Заикальница• 30 марта 2023
Комары в Египте - это ужас, где тут можно купить средство от них?
Коли мовчу- приємна жінка• 30 марта 2023
Навіть не знаю, можливо, на акціоні якомусь 🤷♀️
Антикварні магазини пошукайте
Советничаю тут• 30 марта 2023
Не травят? Я была, то тоже вечером поедом ели, потом потравили, видела как ходил дядя в костюме ловца привидений и выпускал белый дым
Сметчица• 30 марта 2023
Доброго ранку. Я зараз також в Єгипті. В номері на ніч два фумігатори. І закриваємо балкон. То спали спокійно цю ніч.
Фумігатор місцевий можна придбати, і спреї також бачила.
Ласковая_львица• 30 марта 2023
Були в цей час в Хургаді в минулому році. Нам повезло, комарів зовсім не було. Хоча готелі були бюджетні четвірки. Але я і брала з собою фумігатор. Слава Богу, не пригодився.
Вам порадили вище спитати на рецепшені готелю або в аптеці/маркеті місцевому. Думаю, це недорого коштує.