Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
догой троль! а как ваша сестра с сыном на 25 тысяч ’їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього’
на эти денги простите модно пащве чтн ращ в год в дешевый египет выбраться
с чего ей было копить?
Шановна пані. До війни дохід був вищим, тому могла собі дозволити, а зараз дохід біля 25 тис. Тому зараз вже ніхто нікуди не їздить, грошей вистачає лише на прожити, а тут ще і негативні емоції підвалили
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Офигеть. Автор дает сестре 2500 доларов, не надеясь на возврат. И еще не такая.
То что вы помогаете военным большая молодец. Но сейчас почти все военным помогают. Надеюсь в вашей семье тоже была ситуация, когда вы живя в однушке отдале родным 12000 доларов или хотя бы 2500. Да? Т.е по себе судите, да?
’надеюсь, что была’?
дякую, що хоч не побажали, щоб така ситуація відбулась ...
не було і сподіваюсь ніколи не буде, але точно знаю, що в мене вибір би не стояв
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
а як це? батьки жили з вами в однокімнатный квартирі? у батьків повинна бути як мінім двушка. і ще питання. ві купляли цю однокіматну квартиру?
Так ми жили в однокімнатній квартирі, тому я розумію свою дитину, що дитині потрібен свій простір, і я не хочу щоб моя дитина жила так як я жила на голові одне в одного. Так ми купляли цю однокімнатну квартиру, якщо ви про квартиру сім´ї.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
тобто вас батьки не змогли забезпечити взагалі нічим і при цьому ви пишете, що вони б віддали останнє?
Встидаюся запитать• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
’надеюсь, что была’?
Бы))
Так вы крупный теоретик))
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
знову улюблені woman Warrior ’сослагательные наклонения’ гроші у вас є, бажання мати більшу квартиру більше, ніж живу сестру, теж є. в чому питання?
ви можете тут скільки завгодно писати про те, яка вона безвідповідальна і все інше. але питання зараз саме в вас - ви обираєте між особистим комфортом і життям сестри.
найцінніше що ми маємо це життя. тут про кредити багато писали - так я вам скажу, що я з заявками на кредит працю з 2012року - рідні - брати, сестри, батьки, діти - щоб врятувати життя своєї рідної людини, беруть кредити, не думаючи про те як вони будуть їх віддавати - головне для них отримати гроші, щоб врятувати життя. навіть коли шансів немає, люди все одно сподіваючись беруть кредити. у вас ці гроші є, бажання немає.
Ніколи не розуміла таких людей. І не хочу щоб мої діти колись лишились усього аби вкладати в безнадійну мене
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляЗубожиння
Автор, прислушайтесь, я думаю этот ответ наиболее подходящий в вашем случае.
Дякую. Я прислуховуюсь до всіх слушних порад
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
допишу. ваші батьки і половина тут відписавшихся по типу Джавеліна теоретики. якби люди самі заробили ті гроші потом і кров ю, то так легко не розпоряжалися б чужими грошима.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Да нету никакого выбора между своей квартирой и жизнь сестры, это чушь и манипуляции.
Тогда уж сестра выбирает тоже между своей жизнью и квартирой. И родители-- о ужас!!--квартирой и жизнью дочери. Неужели, неужели им жизнь в городской квартире важнее, чем жизнь их ребенка?!
Эти приколы можно применять по-разному.
Так что нефиг искать жертву и крутить ей руки.
Этот вопрос решаем, разными способами причем
Эти приколы можно применять по-разному.
Дякую за підтримку
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Забезпечили освітою, любов´ю. Те що вони не змогли в тяжкі 80ті-90 роки розширити житло, це не значить що вони погані. І так, вони завжди все нам давали по мірі їх можливостей, ковзаючи себе, але у нас було те що ми хотіли (в міру звичайно)
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
У сестри не онко. Вибір не між життям і смертю. Читайте уважніше. Скоріш за все ортопедія. Тобто жити вона буде в любому випадку, але порхати по курортам ні.
