Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Бутерброд з ікрою• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Якби в нас було достатньо грошей то придбали би і раніше, але поки ще трошки ні
так вы все решили для себя - зачем спрашиваете? хотите понять каков процент тех, кто как и вы отказал бы сестре? вам нужно настроиться на отказ?
спрашиваю абсолютно без наезда
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
ви розумієте взагалі, що ваш випадок зовсім інакший?
от якби у вас була сестра і були в неї гроші на авто, а ваша дитина захворіла, і ви не мали грошей на операцію, а ваша сестра дала якусь частину лише, а іншу ви мусили шукати по знайомим, друзям... то нормально?
Для мене нормально просити друзів і після нашого випадку нормально завжди мати заначку на екстренний випадок.
Бутерброд з ікрою• 30 марта 2023
Ответ дляНаездница
Ну ви ж якось виросли всі в однушці, то і сестра може пожити з батьками. На здачу може якусь хатку батькам
вы пропустили ответ автора по этому варианту - она уверена, чот сестроа так и останется жить с родителями и автор не увидит наследства
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Так уже была эта тема один в один. И советы такие же. Вам не подошли ? Да и по срокам давно пора уже сделать операцию, почему не сделали ? Нужной суммы не собрали ?
Моєї теми не було. Тому не знаю що там в кого і чим закінчилось
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Я? Ничем. Для меня человеческая жизнь бесценна, как и любого живого существа. Автор же свою жизнь-труд-здоровье за последние годы оценила 12-ю тысячами долларов, которые жалко теперь отдать для сохранения жизни родного человека.
Скажите кому, когда, какой суммой вы помогли в этой жизни безвозвратно?
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
знову. ви дійсно не розумієте про що мова, чи прикидаєтесь?
нормально, якби вам ваша сестра не дала гроші, маючи!, на операцію, від якої залежить ваше життя?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
спрашиваю абсолютно без наезда
Я десь написала що я відмовляюсь допомогти? Я допоможу, але не прикривши всю суму. Я допоможу частково
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, можуть думати інакше. Бо у мене ж все типу добре
Автор, мало ли что они там себе думают. У вас денег напрямую ещё не просили и вы никому никаких обещаний не давали. Вот и не нужно, ещё даже не начались торги а вы уже хотите обозначить что дадите 2-3 тысячи. А где 2-3 там и 5-10. Ждите пока с вами заведут разговор, пока будут ПРОСИТЬ помощи. И тогда уже возьмите паузу и ’посовещавшись’ предложите. А сейчас все эти намеки это просто способ размягчить вас, привить чувство вины и в конце ещё и не быть должной. Ведь вы сами предложили!
У меня было всё точно также: намеки, охи-вздохи, взгляды...я повелась а потом за свою помощь услышала ’это не твое дело! И вообще я тебя не просила! Ты сама предложила!’
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Не вернули или не взяли от вас помощь?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну тобто ви вважаєте що я я як сестра маю віддати останні труси, але при цьому не претендувати на те, на що по суті маю повне право чи як?
Бутерброд з ікрою• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
зря!
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
питання не до мене, але я відповім (повторюсь) - саме такі теми відштовхують від благочинності - ти допомагаєш зовсім чужій людині, в той час, коли її рідна сестра обирає між своїм особистим комфортом і життям своєї ж сестри
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Автор, а сколько времени врачи дали сестре на операцию ?
Звичайно краще зробити як найшвидше. Але пару місяців може чекати. Але ж до тих пару місяців треба встигнути і обстеження пройти
Бутерброд з ікрою• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
вы не имеете право ни на что, что является собствеенностью родителей - исходите из этого!
Поэтому и советую не давать деньги из своей суммы. Родители скорее всего так4 и сделают, т.к. вы и сами со всем справляетесь - запасливая, умеете откладывать. А сестра - потеряшка.
Ответ дляДжавеліна
смішно про кредит. ви напевно ніколи їх не оформлювали, навіть уявлення не маєте, що кредит просто так не дають, а ще й на суму півмільйона.
я працівник банку, саме я розглядаю заявки на отримання кредиту, з такими вхідними даними, ще й під час війни...
Под залог квартиры?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
А я вважаю що в такий ситуації кожен допомагає стільки скільки може. Бо у кожного допомагаючого є йще і своє життя
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Я б не взяла би в сестри таку суму знаючи, що в неї однушка з дитиною. І брала б тільки після того, як продала б свої активи.
А чому для вас жити сестрі з батьками то не норм, а автору з дитиної в однушці норм. І автор неоднарозово казала, що допоможе, але не всі 120000
празники не помню• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, але я і не можу пробачити що лишала радості і емоцій себе, чоловіка, дітей бо збирали з чоловіком на квартиру більшу. Ну типу якби я жила так само як вона, в своє задоволення то по суті грошей би також в мене не було б.
В такій самій ситуації, тільки батьки чоловіка і сестра нас доїли все життя, я стала всі гроші вкладати в нерухомість і все немає грошей
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Не вернули или не взяли от вас помощь?
Не то что не вернули. Половина денег была ’просрана’ вникуда. Потом началась вторая серия и на мои робкие советы и попытки напомнить что я говорила что не стоит так делать и деньги вылетят в трубу и проблема решена не будет, выслушала что ’нечего лезть!’ А дальше тоже нытье и провокации... Я подумала-подумала и решила что какого черта я так переживаю за результат? Не потому ли что это сделали только моей проблемой? Почему решила что вот только я последний рубеж? И выключила спасателя - все равно плохой буду
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так, вони це і не раз озвучували, що ви такі різні, ти все про запас, про все турбуєшся, а вона одним днем живе. Так по суті і є
Зяблик протестант• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Тоесть времени на сбор совсем нет и не дай бог что, то жить ей только 2 месяца осталось ? За такой срок ни в соц сетях не соберут ни квартиру не продадут.
Yarina-753a• 30 марта 2023
я бы не дала денег - сказала бы что нет. или поровну с родителями - каждый по 5 и пусть думают, что хотят - все такие умные за чужой счет
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
З цієї аналогії автора відштовхує від допомоги сестрі те саме: сестра також обирала між своїм комфортом і ’подушкою безпеки’=власним життям.
СкумбріяП8• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Сказали що наче разом. Що спочатку обстеження, і якщо підтвердиться діагноз то операція, і все це разом біля 12 тис коштує
Ну дай Бог. А то до войны моя сестра узнавала цены на определенную операцию на ГМ в Германии, то называли две цифры- предоперационная подготовка и сама операция. И цифры были космические.
Бутерброд з ікрою• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
а какие прогнозы? какие шансы на восстановление? инвалидность будет?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ні, жити вона буде, не помре слава богу, але якість життя може буди дуже поганою, скажемо так
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну ось буде жити і будете збирати на операцію потроху і вона і батьки і друзі і ви
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Комфорт це трьошка замість двушки, чи квартира в новобудові, замість хруща. А двушка з кімнатою для дитини, це не комфорт, а норма для психічного розвитку дитину.
А так ви зараз розмірковуєти гірше автора, відмовляючись витрачати на благочинність. Сестра автора могла мати заначку, а не подорожувати по дорогих курортах. А автор не відмовляється допомогати сумою меншою ніж вся сума операції, тим паче що батьки можуть теж допомогти
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Шанси , вона і без неї буде жити, але хто зна як то буде без операції. Інвалідність буде в обох випадках що з операцією що без