Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляМиззери
Под залог квартиры?

добре, зп 25 000грн, кредит 500 000грн, мін платіж 18 000грн/міс на строк 72 міс. ви б дали кредит? під залог квартири? як ви думаєте, зробить такий кл хоч один, перший, платіж, чи відразу перестане сплачувати?

квартири, де прописані діти під залог не беруться. да і взагалі там купа вимог до залогу і це теж не безкоштовно - треба як мінімум зробити оцінку залогу (за власний рахунок)...
Зяблик протестант• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні, жити вона буде, не помре слава богу, але якість життя може буди дуже поганою, скажемо так
Ну, тогда это не вопрос жизни и смерти. Частично помогите и не корите себя.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ні, операція життєво важлива для нормального життя. Без неї якість життя буде тільки погіршуватись далі
Я_и_моя_собака• 30 марта 2023
автор.
никто никому ничего не должен.
каждый живет так, как считает нужным.
сестра жила как хотела - отдыхом на Доминикане? пусть теперь как хочет делает себе операцию, раз головой не думала.
вы о себе думайте. расставляйте приоритеты правильно.
Приму в дар• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна

знову. ви дійсно не розумієте про що мова, чи прикидаєтесь?

нормально, якби вам ваша сестра не дала гроші, маючи!, на операцію, від якої залежить ваше життя?
Да, нормально, у взрослого должны быть свои деньги, авторша насобирала, сестре кто мешал? Пусть теперь квартиру продает и лечится
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
У вас якість життя без квартири теж буде погіршуватись як дитина буде підростати
Бутерброд з ікрою• 30 марта 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
автор.
никто никому ничего не должен.
каждый живет так, как считает нужным.
я тоже так думаю, но еще нужно учитывать подлость судьбы - так могут и отвернуться родители, а в случае чего - муж тоже может смытьсяи на кого тогда рассчитывать?
такие ситуации это как проверка на все: на человечность, на здравый смысл, на рассудительность и на вшивость. Тут так сразу и не дашь ответ. Я бы мучалась точно. Это решение нужно обмозговать и сначала для себя расставить приоритеты.
Трудно
Зяблик протестант• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Простите, но скажу- со временем у каждого из нас якисть життя буде погиршуватись. Это не вопрос жизни и смерти. Не дай бог, сказали бы, что месяц жить осталось, то совет был бы другой. А так, частичная помощь, это вполне нормально.
Я_и_моя_собака• 30 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Трудно
мне немало годиков.
розовые пони и слюни позади.
я знаю, что мне не поможет никто, кроме меня самой.
исходя из этой аксиомы, строю свою жизнь.
Молчунья• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Операція робиться закордоном. Писати не буду, бо діагноз не є широким, доволі специфічний, а тут є знайомі. Вибачте
Ви смієтеся на рахунок унікальності операції? В Україні вже пересадки органів роблять і безкоштовно. Мене більше зацікавила , що то за операція по яку неможна написати?
Аноним_Русалка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Тобто вона продає квартиру а потім до мене переїздить?
До батьків
Молчунья• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Квартира у сестри. Квартира у батьків. Квартира у мене. Авто нема, дачі нема. Тільки квартири
Сестра продає свою квартиру і лікується. Живе у батьків і збирає гроші на своє житло.
Молчунья• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Дай Боже вам не опинитися в такій ситуації, і щоб вам потім кричали що ви троль. На такому не тролять
Ну , Ви дійсно троль, бо тема троляча під грифом унікальності операції.
Молчунья• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, нехай всі хто віддає що тема троляча ідуть з неї. Я ж нікого тут не тримаю. Я просто поплакатись від безвиході. Бо поки не знаю як поступити
Так треба було написати в старт-пості, що тема троляча і всі хай ідуть геть.
Бутерброд з ікрою• 30 марта 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
мне немало годиков.
розовые пони и слюни позади.
очень ошибочная стратегия - мы не всегда можем принимать сами за себя решения, наши тела к сожалению выходят из строя, и дело не в розовых пони и соплях.
извинте, что вам ответила - это больше для автора
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 марта 2023
Я бы дала 2 тысячи безвоздмездно. А остальное - пусть сестра продает авто, жилье, берет кредит и т.д. Ну либо пусть на вас переоформляет свою квартиру, а вы ей деньги. Как сможет отдать - поменяетесь обратно, а пока у вас будет жилье, на которое вы собирали
Ищу Аленя• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Теж гарний варіант, дякую. Проговоримо, вирішимо скільки можемо допомогти, і одразу до розмови самі скажемо що готові дати таку то суму. Але, знову ж таки але. Якщо решту не знайдуть то знов прийдуть до нас, і тоді що? Вибач помирай, але я буду сидіти на грошах але тобі не дам?
Вы как с луны . Сестра может взять кредит спокойно на всю сумму под залог квартиры
Я_и_моя_собака• 30 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
это мои выводы из ситуаций жизненных
разное было.
помогут вдруг что - прекрасно.
но рассчитывать всегда нужно на свои силы

