Лялька в колисці• 28 марта 2023

А вам сумно від думки, що ніколи не відчуєте себе коханою і жаданною?

Дивилась сьогодні "Gone with the wind" щоб підтягнути англійську. І захотілось плакати від того, що я більш ніколи не переживатиму ці відчуття всередині, коли чоловік тебе кохає сильно, торкається тебе як великої цінності, коли мурашки по шкірі, і ти підсвічена цим коханням зсередини. Це можливо, коли молоденька, свіженька і відчуваєш свою жіночу силу. В 39 уже так пристрасно не буває, як в 25. Да і далі запевняюсь, що немає в сучасному світі такого глибокого кохання, коли незамінна людина, одна на всю планету.
А вам вистачає таких переживань з чоловіком, хочеться пережити їх знову?
Сметчица• 29 марта 2023
Ответ дляЧу Ча
Ви впевнені, що у вас саме нетримання, бо я також так думала, а виявилось все набагато гірше...
А что может быть хуже?
ОхиИВздохи• 29 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
А у підсумку, ви одружені?
А вам прямо сам факт замужества важен? Отвечу так, я была замужем 25 лет, теперь не тороплюсь, так как поняла, что это не проблема, даже при наличии троих детей.
Официально мы с мужем все еще в браке. Он вдруг перестал торопиться с разводом. Даже больше, на 8-е Марта инкогнито подарил огромный букет тюльпанов. А сегодня приезжал и выяснял, есть ли к меня кто-то))
Мужчины видимо чувствуют, когда женщина интересна не только им🤣
Лавандовая• 29 марта 2023
Могу с вами поспорить.
В 38 жизнь только началась )Сегодня 42 )
Вот Она Я• 29 марта 2023
Ответ дляТракторні війська
Не согласна)) я настолько себя уважаю, что никогда там не зарегестрируюсь. И таких как я уйма. И мы все нормальные)))
Это Ваше личное дело и личный выбор. Но многим женщинам, особенно не юным больше знакомиться негде. И естественно, если воспринимать СЗ как чтото недостойное, то и знакомства подтянутся соответствующие. Вот на улице знакомиться это действительно себя не уважать, всегда считалось неприличным, а на сз почему нет?
Леди_в_ночи• 29 марта 2023
Життя може приносити несподіванки, все залежить від вашого настрою і потреб.
Кохання це чудові відчуття, навіть якщо вони тривають лише певний час.
Відчувала його в 18 з першим коханням, пережила ці відчуття з цією людиною знов в 43. Так само пилали страсті, як в 18.
Якщо прагнете стосунків, відкрийтесь для цього і все буде.
Точная копия плова• 29 марта 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Мне 35, никогда не было отношений. Я очень стеснительная, плюс моральные травмы есть (началось с насмешек в школе, потом добавилась попытка изнасилования). С мужчинами не могу нормально контактировать, я их боюсь, до панических атак.
Да, хотелось бы красиво как в кино, но не будет никогда...
Мда, и ник в тему((
Точная копия плова• 29 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Мужики таких любят еще больше чем молодых
Они опытные в интиме
Иногда возраст приходит один.
Ну вот откуда тому опыту взяться, мужчина один. Как только поженились - понеслось. То одно, то другое, работы навалом, дети, помощников нет, жилье потеряли добрачное оба, пришлось впахивать на новое. Как люди вообще на тот секс время и силы находят - я хз.
Чу Ча• 29 марта 2023
Ответ дляСметчица
А что может быть хуже?
онкологія
БезникаЯ• 29 марта 2023
Ответ дляТочная копия плова
Иногда возраст приходит один.
Закрыли отпрыска дома, под присмотром кошки, проплатив интернет и оставив еду, уехали в загородный домик приятно провести вечер. В браке 22.
Альдебаран• 29 марта 2023
Ответ дляЛавандовая
Могу с вами поспорить.
Вітаю!О і в мене сьогодні день народження - 41 ... чоловік в 1.00 відкоркував пляшку французького шампанського..пили в ліжку..
Научительница• 29 марта 2023
Меншому три. Для мене найбільший вияв любові зараз, це ’не вставай, я сам’. Ну може як відісплюсь, то і на метеликів потягне. То вам реально робити нічого)))
Тектологиня 80lv• 29 марта 2023
На жаль, я незаміжня, і ніколи не була. Мені 35+. Так, мені шкода, що так вийшло.
