Бабуся Бетман• 27 марта 2023

Я у шоці. Зняли дачку.

Орендували дачку з березня до листопад. Власники живуть у цьому ж селі, але на іншій вулиці. Зазвичай приїздимо на тиждень з дітьми, пока чоловік на роботі, на вихідних повертаємося у Київ до понеділка.

Приїжджаємо сьогодні - і о диво дивне - в нас перекопаний город біля будинку. Телефоную власниці, а вона так здивовано каже - так то ми, садити ж будемо, чого землі пропадати? Я ж вас питалася як знімали - ви сказали що земля не потрібна, садити нічого не будете.
Тобто вони тут планують усе літо щось вирощувати, обробляти - але намагатимуться це робити за нашої відсутності (с).
Я в тихому шоці.
Харчовий тріль• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
А що, з нашими 45 влітку можна по тижню не поливати? Серйозно?
звичайно ніхто її не поливає)
але город - це жах)

Igra idet• 27 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
Значит у этих людей много свободного времени, другого объяснения я не вижу.
Люди посадили и вырастили, а не горох собрали. Все культуры поливаются. И даже не представляю кто не поливал, не встречала таких
Чарівна патика• 27 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Картоплю не поливают, не выдумывайте
Viktoria_St• 27 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
питьання не у вільному часі. питання в тому, що якщо не полити, то врожая не буде. і картоплі і на одну сім´ю не вистачить.
є такі землі і є такі ситуації.

і, якщо у людей дача, то тоді вони також будуть поливати картоплю і весь город, що засадять (це стосовно автора). бо їм з малої площі потрібно якомога більше зібрати.
У нас растет без полива. Хватило на зиму и семье на еду, и животных кормить, ещё и осталось.
Квітка папороті• 27 марта 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ви ще забули таку опцію,як прополка та виривання бур’янів,які пруть,як дурні.якщо чиста земля-то 2 прополки,а якщо ні,то аут..,аж поки стебло не розляжеться,але і тоді лізуть..лобода,щириця,осот.,і постійно повинен хтось нагрядать та рвати. короче-нескучне літо автору гарантовано. А ШО ТАКОГО??? Мене умиляють оця тупа простота... одна сусідка мені сказала-(коли я поставила забор),мені так на голубому глазу розказала- ’-мене оце питають,як я ТЕРПЛЮ ,що я загородилась’.Он як! вона терпить!!!
та ви що! тут скажуть, що бур´яни ж не ростуть ))) достатньо мульчею кинути і все і бурьянів не буде ))))
тільки потім і картоплі не буде ))))
Viktoria_St• 27 марта 2023
Ответ дляIgra idet
У меня на кг 2-3 картофелины. Не считаю это горохом
Синиця у спідниці• 27 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Ну так автор же не в Луганской обоасти лачу сняла, тьфу-тьфу, не лай Бог, там сейчас дачу снять
та ясно. но я ж Луганщину упомянула уже позже, в ходе спора о различиях в регионах. вообще, у нас очень большая страна, поэтому странно, когда кто-то категорично судит обо всем по своему клочочку мира)
Приму в дар• 27 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Кременчуг. Поливаем. Соседи тоже
Мои не поливает никто в Кремне
жар-птица Нюра• 27 марта 2023
Смотря где тот огород. Обычно дом отдельно, а огород - черти где расположен, двор от огрода отделен забором. У нас бывало, что огороды в аренду сдавали соседи, кто не садил.
Но согласна, что такое нужно оговаривать заранее и такое должно снижать арендную плату

Квітка папороті• 27 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Мои не поливает никто в Кремне
у наших родичів купа сусідів. то є ті хто поливають (як і наші родичі), а є ті хто не поливають. тобто і в нас такі є.
але і результати різні.
або ті, хто не поливають, то льють хімію, для росту овочів.
від Кременчука ми близько.
Да_Я_ТакаЯ_• 27 марта 2023
Девки, харош картошку поливать, дайте тему нормально почитать!
Рятівник Малібу• 27 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
А что вам не нравится? Лучше бурьяном пусть порастет?
Вы серьезно не видите проблемы?
Квітка папороті• 27 марта 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
ось мені також не зрозуміло. чому я повинна приймати спокійно, що хтось там мульчує і вірити (хоч жодного разу не бачила, щоб картоплю мульчували - лише в ютубі)))
але я це приймаю. бо якщо форумчанка про це пише, то ок. значить такий досвід в неї є. і значить люди так доглядають.

