Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
нащо мені та інформація? я вам можу куди більше розказати.

в мене зарплата офіційна і більша ніж у сестри автора, а ліміт по карткам в перші дні війни був урізаний по всім банкам. навіть зараз, не всі банки відновили довоєнні ліміти по цим карткам.

да і 150 000грн то не 12 000уе
У кожного своя кредитна історія. Якщо не взловживала, то в приваті і моно можуть бути солідні ліміти. Он вище привели приклади. Автор написала, що батьки щось дадуть. У сестри мабуть колеги і подруги є, що можуть допомогти. Ми завжди при онко у друзів питали чим допомогти. Чому все лікування повинна покрити автор за рахунок окремої кімнати для дитини.
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
світле майбутнє - це жива й здорова сестра
у сестри є квартира, яку вона може продати заради здоров´я
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
А мені здається все має бути в міру.
КартаБезКомиссий• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
И жить на улице?
С ребёнком?
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляНаездница
Автор, так і поясніть що це сімейні гроші, економилося на дітях, чоловік проти. Ви можете допомогти такою сумою. Основну частину лише під повернення і зараз продумати як їх повернути. Батьки ще працюють?
Ні. На пенсії. Заощадження то старі запаси, і я не знаю які вони. То я так приблизно написала тис 5, а хто зна може більше ж, може менше
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
И жить на улице?
С ребёнком?
Чому на вулиці? У батьків чи на зйомі, працювати і самостійно збирати на нову квартиру як автор.
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
а чому це повинні робити чужі люди, за рахунок ранкової кави?

пс про кредитну історію мені також не треба розказувати, я знаю про це набагато більше ніж ви, вже 11 років працює в цій сфері
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
И жить на улице?
С ребёнком?
в той час, коли сестра збирається купувати більшу квартиру
Бутерброд з ікрою• 30 марта 2023
а если деньги дать - но родители пишут дарственную даже не на вас, а на вашего ребенка?
Гравіцапа• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
И жить на улице?
С ребёнком?
У родителей.
АнтиТанкист• 30 марта 2023
У моєї мами була схожа ситуація - родич захворів і всі косо дивилися на маму, бо вона гарно заробляла. Вона всі заощадження витратила на лікування. Через декілька років вже моїй мамі потрібно будо терміне лікування вартістю 6-7 тис євро. Звісно у нас таких грошей не було, розповіли своїм родичам, ті посиділи, посумували, сльозу пустили і все... Брала моя мама кредити всюди, де тільки могла, позичала навіть в сусідів та їх знайомих, просто щоб жити. Після такого завжди ставлю себе на перше місце, бо може бути, що ніхто тобі нічим не допоможе і потрібно буде самій викручуватися. Зараз є кредити, можна квартиру дати під заставу.
sur_sur• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
З чоловіком ще не говорили, планую завтра підняти цю тему і все вирішити разом
От у мене такий чоловік моїм родичам віддав скоріше ніж я)
Однозначно, квартира ваших батьків за такої умови має повністю в майбутньому дістатися вам. Невже батьки можуть думати інакше?.. Ви з чоловіком - благодійний фонд? Тоді нехай шукають деінде.
Фима Собак• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Гадаю, що після операції не буде здоров´я їхати закордон працювати, да і вже там наших біженців багато, а тому і оплата праці мабуть нижче чим раніше. По суті якщо вона продасть квартиру, то переїде до батьків, ну а потім , у мене ж є квартира, тому батьківська типу хай їй лишається? Ну якось також буде не чесно, нє?
ну теперь вообще ясно что вы не хотите помочь сестре.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
А мені жити з дитиною 20 років в однушці? Мені не потрібна квартира чиясь колись.
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна

Чому це чужі. Мої друзі мені не чужі. У нас донька перенесла інсульт в три роки. В неї повністю віднялася одна сторона. Всі друзі і колеги чоловіка пропонували допомогу. Ми відмовилися, тому що були відкладені гроші на омрійяну машину. Потім завжди в важких випадках у друзів пропонували допомогу. От тільки вчора батьки скинулися тренеру на екстренну, не плановану операцію.
Фима Собак• 30 марта 2023
Ответ дляПросто красавица
тут вся ваша сестринська любов
+1000
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Так, можуть думати інакше. Бо у мене ж все типу добре
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Я хочу і допоможу, але не всією сумою і не нашкоду собі
Фима Собак• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Слухайте ну любов любов´ю, а гроші грошима нє? Вони мені не беруться не з відки так? І батьківська квартира то батьківська, і у мене теж є дитина яку потрібно забезпечувати. Чи мені все віддати ? А сама типу ну зароблю.
Так ждите еще от мужа семьи наследство. Или там промах?
Бутерброд з ікрою• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Знаете, тогда я считаю - лучше вообще ничего не давайте сестре - купите квартиру и скажите, что денег уже нет. И это будет правильно.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Чоловіка то чоловіка, а моє то моє. Завтра вибачте я розлучусь з чоловіком, і далі що? Мені на вулицю йти як вище писали? Бо квартира у нас в шлюбі придбана
Оцененная• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Чекаємо нову тему🥱
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Якби в нас було достатньо грошей то придбали би і раніше, але поки ще трошки ні
Ядвига Юсьлегко• 30 марта 2023
Пусть продаст квартиру, потом живет с родителями.
Выздоровеет, начнёт копить + то что останется с продажи квартиры, за пару лет купит новую.
Либо родители дают 5, и вы 7.
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея

ви розумієте взагалі, що ваш випадок зовсім інакший?

от якби у вас була сестра і були в неї гроші на авто, а ваша дитина захворіла, і ви не мали грошей на операцію, а ваша сестра дала якусь частину лише, а іншу ви мусили шукати по знайомим, друзям... то нормально?
СкумбріяП8• 30 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
они тогда меньше месяца были в Польше и собирались в Англию визы подавать, не знаю подавали ли на социал в Польше и плюс он не гражданин Укр, только сестре с ребенком выплаты положены
И что? Думали, что вы их содержать будете в той Польше? Высылать им деньги?))
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Все вірно ви думаєте. Треба оберігати свою сім´ю. Дитина повинна мати свою кімнату. Кажу як мама двох підлітків. Ви не відмовляєте в допомозі. А судячи з характеру вашої сестри, такі люди не міняють свій спосіб життя. Може статися так, що після одужання вона і далі буде подорожувати, а віддавання вам ваших позичених грошей не буде для неї приорітетом
sur_sur• 30 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Я? Ничем. Для меня человеческая жизнь бесценна, как и любого живого существа. Автор же свою жизнь-труд-здоровье за последние годы оценила 12-ю тысячами долларов, которые жалко теперь отдать для сохранения жизни родного человека.
Скільки разів вже всі свої гроші віддали? Може і тут віддасте ?
Зяблик протестант• 30 марта 2023
Так уже была эта тема один в один. И советы такие же. Вам не подошли ? Да и по срокам давно пора уже сделать операцию, почему не сделали ? Нужной суммы не собрали ?
Наездница• 30 марта 2023
Ну ви ж якось виросли всі в однушці, то і сестра може пожити з батьками. На здачу може якусь хатку батькам