МинерАлочка• 28 марта 2023

Підкажіть фільм жахів, хоррор з елементами детективу, триллеру

Дівчата, підкажіть, будь ласка, кіно для перегляду з підлітком 12 років. Дуже просить "щось страшне і детективне". Щоб монстри, привиди, зомбі і все таке. Я категорично проти подібного, але ж знаю, подивиться потім сам і не скаже. Ми дивились "Оно" першу частину, "Дзвінок". Хочеться може щось таке, але без пошлятіни, інтимних сцен, але страшненьке)))
Жирафовое варьенье• 28 марта 2023
Сериал Извне
волосатое стекло• 28 марта 2023
Ходячие мертвецы
Томатико• 28 марта 2023
Из стареньких - Дом ночных призраков (1999)
75В• 28 марта 2023
Другие
Верзила
Творю чудеса• 28 марта 2023
Кладбище домашних животных, Сияние с Николсоном, или для начала Дом с привидениями с Мерфи
75В• 28 марта 2023
Я бы посоветовала Сайлент-Хилл ещё.
Томатико• 28 марта 2023
Клаустрофобы, Клаустрофобы-2
Томатико• 28 марта 2023
Извините, там 16+, много кровищи, но без секса.
Голодаю• 28 марта 2023
Пила всі частини
Бубль Гум)• 28 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Пила всі частини
Ви серйозно? З 12-річною дитиною?
Голодаю• 28 марта 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ви серйозно? З 12-річною дитиною?
Ви написали страшне і детективне ну ще мовчання ягнят можна, але там теж мясо-трупи
КАПСЛОЧНИЦА• 28 марта 2023
Фортитьюд але дитині мабуть нецікаво буде
Бубль Гум)• 28 марта 2023
Ответ дляГолодаю
Я думаю, що не обов’язково у 12 років дивитися такі садистичні фільми, є й інші, більш підходящі.
Басноплетка• 28 марта 2023
Искатели могил
Губка Боб• 28 марта 2023
Сонная лощина
Туся муся• 28 марта 2023
Замок и Ключ )