Тишком нишком• 27 марта 2023
Тіна Кароль 10 років вдова
Через місяць роковини. Свої кращі молоді роки (28-38) вона сама. Я дуже поважаю її вибір, бо з точки зору християнства вдові краще більше не виходити заміж. Про це писав апостол Павло. А ви поважаєте? Адже така гарна й популярна могла вийти заміж одразу ж.
Кондуктор трамвая• 27 марта 2023
Ответ дляПоторописька
Ну, вам «какаяразніца» може і нічого.
Тобто відповіді не буде. Очікувано.
Ответ дляПоторописька
Я не фанат Тіни. Точніше скажу, що вона мене підбішує, але те, що ви пишете просто смішно. А те, що люди все одно купували квитки на концерти цих запроданок, каже тільки про те, що «какаяразніца» у нас була завжди і, певно, нічого не змінилося. Вже другу неділю тут стабільно полірують репутацію що Лободи, що Лорак. Може скоро й росіян виправдовувати будуть.
Де в моєму смс полірування? Не накручуйте себе 🤣 я взагалі ні лорак, ні лободу , ні кароль не слухаю і не слідкую за ними, чутки з роботи знаю тому й пишу, дивно, що для когось це відкриття, адже їм вже багато років
Разгуляшка• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
краще ще раз вийти заміж ніж блудити, чи ви думаєте , раз люди офіційно не в шлюбі , то у них нема сексу??
Сунуся в чужі справи• 27 марта 2023
Не замужем не значит сама, а вообще мне нет дела до ее постельных дел.
Мамин тріль• 27 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Це тоді коли Олька щось її покритикувала і тінка зстряпала за два дні отой танець робота- вертера в водолазному костюмі? Де вона показала себе квадратиком на ніжках і ні танцювати ні рухатися взагалі не вміла. Що підсміювалися і тут на форумі і колеги оправдрвували, що насправді вона дуже класно танцює, просто не встигла від репетирувати.
ага, именно))) это ж просто испанский стыд эта постановка.... Ну не твое это амплуа - так и не пыжься. Нелепо было до горя. Например у Каменских все эти секси-движения органичны, хоть она и пышечка. Но чувствуется, что это прямо её стихия. А у Тины конечно лажа полная вышла.
Сунуся в чужі справи• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
И? Ее прекрасно обвенчают второй раз. Более того, если кто после развода хочет обвенчаться второй раз, тоже можно, сейчас есть какая-то процедура, развенчивание с первым супругом или что-то типа того.
Поторописька• 27 марта 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Тобто відповіді не буде. Очікувано.
Для тих, хто був в повному анабіозі 👇🏻
Кондуктор трамвая• 27 марта 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Удалено администрацией...
З горіха зерня• 27 марта 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
У каждого артиста есть своя аудитория. Легенда о том, что кто-то кого-то выжил, просто была очень удобна. Стыдно признать, что когда ты активно одной жопой на двух стульях пытаешься усидеть, это не все принимают. Сейчас почему-то Лободу никто не выживает. Удивительно, не так ли?)
А лобода, що вже конценрти дає в україні, чи їй якийсь проект запропонували? Так вона може тут жити, але її нікуди звати не будуть. Як єфросмніну і розумна і гарна, а ні в який проект не брали. Вона відкрито про це казала, що у неї всі двері в телевізор були закриті. І ось лише завдяки ютубу, вона почала мелькати.
З горіха зерня• 27 марта 2023
Ответ дляМамин тріль
Так, то ніби хотіла втерти всим носа, а вийшло що показала все що не вміє та всі свої недоліки. Смішно вийшло.
Елена-ленуся• 27 марта 2023
Она мне нравится , песни есть хорошие . А то что официально одна , не значит , что у нее нет никого 😀. Знаю была любовницей Бени , и видимо нет больше такого уровня мужчины , после миллионера или миллиардера с властью тяжело найти похожего , а более простые уже не подходят ей 🤷♀️.
