Луноликая Вика• 28 марта 2023

Ванна, стільниця яка повністю накриває ванну

Стільниця яка повністю накриває ванну та тумбочку під умивальником лумаєте це зручно?
Друге питання, я так розумію тут і тумбочки нижче розмішуються. Також питання чи зручно це буде..Чи точніше доя якого зросту так буде зручно..
Рекламама• 28 марта 2023
Вам треба накладну раковину купити вище. В нас так, мені зручно
автор Луноликая Вика • 28 марта 2023
Ответ дляРекламама
У вам ідеальний варіант, тобто ви купили високу раковину.. я, на жаль, вже купила раковину висотой 15 см..
автор Луноликая Вика • 28 марта 2023
Ответ дляРекламама
Скажіть, яка висота у Вас ванної та тумби?
Ms. Искренность• 28 марта 2023
Если у вас длинные руки, то нормально)))
С вашим ростом поднимать ванную непрактично. А детям так вообще неудобно будет. Не смотрите картинки в пинтерест, наймите грамотного дизайнера и пусть вам все просчитает
автор Луноликая Вика • 28 марта 2023
Ответ дляMs. Искренность
Руки чи ноги?)) Я просто не зрозуміла зв´язок з руками
Рекламама• 28 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
А у вас виводи під кран теж вже зроблені?
Якщо ні, то ще не пізно змінити) У нас раковина 22 см, , gsi pura 885211, вдруг знадобиться)
Ms. Искренность• 28 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Ну так низко мыть неудобно будет, либо наклоняться, либо руки длинные, чтоб до раковины доставать)
Попразендовна• 28 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
У мене зріст 1.60 ( цією ванною будемо корист я та діти) . Думаю можливо зручно буде.. Чи може трішки саму ванну підняти, їх же ставлять на якісь підставки..
Саме на цій картинці неправильні умивальники стоять і розміщенні кранів. Стільниця така, потім високі накладні умивальники і крани звичайно ж повинні розміщуватись на стандартній висоті. Так мені подобається.
Попразендовна• 28 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
А як ви будете з неї вилазить? Та й залазить також))) уявіть що ваша ванна починається трохи нижче вашого умивальника зараз, залізете?
автор Луноликая Вика • 28 марта 2023
Ответ дляРекламама
Дякую, ні виводи не зроблені поки. Підкажіть висоту тумби і ванної.. якщо Вам не складно
автор Луноликая Вика • 28 марта 2023
Ответ дляПопразендовна
Я згодна з Вами.. зараз ванна моя 55 см, думаю 65 смвисота вже реально не зручно буде, щойно протестила..Може зробити подіум для ванни 10 см ..
Чи подіум для раковини...
Бринзолетта• 28 марта 2023
Если в ванну подниматься со ступеньки,то нормально. Иначе или раковины будут низко, или ванна высоко.
Попразендовна• 28 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Чи подіум для раковини...
Ні, просто треба буде купити потрібні умивальники. І вивести крани зі стіни на потрібній висоті. Вбудовані крани не такі дорогі як такі високі стоячі на стільниці. У нас високовартісне гессі по 30 см, то обійшлись в копійочку , краще б виводили зі стіни
автор Луноликая Вика • 28 марта 2023
Ответ дляПопразендовна
Умивальник вже куплений висотою 15 см, і змішувач Пафоні також куплений висотою 30 см, і я так розумію якщо я хочу так зробити як на фото єдиний варіант це подіум сходинка доя ванної. Або ж відмовитися від цієї ідеї.
Попразендовна• 28 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Подіум з’їсть частину вашої ванни. Будете забувати чи ще щось. Робот не заїде, самій там треба буде мити. Від краю ванної він же повинен на відстані знаходитись щоб вам було куди стати ногами. Буде скляна перегородка чи звичайна штора? Чи без?
автор Луноликая Вика • 28 марта 2023
Ответ дляПопразендовна
Хотіла шторку і вбудований в стелю карниз заокруглений
Попразендовна• 28 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Раз у вас вже куплені умивальники и крани, то така стільниця вам вже не підійде. Бо спина вам дякую не скаже з такою висотою.
Рекламама• 28 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Не складно :) 63 см
автор Луноликая Вика • 28 марта 2023
Ответ дляРекламама
Не складно :) 63 см
Дякую
КараПузовна• 28 марта 2023
В мене була ванна вище за стандартну висоту. Були молоді і так спеціально зробили, таке стукнуло в голову)) В родині всі не високі, нормально було користуватись, і дитині теж. Тільки всі гості дивувались що так високо. Приблизно край ванни був на висоті 72см. Так прожили 17 років. А потім почалися проблеми зі здоров´ям, перевстановили ванну на стандартну висоту. До речі в мене зараз ванна стоїть на рівні 60см. В самій ідеї нічого складного немає. Інше питання навішо ванну заводити під стільницю. На картинці дивиться не дуже. А коштів затягне мама не горюй. І мабуть робити з акрилу, щоб всі стики було не замітно. А акріл ще й царапається. На мій погляд не варто воно того.