Душа компанії• 25 марта 2023

Доїхати зі Львова до Трускавця

як і чим краще? Приїдимо на жд вокзал. Знаю, що там поряд приміський, колись давно доїзжали електричкою. Але зараз хотілося б швидше і комфортніше, тому що буду з дітьми.
Може поряд є автостанція чи зупинка, щоб доїхати автобусом/маршруткою? Скільки це по часу?
Або може хтось підкаже вартість таксі, щоб орієнтуватись.
Дякую!
Гладиолус• 25 марта 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Поїзд Дніпро-Трускавець через Львів. О 8.30 у Львові щодня
Мабуть, автор білети купила вже та ще й їде з такої станції, де поїздів на Львів не густо. Або не може сідати на частину з них через комендантську годину, щоб діток чи стареньких не мучити.

Коротше, в неї пазл мусить скластися , щоб було без ’домомучєній’
автор Душа компанії • 25 марта 2023
Ответ дляГладиолус
150 то з постіллю, без неї 100, треба зняти галочку
На дітей дитячий квиток, до 7 р безкоштовно, після - 25% знижки.
190 з постіллю, по часу не встигаю, потім чекати
автор Душа компанії • 25 марта 2023
Ответ дляГладиолус

Так, поїздів не густо, поряд кордон з рф)
Читаю по вечерам• 25 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Ваш поїзд майже гарантовано не приїде рівно по графіку , майже всі настільки дальні поїзди везуть спізнення, тим паче з тієї сторони
Багатогодинне буває в основному коли виключають світло і на наступний день залишково.
А чверть години, півгодини, година буває запросто навіть з суто ’залізничних’ причин, техніка стара, обмеження швидкості і все решта.
Навіть без всякого відключення світла поїзди спізнюються.
Майте 2-3 варіанти і періодично перевіряйте наявність місць
Запросто може вийти, що обідній поїзд буде в самий раз. А то ще й геть не встигнете. Не дай бог звісно ,але так буває
Допоможіть знайти• 26 марта 2023
Одразу біля ж/д вокзалу є автостанція. Автобуси є, ціна з людини приблизна 160 гривень.
Спитаєте будь якого водія, вкпжуть на автобус, білет можна купити одразу у водія, а можна на автостанції.