Файна дівка• 29 марта 2023

Порадьте , ситуація з сваркою

Як правильно себе повести.
З чоловіком у сварці,в суботу свято у дитини рік його рідної сестри. Звичайно вони готуються і вже за місяць або і два , обговорили з нами час і день.
Ми мали йти.
Через сварку,я незнаю як з подарунком і як мені туди йти окремо чи як? звичайно родичі чоловіка і він піде , а я як? Він збереться і піде мабуть мені чого не скаже навіть,ну певно що так,бо ми гарно посварились і не спілкуємось. Я знаю , що він може не говорити довго поки я не почну.
Йти на свято чомусь я не хочу ,якось мені не до свят ,хоч це в домашня вечеря, і вони всі знають про нашу сварку,думаю чоловік мій міг висказатись сестрі своїй все що думає,але вона гарна жіночка завжди за мене була.
Вона може образитись на мене,яб такого не хотіла,бо у важкі хвилини мені допомагала,там з малою посидіти чи забрати з садочка,коли в мене завал на роботі.
Але іти як якась дурочка позаду з ним телемпатись,короче я не знаю що робити .
Я впевнена що ,вона буде мені дзвонити і сваритись що я не прийшла,просити прийти,та це вже буде потім якось по дитячому,всі будуть розуміти причину.
Взагалі, незнаю чи переживемо ми сварку цю,вона затягнулась на 15 днів вже і ніхто не вступає.
Ми не діти нам по 35 років і живемо разом 9р у шлюбі,а тут пішла коса на камінь.
Питання про цю ситуацію,ви б пішли і як?
Капризуля• 29 марта 2023
Ответ дляМизимец
Я тому і не дзвоню,не хочу робити вигляд що мені важлива ця сварка,роблю з себе горду,ледь тримаюсь. І я знаю що її чоловік буде дзвонити,говорити я приїду заберу що ви як діти і тд
Вообще-то он прав-детский сад какой-то.
’Ты мне больше не дружок, и не какай в мой горшок. Забери свою какашку, и отдай мою бумажку’
Взрослые люди все-таки Спокойно обговорить ситуацию никак?

Курочка• 29 марта 2023
Ответ дляВкаблучках
Шта? Якій дитині рік? Сестрі ?
А що незрозумілого? Розплющіть очі.
автор Файна дівка • 29 марта 2023
Ответ дляКапризуля
Вообще-то он прав-детский сад какой-то.
Ні ніяк,чекаю від нього першого кроку. Хочу вибачень
А поговорить?• 29 марта 2023
Ответ дляМизимец
Хочу від нього першого кроку
Вы не разговариваете 2 недели?? Как так возможно?
МаксХмара• 29 марта 2023
Ответ дляМизимец
У його сестри дитинці 1 рік
Идите. А вообще, вы по идиотски себя ведете, разводитесь, если не можете договориться
автор Файна дівка • 29 марта 2023
Ответ дляА поговорить?
Сама дивуюсь,кожен робить свою справу мовчки
Швабристка• 29 марта 2023
Вы тошнотная.
Хочу-не хочу-обижаюсь.
Сидите дуйтесь дальше, болячки именно так начинаются.
заварний look• 29 марта 2023
я бы пошла. первая. с ребенком. красивая и веселая.
на все вопросы родных отшучивалась бы.
а он как хочет, так пусть и выкручивается.но!! я считаю высшм маразмом такие молчанки
Черговий по кухні• 29 марта 2023
А какая причина ссоры примерно, наговорили лишнего или принципиальные вопросы? Как раньше мирились, спите отдельно? Что то очень долго молчанка и ребенок ничего не замечает

Капризуля• 29 марта 2023
Ответ дляМизимец
Ну чекайте.
Если он не извиняется, значит не чувствует себя виноватым. Так и будете сидеть молча, как два придурка.
Вообще не представляю, как можно две недели не разговаривать.
Но у всех свои тараканы.
Мишка-шалунишка• 29 марта 2023
Я бы пошла,сестра ни при чем,вы помиритесь,а обида останется. Принарядитесь и идите,не хватало из-за него праздник пропустить
Черговий по кухні• 29 марта 2023
Главное не устроить на празднике что то типа ссоры. Так о чем поругались то
Зубная фея• 29 марта 2023
Позвонить сестре, извиниться что не прийдёте, не можете.

Я думала вам по 16 лет 🤦‍♀️
Вірші на замовлення• 29 марта 2023
Зрозумійте - він вже не вибачиться. Далі буде гірше. Якщо проблема серйозна - озвучуйте, що треба для вирішення. Просто вибачення вам нахіба? Сім´я руйнується, а ви чекаєте вибачень?
пані Солоха• 29 марта 2023
Мы обычно начинаем разговаривать сквозь зубы. На крайний случай, покупайте подарок, идите отдельно, не важно раньше вас он пойдет или позже. Если не пойдете, вы же сами пишите, будут звонить, уговаривать, оно вам надо? Будете выглядеть как капризная истеричка. Сядьте за стол дальше от мужа, общайтесь с другими родственниками, домой тоже пусть сам чешет, вы же в хороших отношениях с его сестрой, вот и останьтесь помочь убрать со стола, да кстати и туда пойти можете немного раньше, я пришла помочь тебе накрыть стол.
заварний look• 29 марта 2023
автор, напишите причину ссоры. попробуем разобраться. вас там всех по ходу заклинило
АсобеннАя• 29 марта 2023
Ответ дляМизимец
Не так родичі,а те що я буду з кислою міною,я буду не у своїй тарілці,так сказати
Ідіть окремо від чоловіка, обов´язково, це як не помиритесь. Дитину свою попросіть, щоб з вами пішла. У вас взагалі сварка така, що бачите примирення, чи діло іде до розлучення?
І ще, є винний і жертва в цій сварці, чи обоє рябоє? Якщо винна ви, то звісно не комфортно вам там буде. А якщо чоловік, то навіть не думайте кислу міну корчити, веселіться. Хай сам сидить з кислою міною, що ви не переймаєтеся.
автор Файна дівка • 29 марта 2023
Ответ дляАсобеннАя
Звичайно обоє вині,але він говорив весь цей час з родичами і явно говорив що я винна одна.
АсобеннАя• 29 марта 2023
Ответ дляМизимец
А їсти йому готуєте? Вибачте, мені цікаво, коли люди сваряться більше доби, як у них все дома . Кожен сам мобі, чи все як раніше, тільки не розмовляєте?

автор Файна дівка • 29 марта 2023
Ответ дляАсобеннАя
Незнаю ,я готова певно довести все до розлучення,якось мені важко на душі
автор Файна дівка • 29 марта 2023
Ответ дляАсобеннАя
Я готую,він просто собі сам гріє. Я перу разом всі речі,він гроші кладе у загальну копілку як завжди
АсобеннАя• 29 марта 2023
Ответ дляМизимец
Ото ще мужик, зразу родичам тріпає про сім´ю. Фу. Ну все рівно йдіть і будьте веселою, подразніть його трохи.
Ms. Сама прямота• 29 марта 2023
Конечно идите раз хорошие отношения и покажете ему что лично у вас все ок и не собираетесь сидеть в трауре сама.можно купить букет маме от себя
АсобеннАя• 29 марта 2023
Ответ дляМизимец
Ну то тоді яке розлучення?) Ви нормальна родина, просто обох переклинило по своїм причинам.