120-120-120 (не худею)• 29 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Мне 44 года, муж год назад бросил с тремя детьми. История очень тяжелая и грустная. Здесь была бы в топе... но сейчас не об этом))
Я бесконечно счастлива, влюблена и любима. Влюблена до умопомрачения, чувствую себя 18-летней девчонкой)) И поклонников куча,
Так что хочу сказать, что жизнь удивительна и полна сюрпризов
Вы как лучик света в этой теме!
120-120-120 (не худею)• 29 марта 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
И как развиваются сейчас эти отношения?
Сметчица• 29 марта 2023
Ответ дляЧу Ча
онкологія
Ой, извините , здоровья вам
Альдебаран• 29 марта 2023
Ответ для vihola
А можна питання, ви ж всеодно анонімно.
До чоловіка раптово кохання минуло?
Бо дитина маленька і розлучення…
При тому, що швидко оговтались, то не вас покинули, а ви.
Чи як було?
Я дуже любила коли розлучалася..Ні не розлюбила раптово просто класика жанру - молода коханка і дитина позашлюбна! І я не швидко оговталася... мені допоміг нинішній чоловік коли на початку війни чоловік пішов до коханки .. теперішній чоловік взяв на себе багато питань і мені допоміг як друг! На колишнього не тримаю образи але і зараз не розумію за що? Сказав,що не міг сказати і кинути бо бачив як любила..
Угадайс• 29 марта 2023
ще і як буває, мене в 36 таааак унесло,шо майже ‚гон віз е вінд‘ (я заміжня,якщо що) розуму вистачило не наробити дурниць, але розгойдало так,як у підлітковому віці жодного разу не було ;) вдячна чуваку за відчуття ‚підсвіченності‘ ;))
Альдебаран• 29 марта 2023
Ответ дляБринзолетта
Ви, мабуть, красотка і успішна жінка? А я принижена абьюзером постійно в сльозах жіночка. Скільки Вам було, як розлучилися?
Мені було 40 років... мені теж було непросто розлучитися! ...
vihola• 29 марта 2023
Ответ дляАльдебаран
Ого, співчуваю, сумна історія
vihola• 30 марта 2023
Ответ дляАльдебаран
Тобто він залишив 5 дітей, один з яких малюк, від вас, та пішов до коханки, бо там дитина?
А як ви зараз комунікуєте?
Забирає дітей? Як почувається що його найменшу дитину інший мужчина виховує?
Можна уявити коли козел якийсь, там без питань. Але коли типу нормальний загуляв, нарубав дров, як він живе, почувається, як це все розрулити?
Пешеходик• 30 марта 2023
Ответ дляБорець за гаманець
З чоловіком?
Так )
Альдебаран• 30 марта 2023
Ответ для vihola
А як ви зараз комунікуєте?
Так...тільки зараз позиціонує це як я не простила, розлучилася та ще й вийшла заміж! Найменшому зараз 2.7..коли пішов то було 1.5 років, я перед війною просила йти він не йшов,а вигнати в мене не було сили- я 1.5 місяця перед війною була в жахливій депресії,я не могла сама вигребсти( мало їла..часом ввечері згадаю,що лише каву пила;пила заспокійливі,часом віскі щоб просто поспати 4 години;заробила штрафів за перевищення швидкості ; не готувала їжу,з найменшим була нянька). 24.02 сама виїзджала з дітьми і нянькою( він ввечері поїхав по справах - а насправді до неї ...02.03 мені сказав в Польщі,що не їде зі мною до Німеччини,а залишається з нею і дитиною ( ми їхали своїми двома авто ,а її через інший перехід організував автобусом переїзд). Ось 17 годин в дорозі і я в Німеччині з дітьми - останню годину просто вже не було сили їхати, в готелях немає місця, малий годину на задньому сидінні кричав...Він приїхав до нас через 2 тижні, я не сказала де ми але він взнав і сказав що хоче бути з нами( вона повернулася до України я зрозуміла по переписці , взнала ім´я,у Вайбері підібрала пароль і читала...так читала щоб мені боліло, випікало- мені одне говорить,їй інше...Я не розказувала родичам не хотіла шокувати у війну..але один раз коли приїхав до дітей - просто вже не витерпіла і сказала, що розлучаюся! Найняла адвоката, за майно в нас особливо спорів не було..не хотів щоб розлучалася, але й сказав що і її не кине - вона мама його дитини,що я маю змиритися! Він розумів - я без роботи, на той час незрозуміло чи майно є, мінімум готівки на руках - думав,що я погоджуся! З дітьми погано комунікує ( дочки з ним не хочуть спілкуватися, сини більше по телефону говорять,мало бачаться...). Казав, що плакав ночами що наробив!?