Лялька в колисці• 28 марта 2023
А вам сумно від думки, що ніколи не відчуєте себе коханою і жаданною?
Дивилась сьогодні "Gone with the wind" щоб підтягнути англійську. І захотілось плакати від того, що я більш ніколи не переживатиму ці відчуття всередині, коли чоловік тебе кохає сильно, торкається тебе як великої цінності, коли мурашки по шкірі, і ти підсвічена цим коханням зсередини. Це можливо, коли молоденька, свіженька і відчуваєш свою жіночу силу. В 39 уже так пристрасно не буває, як в 25. Да і далі запевняюсь, що немає в сучасному світі такого глибокого кохання, коли незамінна людина, одна на всю планету.
А вам вистачає таких переживань з чоловіком, хочеться пережити їх знову?
Леннон_Жив!• 30 марта 2023
Ответ дляБринзолетта
Дети есть? Скольео лет в браке были?
Двое, 18 лет. Это не имеет значения, все в голове
Леннон_Жив!• 30 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Так насколько серьезни ваши отношения, замуж предлагают?
А что замуж это прям все идея фикс? Пробыв 18 лет замужем мне туда вообще больше не хочется 😁
Лялька в колисці
• 31 марта 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
А скільки вам років? В шлюбі секс частіше набагато чим у самотніх. І є відчуття опори, надійного плеча.
Чу Ча• 01 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Ой, извините , здоровья вам
Спасибо! І Вам! Я к тому, что надо быть очень внимательным и идти вовремя к врачу, то что нам кажется, не всегда, то, что есть по факту.