Підкажіть будь ласка, що це має позначати? Ще десь приблизно в літку реєструвала маму на сайті е-допомога,у лютому місяці було написано,що заяву передано до організації ВПП ООН. А сьогодні їй надійшло ось таке повідомлення. Виплати ще жодних їй не надходило.
Kristinka2106• 27 марта 2023
Свекру вот тоже пришла типо такой смс. Мол одобрено,ожидайте смс-ку с кодом
Ответ дляKristinka2106
Я Вас правильно розумію,що це повідомлення позначає незабаром буде ще одне повідомлення з кодом переводу?
Kristinka2106• 27 марта 2023
Ответ дляNastia-b135
Ну я так поняла что да.
Ответ дляKristinka2106
Ну я так поняла что да.
Щиро дякую за відповідь
Kristinka2106• 27 марта 2023
А вы в гугле наберите перевірити статус е підтримки,посмотрите что пишут там
Katya_mit_• 27 марта 2023
Ответ дляKristinka2106
У меня пишут что ждите одобрения, ваша заявка на рассмотрении, а выплаты уже как 2 месяца дают
Ответ дляKristinka2106
Ось що пишуть
Kristinka2106• 27 марта 2023
Ответ дляNastia-b135
Ось що пишуть
Оо,знач точно ждите выплаты. У меня с июня просто висит заявку прийнято
Ответ дляKristinka2106
У мого чоловіка так само як у Вас
Kristinka2106• 27 марта 2023
Ответ дляKatya_mit_
Ждите. Точно выплатят. У меня с июня прийнято заявку. Я уже и не надеюсь,а свекру вот час назад пришла смс что ждите
Ответ дляKristinka2106
У неї вже місяць так написано