Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Як так вийшло, що в часи СССР у вас однокімнатна квартиоа на чотирьох?
Ну якось так. Я не знаю. Мені піти поприкнути батьків зараз? Вони її не отримували від держави
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
я б дала на операцію. життя таке коротке
От з таким слоганом вона і витрачала гроші на відпочинок і емоції
Умничка-помощничка• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
тут многие часто упоминают батьків - они должны продать свою квартиру и прочее имущество. или сестра продает свою и переезжает к батькам.
только никто не рассматривает вариант - а если батьки против? против помощи, продаж, переездов, против потесниться и т.д. так ведь тоже может быть?
мы сейчас с Вами фантазируем. Поэтому пофантазируем, что родители дочери сказали одолжи. Ну тогда им хороший вариант - сестра продает квартиру, живет у родителей, лечится, выздоравливает и снова покупает себе квартиру.
КарамбОлька• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Против переехать, но не протиа осудить автора?)))
а где было про осудить?
автор нигде не упоминала про прямые разговоры с родителями и их фразы. у нее лишь догадки об их ожиданиях, намеках и пр.
не пойму, почему напрямую и откровенно не поговорить с ними.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
я это все как раз и читала.
и это не дает ответа на вопрос, почему такая бережливая и замужняя автор изначально не обеспечила себе лучшее жилье, чем сестра.
Повторюю, у мене краща квартира, бо ми вдвох з чоловіком відкладали, а потім народилась дитина і ми зрозуміли що цієї квартири нам вже замало. Тому ´изначально´ я забезпечила себе ліпше ніж сестра. Ну якщо ви вже порівнювати починаєте
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
а где было про осудить?
Це не здогадки. Бо були розмови про інші сім´ї, і вони засуджували тих хто не допомагає в скрутну хвилину ближньому якому потрібніше
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну як це? Тоді всі отртмували від держави, ті, хто працював.
Батьки ж вас хочуть поприкнутт, а ви дивіться на проблему глибше.
Батьки тоді жили як їм зручно і допомогали вам так же, а ви зараз повинні допомогти пожертвуючи своєю сім єю.
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
почему автор обзывает сестру попрыгуньей-стрекозой?
автор с мужем вдвоем купили однушку. а сестра одна (!) купила однушку. так кто в жизни больше пахал тогда?
У сестры был муж.Ребенок не появился путем почкования или оплыления.
from Ukraine• 30 марта 2023
співчуваю усім..
я проти віддати гроші бо ’головне життя і здоров’я’
ніхто не знає чи не знадобляться ці гроші комусь з сім’ї автора через деякий час. На здоров’я.
А вже не буде їх.
Щаслива Я• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
так, розумію, що це не моє діло. просто написала свою думку. можливо з війною я стала надто ментементальною. але я військова, за рік бачила багато чого. і можу точно сказати, що гроші ніщо. багато можна віддати за те, щоб жити, щоб рідні були поруч … і живі
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Вони стояли на черзі, але не встигли отримати від держави. Це все що я знаю
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Був. Але він не має відношення до її квартири. І коли вони одружилися його не турбувало нічого, йому біло і так зручно
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
а где было про осудить?
Я поняла, что автор боится их осуждения.
КарамбОлька• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
я так поняла, что квартиру сестра не в браке купила. там бывший муж ребенку не помогает, ото б он от своей половины хаты отказался, ага
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
Так. Ви вірно зрозуміли. Квартира була до шлюбу і до появи дитини
КарамбОлька• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
вряд ли БМ и ребенка к себе заберет вдруг что. но и бабушке-дедушке за 70+ тоже опекунство могут не разрешить.
так что вы и как опекун выходите наилучшим вариантом. думали об этом?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
Про погане не думаю. Але малого звичайно не кину
Valechka-mk• 30 марта 2023
Сходите к психологу и за 1-2 сессии разберетесь и примите САМА решение. Вам с ним потом жить и никакие советы на форуме в этом не помогут.
Есть огромное количество исходной информации, которую вы тут не можете выложить одним файлом, поэтому каждый дает совет из своих проекций. Но жить с решением вам, не девочкам на форуме.
На консультации по полочкам разложите все и примите решение
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляValechka-mk
Дякую за пораду
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
ніколи такого не було• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Не звертайте увагу на єхидних. Ви все робите правильно. І чекайте коли підніметься питання грошей. Щоб не сказали, що ви самі запропонували гроші, вас ніхто і не просив... стикалася з таким)) Просто іноді люди бувають дивними навіть рідні, про яких ми дуже добре думаємо.
Автор, эта жизненная ситуация дана всем не просто так.
Чтобы сделала я.
Во первых - сказала бы вслух, что деньги не мои, а нашей семьи. Поэтому решение по ним будем принимать семьей.
Во-вторых, сказала бы, что вариант взятия кредита рассматривала бы сестрой в первую очередь.
В - третьих, сказала бы, что буду по возможности помогать гасить кредит ( повторила бы несколько раз ПО ВОЗМОЖНОСТИ!).
В - четвертых, не носила бы груз вины. Каждый взрослый человек должен нести ответственность за принятые решения. Ваша сестра не всегда была больна. А имея ребенка, не иметь финансовой подушки - это верх легкомыслия. Извините, может жестко.
Чтобы сделала я.
ніколи такого не було• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую за пораду
Хорошого психолога ще потрібно постаратися знайти. Ви й без психолога нормально справитесь.
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
У сестри не онко. Вибір не між життям і смертю. Читайте уважніше. Скоріш за все ортопедія. Тобто жити вона буде в любому випадку, але порхати по курортам ні.
Читайте самі уважно, а потім робіть зауваження! На перших сторінках автор писала про життя, а не про здоров´я, шо вона потім придумала, чи ви не зрозуміли, то не мої проблеми
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляVIP Mama
Чтобы сделала я.
Ні все вірно дякую. Сама гроші не понесу, бо як пишуть буде потім а я не просила. Коли скажуть за гроші, то скажу, що поговорю з чоловіком. Ну а далі озвучу те, що вже вирішили. Що можемо лише 2500.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Ну питання не стоїть в тому що вона прям завтра помре якщо не зробити операцію, ні. Але якщо її не зробити в найближчий час то потім не буде сенсу її робити, і її стан буде йти до землі вже в любому випадку, і нічого вже не допоможе. Тому так, це питання життя
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляЗубная фея
Зарабатываете на людском горе, да.? Кредиты под 30% даете? Еще и зарплата небось от суммы выданных кредитов зависит?
Да! Спасаем жизнь посторонних людей, в то время как родные сестры покупают квартиры!
ГейСюда• 30 марта 2023
Ответ дляЛеся Українка
Троляча тема. Вы упорно не отвечаете что у нее с недвижимостью и почему она не может взять кредит
писала автор, что у родителей и сестры по однушке.
насчет кредита ответа не было, потому что, как я поняла, конкретного обсуждения и просьб к автору не было.
Брехушечка• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Можно узнать диагноз?
Если рак,то он бесплатно лечится
Де? В Україні?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляГейСюда
Так. Поки що намьокі. Конкретики немає. Але звичайно хочуть для себе менш болючущий варіант. Буду казати і за кредити і за квартири, і за поміч з роботи нехай дізнається, і про суму своєї допомоги