- по якій ми любові одружувалися...надихатися один одним не могли..але ж не можна мати дві жінки..казав,що любить обох і від жодної не може відмовитися! Я ж не можу бути другою, я маю бути єдиною - тому пішла з трикутника! Як почувається,що дитину інший виховує!?-погано, казав хай не називає його татом! Але знаю від друзів- зі мною був думає про неї з сином, з нею думає про мене з дітьми...Я взагалі не могла зрозуміти і повірити ,що правда це все! Я й зараз інколи плачу в душі щоб чоловік не чув і не бачив- так мені боляче.Діти теж боляче пережили це... хлопці спілкуються,але жити з ним не хочуть максимум пару годин погуляти і то раніше було... Пошматував мою душу, дітям теж нажаль... Люблю своїх дітей хоча вони зовні мабуть на нього більше схожі ну сини то точно...Хай спілкуються з ним - не забороняю,не налаштовую проти нього! З ним говорю спокійно - це ще він ображається,що не простила та не змирилася! В мене свекруха переконана що приворот, просила її номер телефону - я не дала не хочу щоб думала,що я збираю всю рідню щоб з нею боротися...Я пішла з достоїнством - не кляла, не бажала зла в якісь миті хотілося...але просила Бога допомогти...Говорила якось - питаю ти нарешті щасливий!? - каже,а як ти думаєш може бути щасливою людина яка таке наробила!? Якось так... Всі ми неідеальні...питала як розпочалося...підвіз дівчину і вона залишила телефон...ну і як ми могли посваритися то він до неї дзвонив... тобто це цілеспрямована дія а не банально перепихон!
Пешеходик• 30 марта 2023
Ответ дляАльдебаран
Вітаю вас! Ваша історія мене дуже розчулила
Щиро та від усього серця бажаю вам багато світлих та казкових років поряд з коханим чоловіком. І діткам доброго здоров´я!
vihola• 30 марта 2023
Ответ дляАльдебаран
Дякую, що поділились, бажаю вам та вашій великій родині щастя).
Бринзолетта• 30 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Круто. А где вы их встречаете? Поклонников?
ОхиИВздохи• 30 марта 2023
Ответ дляБринзолетта
Если брать именно поклонников и воздыхателей, то кто-то из нашего с мужем окружения. Вдруг выяснилось, что они давно мне симпатизируют)) кто-то с сз, а некоторые просто на улице знакомятся. 🤷🏼‍♀️
Я хочу сказать, как бы это не было банально, мужчины очень реагируют (западают) на женщин, которые изнутри светятся, счастливы. У меня все началось с работы над собой. Из-за стресса я хорошо похудела, потом сменила гардероб и стала заниматься спортом и всячески баловать себя. Следствием этого стало уважение и любовь к себе, получение удовольствия от жизни, а потом как цепная реакция- интерес от мужчин.
Я думаю, проблема в том, что каждый из нас, ждет что кто-то будет закрывать наши потребности, и не каждый готов, наоборот, предложить что-то другому. Из-за этого и разочарование друг в друге. Чтобы что-то ожидать, надо и самому иметь, что предложить)
Бринзолетта• 30 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
У меня ситуация плозая. Мне 43, 2 детей, скйчас в Польше и без работы, дом на линии фронта. Муж в Польше, изменяет, угрожает ударить даже. Родители на ЗУ снимают жилье. Хочу с детьми к ним уехать и там подать на развод. Но не знаю, выгребу ли. Со здоровьем на фоне стресса проблемы
ОхиИВздохи• 30 марта 2023
Ответ дляБринзолетта
У меня трое, младшей на момент событий было три года. Я никуда не выезжала и с самого начала войны все ее «прелести» переносила в одиночку. Муж уехал в другую страну, работу я потеряла в один день, из близких рядом никого не осталось, кроме мамы. И выгребла. Мы сильные. Главное, не жалеть себя и верить в свои возможности.
Бринзолетта• 30 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Я бы в жизни не уехаоа из дома, только мне ’повезло ’ в Купянске жить... а вы в каком городе? Работу нашли?
ОхиИВздохи• 30 марта 2023
Ответ дляБринзолетта
Днепр