на Чорному морі, та на жаль, в Німеччині відпочинок можливий лише під час шкільних канікул, тому треба знайти компроміс між: "щоб влітку і і щоб не +40 )))))).
- І найголовніше: бюджет ДУЖЕ обмежений, при цьому є обтяжуючі обставини у вигляді особливих потреб одного з членів родини: через те (до прикладу) нам дійсно потрібна справжня 1 лінія (а не 30 хвилин до моря), небагатолюдний курорт (можна взагалі сільський, але з магазинами і кафе), іне 7 днів відпочинку, а мінімум 14 ( а краще - ще трохи більше, бо дехто з сім´ї дуже довго адаптується до нового середовища ))))))).
Але при цьому при всьому в нас дуже скромні записи в плані ремонту і площі житла, сервісних моментів тощо ))))).
Тобто, нам треба максимально дешево і максимально класно )))))).
Знаю, що так не буває, але я людина везуча, зазвичай мені в житті щастить ))))).
Дівчата, я БУДУ ДУЖЕ вдячна за поради, на які напрямки дивитись, а які - одразу виключити з пошуків.
Можливо, хтось може зорієнтувати по вартості харчування (ті ж ціни в кафе чи магазинах), можливо, в когось є конкретні рекомендації по країнах та курортах, можливо, хтось із Вас сам здає недороге житло і може щось запропонувати )))))))).
Можливо, хтось може хоч приблизно сказати, скільки грошей треба мати із собою на "все про все" (розрахунок на 3 осіб, 1 дорослий і 2 майже дорослих підлітка).
Я дійсно буду дуже щиро вдячна КОЖНОМУ З ВАС, і якщо все вдасться, то потім обіцяю детальний відгук :)
СПАСИБІ!
Не пакетним туром, а самостійно.
Що для мене важливо:
СПАСИБІ!
dreamsunny• 25 марта 2023
Если любите Затоку, то мне пляжная Болгария напомнила как раз Затоку.
Мои друзья, живущие много лет в Германии предпочитают отдыхать в Испании и говорят, что две недели отдыха в Испании им дешевле двух недель в Одессе. Хотя в прошлом они одесситы.
Не гавкаю- но охраняю• 25 марта 2023
автор, краще перша половина вересня, ми раніше завжди так їздили в Болгарію, поки діти маленькі були. Ціни набагато нижчі, а погода і море - супер. Албена
, Золоті Піски не сподобались, одного разу там відпочивали - більше ні ногою
Ще Греція у вересні супер
ТАЗератти• 25 марта 2023
Шесть жетонов на метро и поездка в Гидропарк - все запросы автора удовлетворены
Ответ дляЧумачечая Весна
не буває на морі неспекотної погоди в липні та серпні, ми їздимо або на початку червня, або вересень-жовтень, залежить від країни
Болгарія навіть буде спекотною, але у першій половині липня ще там можна жити там де пісок та немає гір, щось на кшталт Сонячного Берега або Святий Влас, в Албанії буде спека, хотіла запропонувати Чорногорію, але там теж спека буде
можете Румунію ще спробувати
Дякую! Я сама не фанат високого сезону, але тут строго зі школою ((((.
Ответ дляЧумачечая Весна
у Вашому випадку все дорого та багатолюдно, ну не може бути в пік сезону дешево та без людей!
початок червня, або вересень жовтень це без людей та недорого
стосовно перельоту - шукайте лоукостери та купляйте квитки вже зараз, є візейр та райанейр як мінімум, є й інші
Я ще дивлюсь на іспанські острови. Там наче дешевші ціни в цей час, бо материкова Іспанія тепліша і дорлжча, а те ж Тенеріфе влітку - типу несезон. А нас вода в океані +21 цілком влаштує ))))). Дякую.
Ответ дляdreamsunny
Дякую!
Сіточка• 25 марта 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Автор, подсела я на ютюб на видоски про Албанию.
Море только Ионическое!!!шикарное!!
Красота!!! Но , Если вам прям первая линия, то, наверное, тоже не оч дёшево ..
Поищите на ютюб видосики про Албанию. Конечно позапрошлогодние, но прикините.
Болгария- ну Черное море, но да, может дешевле .
Море только Ионическое!!!шикарное!!
О, Албания - моя давняя мечта. И я этим летом серьезно решила туда поехать с детьми. Но... начиталась форума Винского - и нюансы с пляжами (много галечных, а песчаные в сезон просто забиты битком), и большинство пишет, что шумно-грязно
В общем, Албанией переболела. Ну, я это к тому, что про Албанию сперва нужно хорошенько почитать
Автор, под ваши запросы все-таки, наверное, идеально, подходит Болгария. Ну может, островная Греция, если готовить самим и питаться обычной едой. Но Болгария выйдет в разы дешевле, а маленькие городки типа Обзора, Бялы - то, что вам нужно. Можно между ними гулять вдоль моря и жилья рядом с пляжем хватает
Помаранчова душа• 25 марта 2023
В том году искала тоже и получалось что дешевое море- дорогой перелет и наоборот. Поехали в Украину в Карпты.
