А я нівроку• 27 марта 2023
«только ты сильно не выряжайся» - старшая сестра
моей сестре скоро 23, я на 3 года младше, мы завтра идем вместе ужинать с семьей и бойфрендом сестры, они приезжают с другого города, на знакомство с родителями. моя сестра по телефону сказала , чтобы я сильно не красилась и не выряжалась…. в смысле? это что было?
мне очень обидно , и кажется, я понимаю, почему она так сказала, но не уверенна
что делать и что это значило?
Ваша прЭлесть• 27 марта 2023
Ответ дляМарина-2bc8
Сукня, яка б вона відверта не була, не дає права порівнювати з жінками легкої поведінки. Мерзенно це, що ми, жінки, робимо це самі. Тоді не треба засмучуватися, коли ваших дочок теж порівняють з лядю за молодість, десь наївність і просто недоречне вбрання:)
Проте тут наївністю і не пахне
Марина Маринівна• 27 марта 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Проте тут наївністю і не пахне
Вульгарність в одязі не дає права називати жінку повією. Ми самі толеруємо таке ставлення, а коли зачіпає таких форумчан особисто (бо повією за все можна назвати), то якось неприємно, правда?