Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Гарячаспічка• 30 марта 2023
Ответ дляПускаю бісики
Коротше автор, не морочте собі голову, дайте на лікування тисяч 5 без повернення, і все, ваша совість чиста. Остачу нехай шукають самі.
5т це великі гроші, і сестриця має їх ввідати, їй ніхто не зобов´язаний гроші дарувати
Пускаю бісики• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну типу гроші ж ще не пристроєні, тобто живі так би мовити
То й що, у них совість є вас обдирати? Хіба це нормально ? Сестра сама вам повинна сказали, Светочка, позич, я тобі буду віддавати стільки то і напишу розписку. Оце нормальна людина.
Менее Более• 30 марта 2023
Автор що чоловік каже на цю ситуацію?
Скільки він дозволив виділити сестрі?
Чому батьки ваші навіть не кажуть що вони допоможуть доньці?
Чому натяки тільки на ваші гроші?
Автор ви взнавали за лікування за кордоном безкоштовно?!
Скільки він дозволив виділити сестрі?
Чому натяки тільки на ваші гроші?
Морожена_курка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
і менше розказуйте тепер на що ви їх збираєте і скільки у вас є. про це ніхто не має знати. одна відповідь - Нема грошей,стали ціни великі,нічого не вдається відкласти.зовсім. ВСЕ.
ЯЗЫК _ ВРАГ МОЙ.
Пускаю бісики• 30 марта 2023
Ответ дляГарячаспічка
Автор я так зрозуміла, не проти подарувати якусь частину.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляМенее Более
Автор що чоловік каже на цю ситуацію?
Скільки він дозволив виділити сестрі?
Чому натяки тільки на ваші гроші?
Скільки він дозволив виділити сестрі?
Чому натяки тільки на ваші гроші?
Я їй сказала за Німеччину, вона вже дивиться і читає все по ній. Батьки теж допоможуть. Але знову ж таки але, вони віддадуть все ну і решту розраховують на мене, я насправді навіть не знаю яка в них є сума грошей, а далі їх хто буде лікувати в разі чого? вони не молоді, їм за 70, знову я сама? Бо в мене ще гроші лишились. Коротше це все складно. Вирішили з чоловіком що дамо максимум 2500.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляПускаю бісики
Ну подарувати я проти будь яку частину, але на сімейній нараді вирішили 2500 це максимум що ми можемо відірвати і забути
Морожена_курка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
саме так.
Встидаюся запитать• 30 марта 2023
Автор, я совсем крамолу скажу, но отчего вы так уверены, что у сестры совсем ничего нет? Потому что она так говорит?
А не может быть варианта, что своего ’мало и жалко’, а у вас же много, и ей совсем не жалко?
Добродійка• 30 марта 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Автор, я за брата и жизнь отдам, не то, что мечту или доллары.
Прошла с ним очень многое.
Помочь сестре в лечении или нет, дело ваше личное. Если у вас стал вопрос давать или нет на лечение, а аргументами у вас выступают из воспоминаний только ваш отпуск и отпуск сестры. То ответ очевиден. Увы, для сестры...
Прошла с ним очень многое.
Різні бувають родичі. У вас з братом гарні відносини. Своєму брату я би теж помогла, а татові - ні копійки, бо він скотина.
Мамі - не знаю. Людина за собою не стежить, не дотримується дієти, яка їй сильно показана. Як зляже, чого я маю страждати?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Ні. Не може. В неї зараз невелика зарплатня, а коли була велика то вона відпочивала
Пускаю бісики• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
То й добре, це ж не тільки ваша проблема. Ваша сестра вам за це повинна подякувати і думати з чоловіком, де взяти гроші.
Менее Более• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну от ви молодець що разом з чоловіком вирішили це питання.
Якщо що у вас є залізний аргумент- ми вирішили з чоловіком!!! дати таку суму. Більше не має нажаль це все що можемо допомогти. Якщо почнуть давити чи претензії то відповідати - так більше грошей не має, вже все вкладено в котлован.
А якщо щось станеться ти сестра зможеш мені такою ж сумою допомогти? Чи сестра зовсім не зберається повернути гроші?
Я також не друкую банкноти, нажаль.
Кишмишная Мая• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, варіант класний, але все будівництво стоїть зараз. Тому не варіант.
где стоит? у нас в Днепре все стройки активные.
Встидаюся запитать• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Тогда просто учитывайте, что пока ваши родственники уверены, что ’в родині є такі гроші’, и они могут зачерпнуть нужную сумму в любой момент, они не будут напрягаться в поисках решения проблемы. Они ее УЖЕ решили.
Донести до них, что нифига подобного.
И они таки найдут выход
Донести до них, что нифига подобного.
И они таки найдут выход
Добродійка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Операція робиться закордоном. Писати не буду, бо діагноз не є широким, доволі специфічний, а тут є знайомі. Вибачте
Невже в нас таких операцій не роблять? За кордоном, бо там краще зроблять? За чий рахунок бенкет тоді?
Це як риба, хек і лосось, і те і те риба, ціна різна.
