Відповів всім• 29 марта 2023

Одинокая мать. Наверно откажут

Одна воспитываю сына, ему 12лет, есть статус мать одиночки. Но насколько понимаю положена ли помощь зависит от дохода матери. Если я работаю и зарплата 9000 то мне скорее всего откажут? Хоть на самом деле на такую зарплату мне с сыном очень тяжело...
Подтяжка• 29 марта 2023
Ответ дляВідповів всім
9000 это маленькая зарплата(((
Одной воспитывать ребёнка и с этой зарплаты коммуналку, питания, одежду покупать....ну очень тяжело...
Субсидию должны дать

Подтяжка• 29 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
От би ті, хто приймав той прожиточний мінімум, пожили так. 2833 на дитину в місяць. Хіба це реально при теперішніх цінах?
Это и раньше нереально было
sur_sur• 29 марта 2023
Встановлювала інвалідність своїй мамі, МСЕК усіляко опиралася, але нікуди не ділася , бо були підстави. Не дали жодному чиновнику або лікарю ні копійки, при цьому лікували у приватних клініках. Усе починається з вас, українці.
Це тим, хто писав про хабарництво.
Подтяжка• 29 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Я чекала на цей комент про «працюйте більше». Зараз ще відправлять квартири мити.
А у вас какой вариант? Что делать, чтоб больше денег было?
Подтяжка• 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
Ну,какая субсидия, при зп 9000?
Мне дают, я одна, без ребенка, оф з/п «чистыми»-8 тыс
dreamsunny• 29 марта 2023
Ответ дляsur_sur
А хто їм носить? Можна добиватися через суд, але цього практично ніхто не робить.
При цьому гроші пропонують зазделегідь, наперед.
Для чого цей коментар? В нас чесні суди? Більш ніж 30 років незалежності породили страшенну корупцію, на всіх рівнях та у всіх галузях. Без грошей моя лежача мати отримала 2 групу, татові взагалі групу зняли. Був час, коли обидва мої батьки були лежачі. Це дуже важко мати двох хворих. Тоді в мене не було ані сил, ані грошей щоб доводити щось у суді. Да і сенсу я не бачу, бо не вірю в наші суди, де все вирішують гроші.
ГЛЮкоза• 29 марта 2023
Ответ дляПодтяжка
В мене нема варіантів. Не буде в наших обставинах більше грошей, не буде. Більше працювати теж не можу- здоров’я рухне. Русня зруйнувала все наше життя. Посилаю їх в пекло кожного дня. І всіх їх найманців, що тут пасуться.
В гости звали?• 29 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Це тим, хто писав про хабарництво.
Так у приватних нихто і не требує хабар.
Подтяжка• 29 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Це тим, хто писав про хабарництво.
А нашей свекрови инвалидность дали без проблем, но удостоверение не выдают уже 5 месяцев 🤷🏻‍♀️

