СкумбріяП8• 27 марта 2023

Хто отримує допомогу замість аліментів?

Тимчасова допомога дитині, що не отримує від батька аліментів...
Вам вже прийшли кошти у цьому місяці?
Може ще третю?• 27 марта 2023
А як цю допомогу взагалі отримати? І який розмір моде бути?
Колишній не платить - каже немає коштів, війна, немає роботи і т.п. :(
Виконавча годує сніданками :( втомилась туди їздити і не близько....
На листи не відповідають....

Снежнакомка• 27 марта 2023
И какая сумма помощи?
автор СкумбріяП8 • 27 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
На листи не відповідають....
Вам треба звернутись в УСЗН (соцзахист). Перше питання у них було чи є батько дитини в реєстрі боржників. Якщо так дають перелік документів, які треба зібрати і принести. Розмір допомоги залежить від віку дитини (точніше від прожиткового мінімуму для дитини цього віку) та Вашого доходу. Я оформила наприкінці січня. Повідомили, що нараховано 1700 грн і маю цього місяця отримати, але щось ніяк...
автор СкумбріяП8 • 27 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
И какая сумма помощи?
Залежить від розміру прожиткового мінімуму дитини конкретного віку та Вашого сукупного доходу.
Снежнакомка• 27 марта 2023
Ответ дляСкумбріяП8
А если он не в боржниках, а я забрала исполнительский лист
автор СкумбріяП8 • 27 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Якщо я правильно зрозуміла, тоді претендувати на цю допомогу Ви не можете, але краще запитайте в своєму УСЗН.
KaterionOK• 27 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Тоді не маєте права претендувати на допомогу.
Якщо жінка понад 6 місяців не отримує аліменти, то може звернутися по «аліменти від держави». В основному призначають 50% прожиткового мінімуму, можуть і більше призначити.

Може ще третю?• 27 марта 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Дякую велике!