Апрель Ивановна• 29 марта 2023
Літнє взуття з дутими елементами
Знаєте, що це гіт сезону. Носили б таке? Проголосуйте за модель.
Результат:
вже голосів:
24 (75%)
5 (15.63%)
3 (9.38%)
Нафаня Маня• 29 марта 2023
Мне кажется, что у моды случился кризис- ничего придумать не получается
пьЯНА• 29 марта 2023
Я минулого літа бачила на дівчатах. Прикольні, але останні найкращі, вже давно поглядаю на такі.
Апрель Ивановна
• 29 марта 2023
Ответ дляTammy21
Вон ж вже давно популярні. У мене я схожі капці, як на другому фото. Але враховуйте, що якщо штучний, не текстильний матеріал, то по жарі буде паріти. Я міряла купу дутіков улітку, там нога зразу пітніє, в шкіряних норм.
Дякую, що сказали про те, що в них жарко. Це певний аргумент.
Бджолина королева• 29 марта 2023
Нет. Я ношу биркенштоки много лет. Пару лет они являются актуальными трендами. Сейчас думаю, что надо брать клоги для повседневной жизни, Аризоны в разных вариациях мне мало.
Ms. Анонимная• 29 марта 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Гіт?
Хіт, гіт (від англ. hit МФА: [hɪt] — «удар»), аналогічне поняття — шлягер (від нім. Schlager — «окраса сезону») — якась подія, культурна чи політична, художній або музичний твір, що швидко стали відомі й популярні.
Прикуси Язика• 29 марта 2023
У меня позапрошлым летом такого плана были. Мне кажется уже не модно
Тундиринда• 30 марта 2023
Ни одни не нравятся. К тому же я не могу носить обувь с перемычкой между пальцев