чтобы не разочаровываться, не нужно очаровываться.
БершкомангоЗар• 30 марта 2023
Автор,за кордоном зараз для Українців багато чого безкоштовно або 30% від суми повної .Якщо отримати ВЗ і буде медицина як для людей з тієї країни .І ви можете позичити ті кошти під житло наприклад .Це ваші гроші,і ніколи не потякйте більше що в вас є і на що збираєте .А якщо вам будуть потрібні кошти ?Хто вам допоможе?Уже ніхто.ВМ себе і так і так будете гризти.Тільки позичити .Думати сестра повинна була ,не маленька .
Kusalochka• 30 марта 2023
Дать сумму под часть квартиры ее. Или выходит сестрица жила правильно, сегодняшним днем, и всегда найдется лох в итоге, который порешает проблемы.

А вот нельзя рыбку стесть и на Х сесть. Я бы в вашем случаее не дала денег просто так ни в коем случаи.
Ананомчикус• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, але я і не можу пробачити що лишала радості і емоцій себе, чоловіка, дітей бо збирали з чоловіком на квартиру більшу. Ну типу якби я жила так само як вона, в своє задоволення то по суті грошей би також в мене не було б.
Вот поэтому НИКОГДА не надо делится своим планами и размером дохода. Откуда знают что у вас есть деньги? Почему знают что вы на квартиру собираете?

Дайте сколько можете, но помните что у вас тоже семья и дети, вы за них отвечаете, и деньги принадлежат семье, а не вам лично
ГейСюда• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Гадаю, що після операції не буде здоров´я їхати закордон працювати, да і вже там наших біженців багато, а тому і оплата праці мабуть нижче чим раніше. По суті якщо вона продасть квартиру, то переїде до батьків, ну а потім , у мене ж є квартира, тому батьківська типу хай їй лишається? Ну якось також буде не чесно, нє?
нє.
тому що батьківська квартира не ваша власність.
батьки, можливо, захочуть допомогти хворій і бездомній сестрі, а не вам здоровій і з двома квартирами.
доглядати батьків повинні ви обидві.
Сама купляю квіти• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні не сіські. То життєво важлива операція
Не розумію, яку пораду Ви очікуєте, якщо мова йдеться про рідну сестру, якій життєво необхідна ця операція. Ви вже, судячи по засудженню життя сестри у своє задоволення, прийняли рішення не допомогти грошима, які у Вас є. Такі питання не стоять у нормальних людей як тяжко заробились ті гроші, коли треба врятувати життя рідної людини.
З бісиками• 30 марта 2023
Я б нічого не дала. Своєї дитини і чоловіка не шкода?
Нехай сестра продає свою квартиру і потім живе з батьками
Море можливостей зараз безкоштовно лікуватись за кордоном, аби тільки хотіти.
Знайома в Польщі так лікувалась. Сказали, якщо просто звернутись до лікаря, то довга черга.
Якщо потрапити в лікарню по швидкій, то операція зразу же.
Престидижитатор• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Вы хоть помните, что в старпосте написали?! Развод на два десятка страниц
Файно Замало• 30 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
Где делают бесплатно замену суставов? Как туда попасть? Уверены, что бесплатно, а не официально бесплатно, а на деле как всегда? Напишите название лечебного учреждения, если и правда знаете.
Мама подруги робила операцію - заміна тазобедреного сустава, грудень 2022, то платила в касу інституту травматології -360 тис грн
А далі там ще реабілітація, ліки - окремо все
Свекру називали 80 тис операція коліно ще до ковід, але вилікували уколами дорогими ..
тільки тут все прям безкоштовно
Файно Замало• 30 марта 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Тріль вона
Дюйм оф о4ка• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не думаю, что все Ваши знакомые знают ее диагноз
Та мабуть знайомі знають також скільки грошей у автора. Він що той диагноз - стидний якійсь? Спід шо лі ? Короче троляка
Йосип_молодий• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну я не обмежувала себе прям от зовсім, але при виборі летіти на домінікану чи в Турції/египет я обирала друге. Бо то теж відпочинок але дешевше. Ми відпочивали гарно коли купили свою першу квартиру, потім народилась дитина і ми вирішили що нам потрібна квартира більша. Тому деякий час обмежували себе, а потім війна
Купіть зараз більшу квартиру, не афішуючи родичам, бо реально, це не тільки ваші гроші а і вашого чоловіка.
руки_Крюги• 30 марта 2023
Складна ситуація. Але я б не віддала свої гроші. Так, допомогла б, якусь 1000 доларів без повернення виділила. Але то максимум. Нехай разом з батьками бере кредити під заставу майна. Якщо голови не мала і нічого не відкладала.