Zelenkа• 27 марта 2023

Хвилювалочка, давно не бачились

Амарилис• 28 марта 2023
Ответ дляvray
Вроде спинальный. Но операция минимум 6 часов.
Я уже готова ходить как робот Вертер😂я только почувствовала как оно ходить.
Це якесь знущання зараз з цими спинальними наркозами(. Вони, зрозуміло, зайняті будуть, а людині як оті шість годин пережити(
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляok1904
Та якраз мама через 4 місяці відмовилася від подальшого лікарняного, вийшла на роботу перед війною (вона працювала санітракою в мед.сан.частині), а їй ще пропонували 4 додаткових місяці лікарняного, вона казала, що на роботі краще розробить ліктьовий суглоб. А от реабілітація з реабілітологом була болюча, але дуже дієва., мама майже відновила всі функції руки і це в 66 ркіа, навіть плаває у водоймі
Ну с пяткой и аппаратом до колена тяжело было работать
Долго заживали сами места, которые просверливали, что б аппарат вставить. На все про все где то год ушел.
alena2013• 28 марта 2023
Ответ дляvray
Да. Готовлюсь. Квартиру сняла на первом этаже, благо весь дом пустой. Буду делать в частной. Была возможность и в Ситенко, но там … совесть не позволяет.
Это писец, эвтаназия еще не разрешена в стране?😂
А ну отставить панику!
Моя мама лет 15 сидела на обезбаливающих и ходила с одной палкой, потом двумя. Не было бы счастья, да несчастье помогло. Заболела ковидои очень тяжело и после больниц ко мне переехала, очень ослабла. Я ее немного привела в порядок и настроила на операцию. Она очень боялась, поэтому столько лет и тянула. После замены первого сустава уже сама проявляла инициативу - за год поменяла три сустава))
alena2013• 28 марта 2023
Ответ дляvray
У вас оба колена?
ok1904• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Мамі робили за якоюсь супер технологією 5.5 годин операція, був загальний наркоз(якраз знімали про ту травматологію ТВ репортаж, тому знаю, що передова технологія зборки), вона була без гіпса і апарата, лиш зняли шви, і зразк реабілітолог почав роботу, от тут почалося найважче і найболючіше
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляvray
Здоров´я вам та вдалої реабілітації.
alena2013• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Здоров´я вам та вдалої реабілітації.
Как доченька?
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Дуже популярний наркоз зараз. Де тільки можна там і застосовують.
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляok1904
Это же отлично. Поэтому что с этим аппаратом, это просто жесть. Мало того,что не удобно, так ещё и места где его вставляют болят и гноятся.
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Здоров´я вам та вдалої реабілітації.
Как малая? Легче немного?
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Как доченька?
Більш менш добре. Спить вже.
alena2013• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Моей так пятку собирали. Тоже долго всё заживало, но в итоге всё хорошо.
А у вашей мамы как травма случилась?
Блин, я уже как в той рекламе - Свєтка, сходы
alena2013• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Ужас. Это вы про Илизарова?
alena2013• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Більш менш добре. Спить вже.
Умнички))
Амарилис• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Та знаю. Мені здається, що люди повинні мати вибір.
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
А у вашей мамы как травма случилась?
Спрыгнула с лестницы неудачно.
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляok1904
Реабілітація завжди найважча. Якби не тато який мене змушував, розмовляв, пояснював, витирав сльози коли я нічого не хотіла, то я б нічого не добилася.
Рік відновлювалася, вчилася заново ходити
alena2013• 28 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Может, нежелательно на сердце такой длительный наркоз?
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Ужас. Это вы про Илизарова?
Ага, про него.
alena2013• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Спрыгнула с лестницы неудачно.
Ужас((
alena2013• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
А у вас что было?
Амарилис• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Можливо, але ж вони зараз всюди його тулять і не на довгі операції теж.
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Не дають. У першого чоловіка вилізла побічна дія від нього. Просто відключався позив на наповнення сечового міхура.
ok1904• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Я за апарат знаю. Знайомий дивувався, що мама без апарата. Як подивився ренген, а там одні ’бантики’, ’вузлики’, ну і пластіна остеосинтезу вкручена, ще лікар видаляв осколки і пидпилював кістку. Голрвне, що мама не має ніяких скарг , але реабілітацію(вправи з реабілітологом) до цих пір ’какмвспомню, так вздрогну’, каже: я спортсменам не заздрю після того, що перенесла.
ok1904• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Моя мама перед сеансом пила заспокійливе і знебрлювальне.
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
А у вас что было?
Перелам поперекового відділу хребта. Ось чому я і шукаю сукню з більш закритою спиною.
alena2013• 28 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Спортивная травма?((
frumoasa17• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
Спортивная травма?((
Якби спортивна. Від спорту у мене тільки зламаний ніс один раз та дрібниці.
ДТП.
Просто я• 28 марта 2023
Всё девочки. Я спать. Всем спокойной ночи
vray• 28 марта 2023
Ответ дляalena2013
У вас оба колена?
Одно в хлам+ осколок, который вроде бы не мешал, но теперь мешает. Второе в полухлам, но из- за того что была нагрузка на него, теперь разрушается. Но я его не дам. Я ж тогда вообще личинка буду. Мне до протезов дали два года.
А тут год пролетел.