Душа компанії• 25 марта 2023

Доїхати зі Львова до Трускавця

як і чим краще? Приїдимо на жд вокзал. Знаю, що там поряд приміський, колись давно доїзжали електричкою. Але зараз хотілося б швидше і комфортніше, тому що буду з дітьми.
Може поряд є автостанція чи зупинка, щоб доїхати автобусом/маршруткою? Скільки це по часу?
Або може хтось підкаже вартість таксі, щоб орієнтуватись.
Дякую!
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Там ходят маршрутки. Но любой каприз за ваши деньги, думаю такси найдете без проблем. По деньгам не скажу, думаю в тысячу уложитесь
автор Душа компанії • 25 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Дякую, поряд з жд вокзалом?
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Дякую, поряд з жд вокзалом?
Да
Oksana0612• 25 марта 2023
Автобуси ходять Львів Трускавець. З головного вокзалу.
автор Душа компанії • 25 марта 2023
Ответ дляOksana0612
Головний - це жд? Чи головний автовокзал?
Oksana0612• 25 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Пл. Двірцева, головний жд. У Львові головного автовокзалу немає.
автор Душа компанії • 25 марта 2023
Ответ дляOksana0612
Дякую!
Oksana0612• 25 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Дякую!
Будь ласка, гарної подорожі!
Мне без сахара• 25 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Тисячу за таксі?:)
navariya• 25 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Тисячу за таксі?:)
Таксі:
20 грн / км
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Тисячу за таксі?:)
А сколько вы думали? Я написала, что вложитесь в эту сумму, а не что это будет стоить 1000
Марфа Українівна• 25 марта 2023
По часу приблизно 2 год-100 км.Таксі буде коштувати дорожче 1000 грн.
Якщо виходити з жд, то ліворуч автостанція, там ходять великі комфортабельні автобуси.
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Ответ дляnavariya
Таксі:
20 грн / км
Если учесть, что до Трускавца 90 км и таксист берет сумму с учётом того, что ему ехать туда и обратно, то выйдет недешево
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Даже дороже тысячи
Гладиолус• 25 марта 2023
Ви так про електричку цікаво розказали , мол поруч приміський))) так ніби вони весь день ходять.
Там вже лиш 2 електрички в день і вже пробували зробити одну!
Так що говорити про електричку є сенс лише якщо стикується або є себе чим зайняти.
Зараз електрички на Львівщині дорогущі, найдорожчі в Україні тарифи, але автобуси іще дорожчі ( і то не лише там).

Є ще варіант, може від вас є прямий поїзд на Трускавець? Дивлячись звідки їдете
navariya• 25 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Даже дороже тысячи
Вы про такси.
Но если вопрос про маршрутку с ж/д вокзала - не знаю, но будет в разы дешевле.
По наблюдениям - народу много...И перевозчик будет доволен.
Мне без сахара• 25 марта 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Я знаю скільки, тому, якщо маєте координати таксі до тисячі, буду вдячна...
ПешитеБесАшипок• 25 марта 2023
Мы приехали во Львов около 20 часов, нас гоняли в разные стороны в поиске автобуса, так мы его и не нашли, в инете нашла что есть электричка в 20-20, в справочной вокзала сказали что нет, я стала спорить, потом оказалось что есть, мы еле нашли тот примиський вокзал, бежали как спортсмены, он не совсем рядом с главным. А потом в Трускавце нам сказали что автобусы со Львова на Трускавец отправляются до 17 часов, так что смотрите расписание. Электричка ходит редко, ехали мы почти 3 часа
Гладиолус• 25 марта 2023
Вартість проїзду автобусом буде не менше 140 грн, можливо навіть чуть більше, особливо якщо нарветесь на міжобласний автобус. Електричкою десь 75 грн, а то й більше.
А не варіант зняти машину напрокат?
Якщо чесно, не знаю, скільки це коштує в Україні. Знаю закордоном, скільки
Гладиолус• 25 марта 2023
Якщо електричка по часу не підходить, то можна і скорим поїздом в плацкарті теж поїхати .
Знімаєте постіль і виходить дешевше автобуса.
І не треба на приміський йти.
Розклад електричок є на сайті залізниці, в букінгу їх немає.
Львівська залізниця любить робити ’вікна для ремонтів’, тому за добу подзвонити на вокзал.
Гладиолус• 25 марта 2023
На рахунок таксі.
Чому не зі Стрия? Поїздом переплатите по гривень ну може 8 з душі проти Львова, а таксі буде вдвічі дешевше.
І служби не такі жадні в провінції, і кілометрів мало.
Oksana0612• 25 марта 2023
Ответ дляГладиолус
На рахунок таксі.
В Стрий зі Львова теж не просто тепер потрапити електричкою. Не часто вони ходять.
Марфа Українівна• 25 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Останній автобус о 19.10 щодня
автор Душа компанії • 25 марта 2023
Ответ дляГладиолус
На рахунок таксі.
Стрий не проїзжаємо, тому зі Львова.
Глянула, чи дешевше швидким зі Л до Тр, плацкарт близько 150. Це зручніше, ніж автобус, але по часу не співпадає, а потягів там зараз теж щось мало, довго чекати
Марс атакует• 25 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Дякую!
Такси 1200-1500
Гладиолус• 25 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Стрий не проїзжаємо, тому зі Львова.
150 то з постіллю, без неї 100, треба зняти галочку
На дітей дитячий квиток, до 7 р безкоштовно, після - 25% знижки.
Марс атакует• 25 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Там всего два поезда, думаю, автору по времени не подходии
Oksana0612• 25 марта 2023
Краще автобусом, дорога добра, нова, автобус комфортний.
МУСЯкомарова• 25 марта 2023
Поїзд Дніпро-Трускавець через Львів. О 8.30 у Львові щодня
автор Душа компанії • 25 марта 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Так, я бачила, але приїзжаю трохи пізніше, наступний в обід