Пускаю бісики• 29 марта 2023
Вы родили ребенка и это ВАША ответственность. Ищите подработку, другую работу. Вы зачали ребенка не сама. Нужно было регистрировать отца и подавать на алименты. Почему налогоплащтельщики должны содержать вашего ребенка?
годовасик• 29 марта 2023
Ответ дляВідповів всім
Нет алиметнов..и никаких выплат(((
А должны быть? Вы чем то особенная?
Свій варік• 29 марта 2023
Ответ дляМДТ
Мені цікаво, той, хто складав прожиткові мінімуми, психіатричну комісію проходив?
Протестующих под радой тоже нет,значит всех все устраивает. А вот европейцы постоянно бастуют с требованиями повысить зарплаты. У нас же ни разу.
Люблю кетчуп• 29 марта 2023
Ответ дляВідповів всім
9000 это маленькая зарплата(((
Вы лучше напишите заявление, а там в любом случае, дадут ответ
Птица секретарь• 29 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
З іншого боку, наприклад, в Великобританії теж неабияка cost of living криза. Певному прошарку населення дуже важко, навіть базове не можуть дозволити.
угу. и белок едят. я не пойму , скабеиха и тут постаралась, что у нас такую чушь люди несут? вот как раз БАЗОВЫЕ потребности там закрыты в любом случае.
Скорая помощь• 29 марта 2023
Ответ дляsur_sur
А Ви особисто проходили через пекло МСЕКа?
КликОЛЬКА• 29 марта 2023
Ответ дляМДТ
приэднуюсь. Це ж ахтунг! Як можно прожити людинi на 2833 грн з комiрним та iжею..
КликОЛЬКА• 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
Я знаю о чем написала. Тоже сама воспитываю дочь. При разумных тратах, я ещё и откладывала. Вы просто не знаете, что такое жить на минималка, например. Маленькая для вас? Найдите подработку. Я, в свое, время одновременно работала на 4 работах.
когда женщина превращается в лошадь, то хорошего мало.
sur_sur• 29 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так, оформлял мамі, далі про це написала.
sur_sur• 29 марта 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ну, МСЕК же не приватний)
Щоб оформити інвалідність потім ще по поліклініках треба побігати, лише тоді - МСЕК.

Ирина Веселуха• 29 марта 2023
Ответ дляПускаю бісики
Потому что так обстоят дела в цивилизованном мире. Государство должно помогать ставить детей на ноги, если у родителей по какой- то причине не получается. Для этого и существует институт государства
sur_sur• 29 марта 2023
Ответ дляСвій варік
У Європі теж війна?
Оно само купилось• 29 марта 2023
Ответ дляПротея
Женщина, а что ж вы такая простая как двери, топнули копытом и записались в одиночки? Щас бы мужика трясли, может тысячи 3 хоть подкинул. Или вы не знаете, кто отец? Так надо было на всех подавать, авось какого-то оха и провели бы
В Україні встановити батьківство без бажання батька практично неможливо. Це так, для загального розвитку.
Крошка Енот• 29 марта 2023
Ответ дляВідповів всім
9000 это маленькая зарплата(((
Хорошо что не на сьеме
Зп маленькая, но лучше не увольняйтесь, а смотрите может подработки какие-то
sur_sur• 29 марта 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Може в рашу тоді?
Працюйте над тим , щоб Україна стала цивілізованою. Державу творить народ. Провідні демократії світу до цього йшли століттями, Україні лише 30 років. Але головне для вати - це протидіяти українській мові, відстоювати московський патріархат та вирішувати все хабарями, бо так простіше.
Якщо є право на інвалідність, то тяжко завадити її отриманню.
Більшість українців за кордоном НЕ МОЖУТЬ довести свою інвалідність. Там навіть критерії інші (вищі) ніж у нас.
maks_ibag• 29 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Вони думають, що ви ходите в магазин де хліб 10 коп, і м*ясо по 2 грн
olena_shch• 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
Откажут, у вас же даже не минималка. С минималкой, там копейки получаются. У нас норм зарплата. Научитесь правильно распределять средства
З чого распределять))). Пару раз в магазине скупиться. А женщина с сыном подростком. Хоть бы не позорились такое писать.
кнопкодав• 29 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Може в рашу тоді?
Как у вас с головой? Давно у доктора были?
При чем тут раша-мова-московский патриархат????
Если вы не уловили суть - тема о помощи маме-одиночке....
Протея• 29 марта 2023
Ответ дляОно само купилось
Удалено администрацией...
Ирина Веселуха• 29 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Може в рашу тоді?
А звідки ви взяли, що українці за кордоном не можуть довести свою інвалідність? За всі країни не скажу , в Австрії немає з цим проблем. Тільки незрозуміло мені, чому на мій коментар, що держава повинна турбуватися про своїх майбутніх громадян, ви приплели інвалідність та московський патріархат?
Оно само купилось• 29 марта 2023
Ответ дляПротея
Удалено администрацией...
Яким, таким не допоможе?