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ще Греція у вересні супер
Я знаю, що вересень для нас - ідеально. Але тут не відпустять зі шеоли. Тому лише друга половина липня або початок серпня. Дякую!
Ответ дляТАЗератти
Я Впс ждала ;). Спасибо
Ответ дляСіточка
Благодарю!
Міні-бікіні• 25 марта 2023
Ответ дляДесь так, але...
Автору не пойдет
Мы были, там очень ОЧЕНЬ далеко до моря!
Очень-очень это сколько метпов до моря? А в целом Вам/ребенку понравилось?
Kitty-77aa• 25 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
авторка питає про липень -серпень - ще завжди дурнющі ціни, страшенна спека та купа людей всюди
Зголна, в ці місяці всюди багато людей
Птица Говоруша• 25 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Дякую!
Так, в Албанія дивлюсь на Іонічне море, селища типу Борщ чи Хімара. Бо Саранда чи Ксаміль - занадто дорого і багатолюдно.
Я в Албании живу. Смотрите на Деррес, Кавая, Голем. Столица рядом, трансфер короткий и дешевый, бухта огромная, береговая лчень классная, песок, аренда апартаментов 1+1 в месяц от 600 евро, зелено, чисто, очень хорошая инфраструктура, рядом столица. Все что вы написали - это поселки вдалеке от столицы и аэропорта, где проблемы с водой каждое лето, толпы туристов, гористая местность, когда возврашаешся с пляжа, то хочется все проклянуть, ну и грязища, потому как плселки и инфраструктура очень бедная.
Птица Говоруша• 25 марта 2023
Ответ дляЗадолбулька
іонічне море в албанії - це моя мрія! Воно неперевершене, і в поєднанні з горами - це супер релакс
Адриатика в Албании не хуже чем в Черногории, теплее, чем ионика
Лівий Локіть• 25 марта 2023
Ответ дляLusapasika
у нас все будет хорошо.а вы учите китайский
Что еще мне прикажете делать?
Міні-бікіні• 25 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я в Германии, и каникулы начинаются с конца июля и до 15 сентября. А у Ваших детей не так?
ПоЗиТиВнАя• 25 марта 2023
Червень, Туреччина, Егейське море, не дужн спекотно, море навіть холодне. Липень, серпень чудово. Але дорого
Ответ дляПтица Говоруша
Но дальше к Югу вроде как намного лучше само море... Хотя посмотрю и ближние к пэропорту курорты. Спасибо!
Ответ дляМіні-бікіні
В каждой земле ж по- разному. У нас с 10 июля по 18 августа летние каникулы.
Птица Говоруша• 25 марта 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Красиво, мне Грецию напомнило))) а море не холодное? Всегда считала что в Албании прохладно, я люблю чтоб вода была +26...+28
От Албании до Греции, омобенно в Саранде, до острова Корфу всего 5 км
Вот фото 2 недели назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Якби ж не останнє речення )))). Дякую!
Ответ дляПтица Говоруша
Вот фото 2 недели назад
Аааа, супер!
Кнопкотиць• 25 марта 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Как беженцы едьте
Болгария , Испания
Принимают в отелях на море , отличное питание .
Знакомая девочка сейчас в Испании .
Все нравится
Болгария , Испания
Знакомая девочка сейчас в Испании .
Все нравится
Вони не поїдуть як біженці, так як мають захист у Німеччині
Птица Говоруша• 25 марта 2023
Ответ дляРуда ліса
Может Черногория?
Там недорого.
Будва, Бечичи (недалеко от Будвы, но подешевле)
Там недорого.
Черногория дороже и там все заполонили русские. Они почти всю Будву, Бечичи скупиди
Ответ дляПтица Говоруша
Це в порівнянні із Албанією Чорногорія дрожча, так? Дякую!
ПоЗиТиВнАя• 25 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Якби ж не останнє речення )))). Дякую!
Подивіться кушадаси та села поряд, але через війну в Україні, там багато наших, в тому ціни на житло дуже зросли.
Кнопкотиць• 25 марта 2023
Автор, я провела таке ж дослідження рік тому. Ми також в Німеччині. Вибирала країну, щоб не дорого і не дуже довго летіти. І щоб з харчуванням, не люблю на відпочинку готувати і по кафе по спеці ходити , щоб дитину нагодувати - не моє.На той час варіанти були - Чорногорія, Туреччина, Болгарія. Але найвигіднішим для мене виявився варіант… Майорка )) тур купувала повний, з перельотом, у свого київського турагента. Виліт був з Кьольна, з Берліна було б ще дешевше. 10 днів, сніданки і вечері, отель прямо на березі .
1300 євро за двох - я і дитина.
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дякую! Подивлюсь.
Ответ дляКнопкотиць
1300 євро за двох - я і дитина.
Ооо, дякую Вам! На цей варіант я ще зовсім не дивилась. На Канари - прицінювалась, а на Майорку - ні. Гляну обов’язково. Спасибі!