Позитивна• 26 марта 2023
Рисоварка или пароварка?
Какие плюсы/минусы?
ЛеньГуглить_правда• 26 марта 2023
Є пароварка як духовка - оце супер агрегат. Не знаю як я жила без неї.
Позитивна
• 26 марта 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
что это такое?????
покажите!!
Божий одуванчик• 26 марта 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да, покажите, очень интересно
ЛеньГуглить_правда• 26 марта 2023
Ответ дляПозитивна
что это такое?????
покажите!!
Зверху як духовка. Всередині ось так. Там декілька дек для готування каш, овочів, риби, м‘яса і купи всього. По праву сторону (темно сіре) відділення для води. Можна готувати м‘ясо по технології сувід - довго на низькій температурі. Дуже смачно коли вакуумувати продукт, а потім його готувати там. Штука просто офігенна. Спочатку я зажала на неї гроші, але чоловік настояв - не жалкую ні дня і секунди.
МЕСТО_Встречи• 26 марта 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Сколько стоила и фирма какая?
Она габаритная или как микроволновка где-то?
Ламборджини• 26 марта 2023
В мене є рисоварка і пароварка .
В рисоварці готувати там можна тільки каші
Я готую рис для суші та гречку,інше нічого не приготуєте
В пароварці готую овочі.
Думаю Вам потрібна мультиварка,там фунцій набагато більше
В пароварці готую овочі.
ЛеньГуглить_правда• 26 марта 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Сколько стоила и фирма какая?
Я не згадаю вам ціну, бо купували пару років назад і з виставки коли змінювала компанія серію і робила розпродаж. Це Міле.
Поумничка• 26 марта 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Как агрегат называется ?
ЛеньГуглить_правда• 26 марта 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Сколько стоила и фирма какая?
Вона саме як мікроволновка 45 ширина.
Є виробник Vzuk, який виготовляє духовки з пароваркою розміром 60 см. Але там ціна дуже висока. Готує просто божественно, я була на презентації та готуванні.
Можливо уже Смег випустив таку ж, мали плани. Вона там значно дешевша.
Ищу Аленя• 26 марта 2023
Ответ дляЛамборджини
В мене є рисоварка і пароварка .
В пароварці готую овочі.
А еще лучше скороварка.
Ламборджини• 26 марта 2023
Ответ дляИщу Аленя
А еще лучше скороварка.
За скороварку також читала хороші відгуки
Яжемать Мне можно• 26 марта 2023
Ответ дляЛамборджини
В мене є рисоварка і пароварка .
В пароварці готую овочі.
я в пароварці практично все готую.
Ламборджини• 26 марта 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Парова шафа
В інет магазинах є пропозиції від 21 тис,але як на мене задорого,можливо тільки я не дуже люблю парове.
Більше люблю печене в звичайній духовці
ЛеньГуглить_правда• 26 марта 2023
Ответ дляЛамборджини
Більше люблю печене в звичайній духовці
Вона коштує дорожче чим духовка, то 100%.
Але там не тільки парове. Там каші виходять такі, які в кастрюлі ніколи не приготуєш. Рис дикий готую 30 хв ідеальний. Ще й поставила і пішла. Або з відстрочкою старту. І ви на час маєте гарячу страву. Стільки плюсів, що перераховувати довго треба. То не просто звичайна пароварка. Розморожувати можна будь що. Пам‘ятаю як нам повар на майстер-клас готував лося, то м‘ясо було таке ніжне, що ніколи не скажеш що то дика тварина.