Вакцениро Вона• 30 марта 2023
Сколько вам надо было бы потратить
Если бы с нуля надо было бы купить весь уход за лицом.?
Чем пользуетесь?
ТаПрямТам• 30 марта 2023
Не дуже багато. В мене умивалка, тонік, сироватка і крем. Зараз ще плюс крем-спф і бальзам для губ якісний - все
ПешитеБесАшипок• 30 марта 2023
Мені не багато. Пінка для вмивання 700 грн, тонік теж десь 700 грн і крем зволожуючий біля 3000 грн.
Курочка• 30 марта 2023
Ответ дляЗамрійлива
Нічого прям супер коштовного, десь 500 баксів. Якщо без акцій
Не супер, просто дорого
Замрійлива• 30 марта 2023
Ответ дляКурочка
Не супер, просто дорого
Ні раніше було дорого, коли 1 засіб був ~150-200$. Просто в мене це 10 засобів різних засобів всі разом 500 це норм, хоча можливо по нинішнім цінам.. ~650-700
Вакцениро Вона
• 30 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Да сколько угодно
Можно хоть до 500 гривен все купить
Один крем с нормальным составом в эту цену выйдет, не думаю. Тот же спф нормальный около 700 стоит
Вакцениро Вона
• 30 марта 2023
Ответ дляЗамрійлива
Чем пользуетесь?
Вакцениро Вона
• 30 марта 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Около 6 тысяч на все, что сейчас у меня на полке
Чем пользуетесь?
БоВжеВільна• 30 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Чем пользуетесь?
Часть Сесдерма, часть Корея. Много тонеров, сывороток
Сокодавка ще та• 30 марта 2023
От щоб з нуля купити те що зараз у ванній- тисяч 5 мінімум
Одна умивачка 300 мл 1000+
Умивачка, тонік, гідрофільна, сироватка, крем під очі, зволожувальний, нічний, крем спф. І це, якщо я братиму на розпив по 20 мл.Ціни піднялись конкретно
Одна умивачка 300 мл 1000+
Замрійлива• 30 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Чем пользуетесь?
Трохи Франціі трохи Італіі, щось проф, корейські маски Підбирала довго. Мене влаштовує.
Але в мене це просто догляд, без агресивних сивороток і пілінгів.
Будьте так ласкаві• 30 марта 2023
У меня одна сыворотка и один крем, примерно 4 тыс. Еще тоник, но недорогой, вроде 200 стоил.
Зачем много всего, я не понимаю. Закончится, еще куплю. А, еще пара масок есть, но их дарили как бонус.
САМ_ТАКОЙ• 30 марта 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
В мене теж так, а ще піна для умивання.
Будьте так ласкаві• 30 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В мене теж так, а ще піна для умивання.
А у меня забыла еще ролик флюид под глаза))
Сокодавка ще та• 30 марта 2023
Зайшла у ванну- гомаж забула і маски 2 шт
Все таки не 5 тис, а більше
СМСница• 30 марта 2023
Умывалка шанель
Лосьон шанель
Мист дымка ля мер
Маска для губ laneige
Всё :)
Это для лица уход если что.
Лосьон шанель
Мист дымка ля мер
Маска для губ laneige
Всё :)
Это для лица уход если что.
Курочка• 30 марта 2023
Ответ дляЗамрійлива
В середній статистиці - це дорого. Для вас, можливо, інакше. І це добре, що є змога, купувати гідну дієву косметику.
Вакцениро Вона
• 30 марта 2023
Ответ дляБарвіночка
Тепер цікаво яка різниця стану шкіри у дівчат за 500 і за 5000
О, я и так и так пробовала за последний год. (выехала в другую страну и пока онлайн шопинг не освоила пользовалась тем, что нашла в аптеке и супермаркете).