Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
ніколи такого не було• 30 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
я б дала на операцію. життя таке коротке
То дайте.
Встидаюся запитать• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Да! Спасаем жизнь посторонних людей, в то время как родные сестры покупают квартиры!
Из чистого гуманизма, разумеется!
мимАпроходила• 30 марта 2023
Ответ дляФайно Замало
Мама подруги робила операцію - заміна тазобедреного сустава, грудень 2022, то платила в касу інституту травматології -360 тис грн
А далі там ще реабілітація, ліки - окремо все
Свекру називали 80 тис операція коліно ще до ковід, але вилікували уколами дорогими ..
тільки тут все прям безкоштовно
Ну выше написали, что наверное самые дешёвые материалы. Хотя трудно поверить, что есть врачи которые не возьмут деньги за операцию.
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Из чистого гуманизма, разумеется!
Да, наверное просто банковская благотворительность. Никто квартиры залоговые потом не отнимает. Просто святая.
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні все вірно дякую. Сама гроші не понесу, бо як пишуть буде потім а я не просила. Коли скажуть за гроші, то скажу, що поговорю з чоловіком. Ну а далі озвучу те, що вже вирішили. Що можемо лише 2500.
а скільки ви вже назбирали і скільки вашій дитині? приблизно хоч.
ГейСюда• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так. Поки що намьокі. Конкретики немає. Але звичайно хочуть для себе менш болючущий варіант. Буду казати і за кредити і за квартири, і за поміч з роботи нехай дізнається, і про суму своєї допомоги
вам правильно здесь посоветовали,что не бегите впереди паровоза:пусть сестра сама заводит разговор и обращается к вам с просьбой.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
вы разницу не улавливаете между помочь 100-200 грн при общем сборе и отдать несколько тысяч у.е?
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Из чистого гуманизма, разумеется!
Це взагалі то був сарказм. Але ладно
Такі всі бідосі, кредити то зло, колектори то взагалі ізвєрги, а як на операцію гроші потрібні - то тут половина відразу за кредитами відправила сестру автора.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Назбирали 14 тисяч, якщо це важливо. Дитина молодшого віку. В школу ще не ходить
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
как это менее болезненный вариант? горе коснулось прежде всего родителей и самой сестры.
семья волшебных каких то. сорри.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляГейСюда
Так, я це зрозуміла. Поки нвчого не кажуть буду мовчати
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
ви палитесь дуже - такий жаргон в хід пішов, шо куди там свідєтєлям ієгових
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
семья волшебных каких то. сорри.
Ну вона ж не тільки їх дочка, але і моя сестра. А рідні не повинні кидати в тяжку хвилину, і мають зробити все для спасіння. Це по їх словах коли раніше обговорювали ситуацію іншої родини
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
ну есть еще время подсобирать и отдаете вы не львиную долю своих сбережений. тем более вы в простоной квартире 48 м. то есть и вам эта сумма особо не в напряг и долг сестринский вроде как отдали своей помощью.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
родство первой и второй линии не зря придумали)
Красота неземная• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
От з таким слоганом вона і витрачала гроші на відпочинок і емоції
А що це за операція і де планують робити, ви вже писали?
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Это она про кредиты, которые выдает как работник банка. В благотворительных сборах она написала, что не учавствует
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Ну так. Тому вирішили що можемо 2500. Відкладати зараз важче ніж раніше, самі розумієте чому.
Простора квартира то для двох. А для трьох замала. Тим паче я ще дитину хочу, але якось пізніше
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
ну все же это однушка не 28-30 метров.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
а сколько вам лет?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Що за операція і що за діагноз не писала і не напишу. Де робити не знаю, говорила, що в кількох країнах зараз її можна зробити. Але вже читає за Німеччину по біженству аби зробити.
Красота неземная• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А чого не напишете?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
ну все же это однушка не 28-30 метров.
І що. Але це і не двушка нормальна. Ми купляли квартиру нам було достатньо, родина наша стала більшою, тому потрібна ще одна кімната, а в майбутньому і ще одна. Тому хочемо одразу трикімнатну купити. І вважаю що маємо на це повне право
Гарячаспічка• 30 марта 2023
Ответ дляУказка
Здайте, будь ласка, контакт
Клініка Еталон хірург Стемпен Юрій Леонтійович. Номер телефону є в інтернеті, є сторінка в інстаграм Etalon Dr.Stempen . На сайті клініки є ціни на всі види операцій.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
так вы как то определитесь уже. а то родителей не хотите ущемлять, что бы они продали квартиру и не хотите их упрекать, что вам ничего не дали, но при этом боитесь их осуждения.
при этом как только вам пишут, что ок, у вас и так все неплохо, можно немного помочь не в ущерб себе, то тоже воспринимаете в штыки.
поймите одно. ситуация просто так не разрулится. чужие люди не помогут. вам всем нужно выходить из зоны комфорта.
вас родили почти в 40 лет в однокомнатную квартиру вместе с сестрой?
Тільки не про гроші• 30 марта 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Да? В какой стране?
В Австрии украинце лечат бесплатно. Моя приятельница сейчас там лечит рак груди.