Скільки коштуватиме операція на Україні?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Розумієте, у нас також гарні відносини, якби не були такі то і питання би не стояло, я би просто нічого б не дала зовсім, і сказала би розбирайся сама зі своїми проблемами. А так як відносини дуже хороші, вони і думають що я останнє віддам , а я не хочу і не віддам, бо у мене також є моє життя, моя сім´я, моя дитина, я. Віддати все і поставити хрест на своєму житті, мріях, бажаннях я теж не можу і не хочу
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляМенее Более
Я також не друкую банкноти, нажаль.
Десь так само і чоловік сказав.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляДобродійка
Повторюю. Не робиться зараз таке в Україні. Коли робилось коштувало тисяч 100 грн, але при курсі 29. Зараз би мабуть коштувало б біля 250. Я чесно кажучи не знаю прайс. Вона була в 3х лікарів, бо думала що перший хочу зконтактувати і типу відкат від клініки отримати, але ні, зараз в Україні не виконують
Добродійка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Квартира у сестри. Квартира у батьків. Квартира у мене. Авто нема, дачі нема. Тільки квартири
Вона може продати квартиру й переїхати до батьків, чи під заставу квартири взяти кредит. Поїде на заробітки, за пів року заробить.
Дасте ви - ніхто не буде напрягатись.
Можете дати пару тисяч.
Ще питання, чи є час? Вона вже в лікарні і треба терміново чи має пару місяців?
Дасте ви - ніхто не буде напрягатись.
Можете дати пару тисяч.
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну навіть би якщо ніхто про них не знав би, я то все рівно знаю про них, то сидіти і казати що от є тисяча , оцим допоможу, і сидіти дивитись як всі в паніці шукають де взяти гроші, а ти такий сидиш і думаеш, вони так прикольно бігають, цікаво чи знайдуть всю суму? але більше я все одно не дам?
почему в панике
в банке все спокойно и культурно, тольк вот незадача, деньги нужно вернуть
А вы не банк, вас лохом хотят видеть, вам возвращать необязательно, вы прото, по их, мнению дожны.
А по моему мнению и мнению почти всех в этой теме-недолжня и не нужно этого делать
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
саме так. хтось гуляв і хоче вирішити свої проблеми за чийсь рахунок. і далі буде гуляти.
Звичайно буде. Тому що життевий урок так і не отримано. Гуляла-тринькала, а потім як трапилась халепа то ’світ їй дав’ ш отже треба так і надалі робити бо завжди проблема якось вирішиться (сама собою)
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я ніде не писала що я не дам. Я дам, але не буду покривати 100% витрат. Просто знаєте, це така ситуація в якій ти все одно будеш гімном. Даси 2-3 тисячі- гімно бо маючи більше не дала їх, Даси всю суму але з якимись умовами-знов таки гімно , бо як так можна, то ж сестра і її життя. Я тут не вирішую питання а так виговоритися. З чоловіком домовились, про певну суму допомоги
Если не секрет, какую?
Очень надеюсь, не более 2т уе
Джавеліна• 30 марта 2023
не має сенсу і бажання відповідати кожному окремо - якби в мене була така сестра як автор теми (рахувала чужі гроші, заздрила, що я відпочиваю в кращих готелях і країнах...), я б їй і копійки не дала і питання в мене б не виникало навіть з цього приводу.
в мене з сестрою зовсім інші відносини. для мене життя сестри важливіше ніж двокімнатна квартира без всяких якби чи якщо
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
а лучше 2
Встидаюся запитать• 30 марта 2023
И кстати, чем раньше вы донесете до родни информацию, что на вас рассчитывать нельзя, тем больше времени у них останется для поиска решения.
Пускаю бісики• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Гарні відносини- це коли всі зібралися на сімейній раді та поговорили. Сестра каже, у мене є така заначка, батьки кажуть ми даємо стільки то, ви кажете, скільки можете дати. І все. Решту грошей треба шукати. А не лишати когось одного із родичів без штанів, бо в нього є.
Фактично, вас змушують продати квартиру, бо у вас найбільша з усіх, розумієте? Тільки гроші з її частини лежать живі і це наче виглядає « а що тут такого?»
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
И так может быть, я в этой теме писала историю моей бывшей ученицы, когда на операцию мужу собирали по соцсетям и знакомым, при этом не продав ни машины, ни мотоцикла, ибо такая корова нужна самому
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Если не секрет, какую?
Очень надеюсь, не более 2т уе
Не більше 2500. Це те що типу от взяли і забули. Але ці 2500 щоб нам повернути собі назад, потрібно в даний час місяці 4
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Якщо сестра у вас одинока мати, то може дізнається на роботі, чи накопилася в неї відпустка для одинокої матері. Вона може роками накопичуватися і за неї можна отримати компенсацію грошима. Якщо вона гарний робітник, то роботодавець може виявити бажання допомогти їй матеріальною допомогою на лікування. Таке часто буває. І колеги можуть самі виявити бажання щось зібрати. Ми збирали самі, за власною ініциативою.