Уравнобешенная• 28 марта 2023
Ну вот мужчина отказался ехать в Польшу
Моя тема
Мужчина приглашает в гости, сколько денег нужно?
Сказал,что не понимает,что произошло,что на меня повлияло,что я отказываюсь ехать к нему,если все было хорошо.
Спрашивает теперь,я что познакомилась здесь в Украине с кем то.
Теперь будет думать у меня здесь кто то есть.
Я ничего не отвечаю вот уже с обеда.
Может быть он реально не может,как и говорит,приехать.
Много мыслей в голове теперь.
Ну уже написала.
Я ничего не отвечаю вот уже с обеда.
Много мыслей в голове теперь.
Ну уже написала.
Пэрисхилтонша• 28 марта 2023
Ответ дляішо
ну це її власна справа, її ніхто не примушує.
але, якщо вона вже збирається їхати ,то повинна розуміти, що буде секс і жити буде у нього
Ой, секс то не самое страшное.
А если в рабство или на органы?
Харчовий тріль• 28 марта 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ничего не сказал,сказал,что огорчён,думает,что у меня кто то появился и я ищу причину теперь.
Автор,це маніпуляція,ви ж і самі розумієте.
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Чому закоханим? Зацікавленим!
і що таке зацікавленість, щоб заради неї їхати казна куди, невідомо до кого?
принаймні вдома він може організувати якісь відвідини цікавих місць і таке інше. або, якщо все не так, як він уявляв, продовжувати працювати.
я не уявляю, як би я міг цікаво провести тиждень в польщі
Харчовий тріль• 28 марта 2023
Ответ дляішо
Да ну,не пишіть фігню,наївна дівчина повинна до нього їхати,на його квартиру,як автор,почала сумніватисяа ,так тепер її робить винною
Я такая - жду трамвая• 28 марта 2023
Ответ дляішо
вам скільки років? що вам досі незрозуміло?
Достатньо, щоб уявити, що може дорослий чоловік зробити з незайманою дівчиною в чужій країні!
Пэрисхилтонша• 28 марта 2023
Ответ дляішо
Вы были в Польше хоть раз? В каком городе?
ГонУрова дівка• 28 марта 2023
Ответ дляішо
ну так нехай їде за свої, в чому проблема?
А їй то навіщо треба? Робити нема що?
Я такая - жду трамвая• 28 марта 2023
Ответ дляішо
незаймана дівчина? таке буває?
Ви вчора пропустили, певно, пост автора. Їй 22 і вона незаймана! Уявіть, таке буває!
Закусенец• 28 марта 2023
Був період що я сиділа на сайтах знайомств. До мене в Україну приїжджали француз,турок, єврей та іспанець. Нікому в голову не прийшло сказати мені на першу зустріч їхати до них.
Я такая - жду трамвая• 28 марта 2023
Ответ дляішо
незаймана дівчина? таке буває?
А, ще вона жодного разу не була закордоном. І чоловік то все знає!
Харчовий тріль• 28 марта 2023
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Там чудесна історія,автор познайомилася з 35 річним по інтернету,і він кличе її до себе на квартиру в Рим.Ми їй ,тут всі порадили,щоб вона йому запропоновула,щоб він приїхав в Польщу,і подивитися на його реакцію
Харчовий тріль• 28 марта 2023
Ответ дляішо
ну я теж з риму, я його розумію)
Ви ж тільки,що писали ,що в Польщі живите
Закусенец• 28 марта 2023
Ответ дляішо
чогось регочу вголос)
Чому? Вони не в один день приїжджали
Я такая - жду трамвая• 28 марта 2023
Автор, ви молодець, що дослухались до порад, та написали йому варіант зустрітися в Польщі! Тільки не відчувайте себе винною, ви ні в чому не винні. Ви йому, взагалі нічого не повинні! Спілкуйтесь та спостерігайте далі за ним!
Харчовий тріль• 28 марта 2023
Ответ дляішо
то ви так розумієте полську )
Авжеш розумію)))і ви написали,я мешкаю в Польщі
Харчовий тріль• 28 марта 2023
Ответ дляішо
ну, якщо для вас мешкавем і мешкам, це одне і те саме, тоді так
Ну то пишіть,тоді польскою,бо мешкавем такого взагалі немає,є мешкалем.mieszkałem