Братья Капли• 30 марта 2023
Автор, этот вопрос вы сначала должны обсудить с мужем ,а не на форуме. Не факт что ваш муж на это поведеться и не скажет что не собирается отдавать то что собирал и отказывал себе во многом.
КарамбОлька• 30 марта 2023
почему автор обзывает сестру попрыгуньей-стрекозой?
автор с мужем вдвоем купили однушку. а сестра одна (!) купила однушку. так кто в жизни больше пахал тогда?
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Зарабатываете на людском горе, да.? Кредиты под 30% даете? Еще и зарплата небось от суммы выданных кредитов зависит?
Умничка-помощничка• 30 марта 2023
В основному діти,які не отримували підтримки, необхідної любові і т.д. мають самі дбати про себе. І вони,якби мовити, по заробіткам, грошам більш забезпечені. Але...почуття провини у них більше - вони хочуть дати те, що не доотримали самі. Гроші ви заробляти, відкладали, собі відмовляли.Настає момент, що їх потрібно віддати і тут стає себе шкода. І це НОРМАЛЬНО. Але ж родичі давлять, продавлюючи Вас. Саме просте - дати ту суму, яку не шкода. Сказати, що більше немає. Вам їх не віддадуть, все, крапка. Далі, сестра теж має про себе подумати, так,як думала завжди.Як варіант - продаж своєї квартири, переїзд до батьків, взяття кредиту і т.д.
КарамбОлька• 30 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
а мне нравится, как автор в самом начале лихо пишет: в МЕНЕ є збереження, бо Я збираю на квартиру.....
про мнение мужа и вообще о наличии мужа упоминается аж на 2-3-й странице))
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Як так вийшло, що в часи СССР у вас однокімнатна квартиоа на чотирьох?
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
Кнопка все сообщения. Сестра объездила кучу дорогих стран. У автора только Турция. У автора ребенок и часть суммы на двушку. У сестры никакой заначки
КарамбОлька• 30 марта 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
тут многие часто упоминают батьків - они должны продать свою квартиру и прочее имущество. или сестра продает свою и переезжает к батькам.
только никто не рассматривает вариант - а если батьки против? против помощи, продаж, переездов, против потесниться и т.д. так ведь тоже может быть?
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
Есть еще вариант сьема. Сейчас почти полстраны на сьеме живет
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
я б дала на операцію. життя таке коротке
Сестра не умирает. У нее не онко, при котором нужно прям сейчас действовать
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
Я не обзиваю сестру, не приписуйте мені того чого не має. У сестри однокімнатна в старому фонді 26 метрів. У нас з чоловіком в новобудові квартира 48 метрів. Тому працювали ми однаково. І квартири купляли відповідно до можливостей. Ми тоді назбирали на більшу і новішу. Вона на меншу, їй було так добре, а нам так
Щаслива Я• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
я написала просто свою думку. всі коментарі не читала, лист пост автора, з якого зрозуміла, що операція життєвоважлива. тому пишу, що я б дала
КарамбОлька• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
я это все как раз и читала.
и это не дает ответа на вопрос, почему такая бережливая и замужняя автор изначально не обеспечила себе лучшее жилье, чем сестра.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
Ну бо про гроші косяться на мене а не на чоловіка. І так, наші гроші це мої гроші, наші гроші це його гроші. Ми відкладаємо разом. І то мої гроші такі самі як і його. Якщо вам легше, то ок, у нас з чоловіком є відкладені гроші
Мастер Пис• 30 марта 2023
я б допомогла посильно, сумою, яка для вас не критична. Скажімо у вас є 15 тисяч доларів, я б дала максимум 2-3 тисячі. Це сума велика, але не критична, можна за рік надолужити, але всю суму б ні. Так і совіть чиста і вам комфортно.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
Против переехать, но не протиа осудить автора?)))