Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ для6755346
То не віддавайте
Нащо ця тема? Дам, не дам? Робіть як знаєте і вважаєте правильним
Але перечитавши ваші відповіді, скажу що дуже пахне тролятиною
Ну то не нюхайте, виходьте з теми
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляДодекаэдр
Скільки грошей коштує квартира батьків зараз?
Не маю уяви, скільки коштують зараз квартири. Раніше ну тисяч 40 мабуть
пАлАвинкА• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Слухайте ну любов любов´ю, а гроші грошима нє? Вони мені не беруться не з відки так? І батьківська квартира то батьківська, і у мене теж є дитина яку потрібно забезпечувати. Чи мені все віддати ? А сама типу ну зароблю.
Вам там выше написали , если вдруг ( тьху-тьху ), заболеете вы , ребёнок , муж , где вы возьмёте деньги ?
Родители ей отдадут ,у неё нет .
Очень они все наглые , у вас есть своя семья, вот и думайте о ней .
Сказали , что деньги на депозите и досвидание
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
по-перше, сьогодні в її сім´ї біди немає, по-друге, якщо раптом щось трапиться і їй її сестра і батьки не будуть допомагати і шукати варіанти всі можливі, то нашо тоді взагалі ця тема? - нічого не давати, хай собі помирає або як хоче, по-третє, якщо думати про те що біда трапиться у автора, то чому не думати паралельно про те, що сестра до того часу знов буде добре заробляти, віддасть борг та ще й допоможе також фінансово
АВтор писала, что вероятность возврата долга никакая
Спішу - перекидаюсь• 29 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
то нашо тоді тема ця? якщо автор знає вже зараз, що залишиться в разі чого один на один зі своєю бідою, нашо нам тут ще святою хоче здатись?

в мене теж є сестра. ми не подруги ліпші, ні, але ми один одного підтримуємо в разі чого, не дивлячись навіть на те, що вчора посварились. я віддам останні гроші (не дай бог щоб довелось), і думати даже не буду про те, що вони останні.

але! якби я мала думки про те, що зі мною теж може шось трапитись і вона мені не допоможе при можливості - в мене б і питання не виникло, допомагати їй чи ні, звісно не дала б

і може я дурна для когось, але, зараз, під час війни, обирати між життям і грошима, то взагалі жесть
Бо що б тут автор не писала - гроші вона дасть. Поплаче, поматюкається і дасть. А тема на ’повозмущатись’, як де без цього.
Оцененная• 29 марта 2023
Ответ для6755346
То не віддавайте
Реально задовбала вона
6755346• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну то не нюхайте, виходьте з теми
Удалено администрацией...
6755346• 29 марта 2023
Ответ дляОцененная
Реально задовбала вона
Ще й хамло
Та нема там ніякоі сестри, історія для топу, вона плутається в своїх твердженнях
Джавеліна• 29 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
автор може й дасть, а скільки тих порадниць, які б не дали...
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляДжавеліна

Ви не вірно вибір ставите. Вибирати між життям сестри і своїм життям. Так поки здорова але хто зна що буде завтра це раз. А по друге якби вона відкладала, і в неї була б певна сума то і я не вагалась би, а так я лишусь ні з чим. А це вибачте моє життя, і я його собі по іншому планувала. Я обов´язково допоможу, але не прикривши всю суму
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
ну и что? это же жизнь сестры? ее ребенок останеться сиротой. как с этим жить потом? в новой большей квартире?
Губка Боб• 30 марта 2023
Автор, дайте частину грошей: 3-6 тис. А решту пропонуйте брати в борг (не у вас). Є кредитні картки з лімітами, інші знайомі і друзі
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ для6755346
Ще й хамло
Дам, але не всю суму. Обговоримо з чоловіком і вирішимо.
Невидимка Майя• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Теж гарний варіант, дякую. Проговоримо, вирішимо скільки можемо допомогти, і одразу до розмови самі скажемо що готові дати таку то суму. Але, знову ж таки але. Якщо решту не знайдуть то знов прийдуть до нас, і тоді що? Вибач помирай, але я буду сидіти на грошах але тобі не дам?
Найдут. И откуда такая осведомленность, что у вас есть эти деньги?
Оцененная• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Підсумуємо, я б не хотіла мати таку сестру як ви. Закривайте тему, одне і те саме строчите всім.
СкрипяСердцем• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Сейчас все изменилось в Украине
Протезування зараз і робили за кошти. Стенти теж , якщо швидка і є в наявності, то 1 запропонували безкоштовний. А якщо потрібно більше, то за своі і кошти.
Спішу - перекидаюсь• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Я теж можу написати, що не дала б. Як це змінить суть? Написати взагалі можна що завгодно.Це ніяк не впливає на те, що людина насправді зробить, особливо якщо мова йде про критичні і стресові ситуації. Дуже мало хто може оцінити свої якості і передбачити реальні дії, а не уявні
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
я. к примеру
и была абсолютно права
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна

Вы живете в однушке с ребенком? С мужем по ванным прячетесь? Или с мамой в однушке?
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
я не знаю, як ви будете жити своїм життям тоді, коли ваша сестра буде в могилі. вибачте, але мені того не зрозуміти
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
А якщо і квартири не буде? Я віддам всі кошти, а через рік не дай Боже захворію я, от тоді всі навкруги будуть бідні, а я буду квартиру продавати. Так? Якось нелогічно правда? Я обов´язково допоможу, лишень не всією сумою, а частиною
Приму в дар• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Можно продать сестре свою квартиру и не оставлять ребенка сиротой, автор не виновата в болезни сестры
6755346• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Просто не треба грубити
По темі, я б радила сказати, що чоловік без вашого відома вклав гроші в криптовплюту
Хотів розбагатіти
Ви не знали
Криптовалюти впали
І ваші гроші перетворилися на значно меншу суму
Додекаэдр• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Тобто 12 тисяч це не половина, це менше половини 1/3 або 1/4 в залежності від того яка квартира. Тоді не варіант домовитись про те, що квартира баььків повністю вам лишиться. Та й як цю домовленість оформити зараз теж питання....
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
нормально жить
сестре брать кредит и оплачивать свою операцию.
и послеоперационный период
ине быть иждивенкой взрослому человеку
И сиротой никто не останется, не надо манипуляций
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляГубка Боб
это много
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
цей комфорт вартує життя сестри?
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Бо я казала, що при виборі де відпочивати, коли вона пропонувала домінікану, Дубаї і тп , в принципі туда вона і летіла, а я обирала дешеву Турцію, і казала, що ужимаємось бо хочемо більшу квартиру. От звідти і знають
Додекаэдр• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
В якому місті живете ви, сестра і батьки? В одному?
Невидимка Майя• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Муж ваш что говорит в общем об этой ситуации?