Подмигашка• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
Она еврейка
Елена-ленуся• 27 марта 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Автор, Вы чудная женщина)
Так яро защищаете Кароль. Она очень и очень не простая. Она выпихнула Лорак, Лободу да многим такие палки в колеса вставляла.
То что она вдова, не говорит о том, что она не спит с мужчинами. Да она сама говорила, что есть отношения (есть ухажёры). Вы то ли очень наивная, то ли троль!
Автор как « народна вЧитэлька» уверенная , Тина взяла целибат 😂
Бабка-байкерша• 27 марта 2023
Опущу ці всі трабли хто спить з ким чи не спить , а Кароль неприємна , творчість її мені не подобається , верещить постійно або стогне , таке щось .
Мандолина Бу• 27 марта 2023
Ответ дляСама вумна тутички
наприклад? Знаю дві їпісні, які можна так назвати, правда дуууже з великою натяжкою.
А у Лорак какие классные песни за последние 10 лет?
Хоть одна.
Я стану морем и Розкажи уже 20 лет как вышли.
Что она сейчас поет вообще?
Хоть одна.
Что она сейчас поет вообще?
Анонимус Я• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
У мене особисто її фотографій з коломойським немєа, звісно ж) та про це всі тусовка знає, зараз правда вони вже й не разом, старувата вона для нього) але ж були часи - лорак і лобода випхані з України у свій час, чиїх рук справа думаєте?)))
+мульйон… и только последователи великомученицы Либерман этого не понимают
Выпхала всех , чтоб быть тут второй дивой, но шось не дуже пошло все по плану
Уси Пуси• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
Але він помер. Вони НЕ розлучилися. І тому вона може виходити заміж, якщо захоче.
Уси Пуси• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Здрасті-привіт😆 а що зі смерті чоловіка вона коханка Бєні то нічого? Чи ви тролите?
да?))) Свічку держите?
мадамГрицацуева• 27 марта 2023
Автор, а хіба у неї не було стосунків після? Їх могли просто не афішувати.
мадамГрицацуева• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
вона старувата, а не навпаки?))))))))))))))))))))) та їй лише 37
Контрольница• 27 марта 2023
У меня умер дядя 17 лет назад. На тот момент его жене было где-то 32-34 года. Она вышла замуж повторно лет через 7-8. До этого нормальные не попадались. То, что вы пишете, автор, бред. То есть, если муж умер, то и свою жизнь нужно похоронить?
Крихітка на всі• 27 марта 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Удалено администрацией...
Вам можно много написать, только зачем. Жду просто ваш бан
Губки-уточкой• 27 марта 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Такой бред. Ничьих. Аудитория в раше в разы больше, поэтому многие артисты стремились туда. Больше зрителей, больше концертов, больше денег. Выпхала их всех жажда популярности и бОльших заработков.
А срыв концертов?
Единорог_помог• 27 марта 2023
Автор Ви доволі безтактна. Навіщо Ви лізете в труси людині, хоч вона і публічна, але негарний вчинок.
Вона має право спати чи не спати, женитися чи не женитися.
Сама вумна тутички• 27 марта 2023
Ответ дляМандолина Бу
Хоть одна.
Что она сейчас поет вообще?
Хоть одна.
Что она сейчас поет вообще?
Чого Ви задаєте це питання саме мені? Я десь писала, що її фанатка?
Ненька наша• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
С чего вы это взяли? Ну, правда! Бене уже 60. Он толстый и мохнатый. Я не верю.
Ненька наша• 27 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Не розумію Вашего захоплення чеснотами Тіни.
Вона мала роман з одруженим чоловіком в свій час, який покинув жінку з дитиною.
С кем это?
Ненька наша• 27 марта 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
О, праведница нашлась)))))) Рассмешили. Прошмандовка еще та. А теперь никому не интересна и не высовывается. Скольким она талантливым людям жизнь испортила?
Кому?