а коли я пишу, що так, потрібно поливати, то стільки встало на дибки!? невже не можна зрозуміти, що різні землі і різні регіони і різна площа городу.

і у випадку автора, коли територія мала, то будуть поливати, щоб збільшити врожай! і так роблять.
і тут не вірять. але ж є такий досвід. однак не вірять.

тема огонь!!!!
Цигарний шланг• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
В нашому селі на півдні країни ніхто картоплю не поливає.
Квітка папороті• 27 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
неа, нам весело тут з картоплею. дайте розслабитись з кредитом в 85 тис грн....
Синиця у спідниці• 27 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
ні, не пісок. на одній з попередніх сторінок описували нашу землю в точку.
що грудка така, що прибити можна ))))
’а вот я уже выше описала трещины в земле - это именно про жирный степной чернозем. от которого весной тяпка отскакивает, а грудкой земли прибить можно курицу))’
это уникальная и очень тяжелая в обработке почва.
вспомнила детство))) когда летом земля становится пластичной и влажной, то дико липнет на тяпку.
меня заставляли полоть, а я в задумчивости увлекалась и сидела лепила то петушков, то венеру мелосскую)))
Квітка папороті• 27 марта 2023
Ответ дляЦигарний шланг
а у вас вода там є для поливу?
Анютка9• 27 марта 2023
Автор, ми вже всю картоху полили. Шо там у вас?
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляАнютка9

мистерЛяпсус• 27 марта 2023
Ответ дляАнютка9
очень оригинальная дискуссия, кстати, развилась)) про картоху тут еще жарких дебатов не читала)
Рятівник Малібу• 27 марта 2023
Ответ дляЕllena
Вы серьезно думаете, что газон это плевое дело? Ну ну
Плчему автор вообще что то должна делать на арендованной территории. Нравятся бурьяны - ее дело. Феерическая наглость сдать дачу, а потом туда ходить.
Квітка папороті• 27 марта 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
ага. а якщо літо видавалось нестандартним. і пішов ливень (дощв нас тихий і спокійний не йде).
УРРРААА. то дід.....форумчанки готуйтесь, бо такого тут ніхто не писав ще )))).... дід вилами проштикував землю і піднімав пласт, щоб вода пішла в землю!!!! бо вода не входила, коли йшов ливень )))))
ось як ви готуєте омлет і проштикуєте вилкою і піднімаєте, щоб рідина нижче пройшла і шари зробила. ось саме так дід ходив як чапля по двору і проштикував землю....
Квітка папороті• 27 марта 2023
Ответ дляАнютка9
)))))))))))))))))
Анютка9• 27 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
доречі так, я тепер знаю в якому регіоні яка земля в нас)
Будьте так ласкаві• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
А чому ні? Засіяти травичкою і все.
Це краще ніж постійно чужих людей з вікна спостерігати.
да ну.. автор, скажите, что вы сняли дачу, чтобы иметь ее в своем полном распоряжении!! им потом поливать ее ежедневно надо будет и урожай собирать... а вы при этом там загорать будете!
Синиця у спідниці• 27 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
а шо читать? )) мы сидим ждем, что автор темы ответит - как она с хозяевами разрулила??
Квітка папороті• 27 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
зато без політики і скільки нового взнали про свою ж землю. повторили географію, агрономію (послідовність посадки, мульчування і т.д.)
Я не Тролль• 27 марта 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
А до чого тут полив картоплі ,до теми автора .Погодьтесь
Леди_в_ночи• 27 марта 2023
Ответ дляЕllena
А чем вам люди помешают в ваше отсутствие? Наоборот бурьянов не будет. Не расстраивайтесь. То все мелочи.
Так діти ж будуть бігати по скопаному і посіяному)
Будьте так ласкаві• 27 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
в смысле? люди сняли дачу и хотят иметь ее без соседей.