Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляДодекаэдр
В якому місті живете ви, сестра і батьки? В одному?
Так. Ми живемо в одному місті
Невидимка Майя• 30 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
скажіть, що вклались десь у фундамент, чекаєте початку будівництва. Раніше не хотіли казати, бо ж ше неясно нічого. а мовчали, коли всі косились на вас, не хотіли ошарашувати,що грошей нема-думаєте, де б позичити. І дайте певну суму, яку готові подарувати, сказавши, що ви і це позичили.
Кстати, отличный вариант!
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
я не знаю, як ви будете жити своїм життям тоді, коли ваша сестра буде в могилі. вибачте, але мені того не зрозуміти
оооо)))
попробую еще разок
сестра берет кредит и ответсвенность за него
спасает свою жизнь и сохраняет маму своему ребенку
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
цей комфорт вартує життя сестри?
Це не тільки комфорт це стабільне психічне здоров´я дитини, у якого повинна бути своя кімната, особливо у підлітка. А сестра не може продати свою квартиру? Ну й що, що комфорту не буде. Завжди можна підти жити з батьками в однушці.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Муж ваш что говорит в общем об этой ситуации?
Я писала, що ми ще не обговорювали. Я просто сказала, що лікар таке сказав, і типу поки все. Бо ще нічого не відомо, але поговоримо, щоб потім не мекати а чітко поставити рамки своєї допомоги.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Кстати, отличный вариант!
Так, варіант класний, але все будівництво стоїть зараз. Тому не варіант.
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
цей комфорт вартує життя сестри?
Сестре пора прекратить порхатьпо жизни и взять на себя ответвенность за нее.
Полагаю, именно для этого вселенная и создала такую ситуацию, которая должна человеку чему тонаучить.
если сейчас опять все в клюв положат, то все будет напрасно и это никогда не закончится, будет висеть этот тягар на всех чужих шеях одновременно.
Невидимка Майя• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Вам и не надо уточнять детали. Перед войной и всё.
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А якщо і квартири не буде? Я віддам всі кошти, а через рік не дай Боже захворію я, от тоді всі навкруги будуть бідні, а я буду квартиру продавати. Так? Якось нелогічно правда? Я обов´язково допоможу, лишень не всією сумою, а частиною
да робіть як хочете. можете взагалі нічого не давати - ваші гроші, вам і вирішувати.

знаєте, ця тема ще один доказ того, що треба жити сьогодні і зараз - дасть бог, гроші знайдуться з вашою допомогою чи без неї, і сестра буде жити й далі і подорожувати.

колись тут прочитала - якщо тримати гроші на чорний день, він колись все ж таки настане.
Миззери• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Квартира у сестри. Квартира у батьків. Квартира у мене. Авто нема, дачі нема. Тільки квартири
Она может жить с родителями а свою сдавать и с зарплаты тоже , ну 25 зп но 15 она могла бы вам отдавать , ужалась бы в тратах
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна

Так от я тримаю гроші не на чорний день, а на світле майбутнє для себе!
Пошаманю• 30 марта 2023
почему знают про Ваши деньги?
Спішу - перекидаюсь• 30 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Да, и родители на улице. Сестре, т.е. Автору, как с этим жить потом, нормально? В своей квартире мечты, в то время как сестра помирает и престарелые родители на улице. Зашибись подход, такая родственница хуже врага
А якби її не було, то як би викручувались?
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
оооо)))
попробую еще разок
смішно про кредит. ви напевно ніколи їх не оформлювали, навіть уявлення не маєте, що кредит просто так не дають, а ще й на суму півмільйона.

я працівник банку, саме я розглядаю заявки на отримання кредиту, з такими вхідними даними, ще й під час війни...
пьЯНА• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, але я і не можу пробачити що лишала радості і емоцій себе, чоловіка, дітей бо збирали з чоловіком на квартиру більшу. Ну типу якби я жила так само як вона, в своє задоволення то по суті грошей би також в мене не було б.
А яка різниця, як вона жила? Значить їй так треба було жити, значить щось відчувала. Хочете дайте, не хочете не давайте. Але не треба її обсипати і засуджувати. Не гарно!
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
тобто, думаючи зараз про те, що з вами через рік теж може щось трапитись, це світле майбутнє?
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна

У декого є кредитні картки з солідним кредитним лімітом автоматом. Якщо зарплата у сестри була офіційна й більша ніж зараз, то може й до 150000 доходити
Потішаюся• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Родичі це я і батьки. В батьків не знаю скільки є, нехай тисяч 5. В сестри нічого нема. Вона ніколи не відкладала. І все, більше взяти грошей нема де
Нормально батьки 5
Ви 3-5тис а сестра неназбирає 2-4тис дол??ну це смішно вона ж не дитина
Замріяна• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна

Да ладно, Моно даёт кредитный лимит 80000, Приват -75. Это уже практически 4000 у.е. - и это точно больше, чем ноль.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляпьЯНА
А де я її засуджую? Жила як хотіла молодець, не відкладала гроші-молодець. Тільки чого вони зараз косяться на мене, що я маю оплатити її лікування? Ви вважаєте то нормальним? Я ні. Як рідній людині я допоможу, я це писала вже не раз. Але не всю суму. Але ж я все одно буду поганою, бо гроші маю а зажала.
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
нащо мені та інформація? я вам можу куди більше розказати.

в мене зарплата офіційна і більша ніж у сестри автора, а ліміт по карткам в перші дні війни був урізаний по всім банкам. навіть зараз, не всі банки відновили довоєнні ліміти по цим карткам.

да і 150 000грн то не 12 000уе
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Ні, світле майбутнє це більша квартира, в якій у дитини ж своя кімната а у нас своя. А далі вже немає необхідності відкладати і ми можемо так само подорожувати але вже після війни. Жити в своє задоволення
СкумбріяП8• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Автор.Мне, разумеется, сейчас много расскажут, но вы не обязаны выступать спонсором человеку, который все свои деньги пускал на развлечения.
ВЫ заработали свое отказом от многого.
ЧТо сделала бы я-дала бы 2 т.
Остальное-будьте любезны, родители и кредит в банке.
Согласна. Надо дать часть, например тыщи 3, просто так безвозмездно. Часть одолжить, если есть желание, под расписку. Или не одалживать, если не хотите. И на том все. Остальное советовать искать в банках, брать кредит и демонстративно помогать в этом, искать при них на сайтах, зачитывать условия и проценты. Чтоб не обольщались.
sur_sur• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А чоловік згоден віддати? Його ж не примусиш.
Вже були такі теми, стандартної відповіді не існує.
СкумбріяП8• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні, сума тільки за попереднє обстеження для підтвердження діагнозу і самої операції. Без лакшері палат лікарні
Так операция еще может стоить тыс 20, а может и больше..если это только обследование и постановка диагноза 12 тыс евро.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляsur_sur
З чоловіком ще не говорили, планую завтра підняти цю тему і все вирішити разом
Туфли в чешуе• 30 марта 2023
У мене є дуже заможна рідна сестра, якщо я захворів, то ні в якому разі в неї просити не буду, навіть казати, що меня треба операція не буду.
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
світле майбутнє - це жива й здорова сестра
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Сказали що наче разом. Що спочатку обстеження, і якщо підтвердиться діагноз то операція, і все це разом біля 12 тис коштує
Наездница• 30 марта 2023
Автор, так і поясніть що це сімейні гроші, економилося на дітях, чоловік проти. Ви можете допомогти такою сумою. Основну частину лише під повернення і зараз продумати як їх повернути. Батьки ще працюють?