Вбигудях• 26 марта 2023

Я в шоці, люди роблять ремонти зараз, багатоооо

Дивлюсь одного підрядника по меблям/кухням. У них ні дня простою нема. Люди роблять ремонти, замовляють меблі. Навіть у тому ж Ірпені. Нікого не засуджую, а навпаки - то мені для обдумування, просто я якось поставила своє життя на паузу і мені стрьомно вкладати гроші, але чи правильно це. Бо це все може тягнутися роками ж. Також з бізнесом, конкуренти відкривають нові направлення, а ми поновити старе не можемо, бо жалко гроші вкладати… це що? Оптимізм? Продуманість? Як мати таке мислення? Я теж так хочу
Налитое яблочко• 26 марта 2023
Люди живуть своє життя, а ви поставили на паузу, різницю відчуваєте?;)
Дую на вітер• 26 марта 2023
Живем з думкою про те, що це єдине життя. Другої спроби не буде.
interior_designer• 26 марта 2023
так и есть, люди живут дальше несмотря ни на что.
Розбещена цяточка• 26 марта 2023
Хочу доробити ванну кімнату,ремонт десь тягне 20 тис,щоб зробить відказую собі в їжі ,в одязі і в ліках .Але треба,бо розруха там повна
Помогалочка• 26 марта 2023
Життя триває.
Я сама щойно вийшла з паузи.
Працювала з серпня з психологом

Зїдила на тиждень відпочити у Черкаси і все хочется!

До цього як у шкарлупці сиділа.
пані Солоха• 26 марта 2023
Вы в прифронтовой зоне? Если нет, то не понимаю вашей темы.
автор Вбигудях • 26 марта 2023
Ответ дляПомогалочка
Життя триває.
Я сама щойно вийшла з паузи.
Працювала з серпня з психологом

До цього як у шкарлупці сиділа.
Кльово
автор Вбигудях • 26 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Київ
мимАпроходила• 26 марта 2023
А мы в Гостомеле делаем. Сначала сам дом отремонтировали после военных действий, теперь вот ремонт продолжаем в нем делать.
Срочнокпсихологу• 26 марта 2023
Ремонты делать всё дороже и дороже, лучше сейчас
Бува і таке• 26 марта 2023
Мы тоже практически последние в ремонт вкладываем. Потому что дальше все дорожать будет . Жизнь идет. Да, завтра может не стать нас , но сегодня мы живы.
Bor bor• 26 марта 2023
Не знаю, що Вам сказати. Самі рік жили без шафи і комодів, рік відкладали локальний ремонт. І так це дістало, що в березні зробили все. І стало легше. Але в нас і затрати не порівняти з ремонтом з нуля. Не знаю, чи робила би я такий ремонт зараз.
Червона ікорка• 26 марта 2023
Наверное, чтобы в квартире можно было жить
пані Солоха• 26 марта 2023
Ответ дляВбигудях
Київ
А что с Киевом может случиться?
руки_Крюги• 26 марта 2023
Треба жити тут і зараз.
Гроші то гроші, а життя одне.
Якщо вони є, то мають приносити радість або користь, а не припадати пилюкою.
жінка незаміжня• 26 марта 2023
Я вам більше скажу, живу у Слов´янську, рідний брат робить ремонт зараз
І люди покупають- продають квартири, у нас в місті, в сусідньому Краматорську
Шеллар• 26 марта 2023
Вважаю даний підхід правильним з декількох причин від того, що кожна покупка сприяє економіці, а це теж фронт; до того, що життя на паузі це шлях до програшу, а нам потрібна перемога.
МаксХмара• 26 марта 2023
Менше дивіться та ведіться на те що показують в соцмережах. У мене багато знайомих в меблевій галузі працюють і зараз у всіх дуже скрутні часи, замовлень дуже мало, як ніколи.
Помогалочка• 26 марта 2023
Ответ дляВбигудях
Кльово
Я з Дніпра.

От замовила меблі у двір. Розсада на вікні. У мене город 7Х3, помідор і огірки на літо свої.

Думаю на горищі робити майстерню.
Незнакомлюся• 26 марта 2023
Автор, жизнь у вас одна и та на паузе. Вы же не черновик пишете, живите уже, а не потом когда то
автор Вбигудях • 26 марта 2023
Ответ дляМаксХмара
Там все по справжньому. Вони ж не булуть «кіно» влаштовувати - там не просто «говорящая голова», там процес покпзується від замірів та роботи в цеху до процесу монтування та огляду збудованих меблів
Банка з медом• 26 марта 2023
Я больше скажу, у нас в Краматорске люди ремонты делают и мебель заказывают
Бабка-ежика• 26 марта 2023
Николаев. С 24 февраля по конец ноября ежедневные обстрелы. И с мая я строилась, делала ремонты, облагораживала двор ландшафтным дизайном и дорогими растениями. Поставила установку, что все будет хорошо и никак иначе! Сейчас строю террасу!
Ласую колобками• 26 марта 2023
Треба людям жити. Ніхто гроші не принесе
interior_designer• 26 марта 2023
Ответ дляМаксХмара
полностью не соглашусь , работаю с мебельщиками, заказы на 3 месяца вперед расписаны
Света С Приветом• 26 марта 2023
Я не розумію, чого чекати. Чоловіка можуть забрати в будь-який момент. Як ми будемо відкладати напотім, якщо цього потім може не бути.
ПуГоФФка• 26 марта 2023
Ответ дляМаксХмара
Честно сказать тоже удивлена, потому что вижу как у всех упали продажи, по магазинам, по рынкам, по кафе, не верю, что прям так много делают ремонтов и покупают недвижимости
Yuliya-23• 26 марта 2023
так а шо робить,. жити в недобудованому, або недоробленому ремонті?
Луноликая Вика• 26 марта 2023
Я довго жила як в коматозі, а після нового року плюнула і живу. Ми якраз восени перед війною переїхали в нову квартиру. Цілий рік жили на коробках. Набридло. Я замовила нову кухню, ліжко, диван в вітальню. Ці кляті орки і так в нас вкрали дуже багато.
А поговорить?• 26 марта 2023
Люди продолжают жить, тем более, когда если не сейчас???
Мы тоже квартиру купили и ремонт доделываем. В Буче.
И кстати, квартиры сейчас в хорошем месте, как пирожки горячие улетают