Броніки для Моніки• 26 марта 2023
Це вірус зараз такий? тошнота, температура і діти хворіли
В ту Нд возили меншу 3р. в лікарню бо не могли збити 40,2, я лишилась в стаціонарі бо вдома побоялась, так зробили укол якийсь, не помню точно що там, і всеодно повільно збивалась ( кров бактеріальна інфекція, пили антибіотик,через 3 дня виписали
Вчора старша почалась рвота, разів 6, провірила ацетон, купили Рео, кола, дали домрид, вже набагато легше, відкачали
Моя мама, з нею проживаємо теж тошнота, рвота і ще їй погано, домрид не помагає
Сьогодні моя черга, з обіду колоте жах, тошнить, вже ось температура 37,5
Це що за х..я?! В мене взагалі температура за все життя може 3 рази була і то два рази ковід. В лікарні робили тест на ковід негативний.
А тошноти навіть при 2 вагітностях не було.
Це жах як погано (
Личко Невеличке• 26 марта 2023
Так,ми зараз по черзі хворіємо-у нас окрім рвоти ще й понос,але без температури.
Забобонний фрукт• 26 марта 2023
У мене у меншого сина було, рвав 3 дні, температура 40,5 була, погано збивалася, 6 днів антибіотик, 2 тижні практично нічого не їв.
ЛісАпетная• 26 марта 2023
Я також зараз хворію.
В п´ятницю чоловік з роботи приніс,в субботу і мені вже було погано.
Температура 35.8
В мене ще й рвота вночі була
Температура 35.8
В мене ще й рвота вночі була
Бесбардак• 26 марта 2023
Прям в тему((( сын 2й день болеет. Сначала классика: гороо,нос,небольшая темп. Сегодня весь день более-менее, а на ночь свистопляска. Темп 38,5. Нурофен дала,уснул, через час проснулся и поачет,мокрый весь. Говорит,что страшно. Снова уснул, проснулся с позывами к рвоте, опять рыдает,что страшно. Темп 36,4. Ацетона нет. Тошнит, дала ондасетрон и развела бетаргин
Броніки для Моніки
• 26 марта 2023
Щось ці рази прям жорстко ((
От лежу 37,5 а тошнить і вертольоти в мене ((
Бесбардак• 26 марта 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Щось ці рази прям жорстко ((
Желаю скорейшего выздоровления!
Броніки для Моніки
• 26 марта 2023
Ответ дляБесбардак
Желаю скорейшего выздоровления!
І вашому синочку 💪
Тре пережити ці дні
Бесбардак• 26 марта 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
І вашому синочку 💪
Тре пережити ці дні
Дякую!
Марина Маринівна• 27 марта 2023
Перед новим роком було
Температура 40
Рвота і розлад шлунку
Тест на ковід негативний
Сімейний діагноз поставити не зміг 😁
Температура 40
Рвота і розлад шлунку
Тест на ковід негативний
Сімейний діагноз поставити не зміг 😁