Кіна не буде• 30 марта 2023

Чи відчувається 0.7мл в губах?

Всім привіт. Наважилась трохи збільшити губи, точніше повернути втрачений объєм і прибрати трохи зморшки. Чи буде відчуватись інорідне щось, якщо вколоти 0.7?
Сиамская сороконожка• 30 марта 2023
Ви опіздали, уже всі одумались і розчиняють губи.)
Малинка• 30 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Хто ці всі?
Не бачу нікого,хто б відмовився від збільшення губ.
Сиамская сороконожка• 30 марта 2023
Ответ дляМалинка
Хто ці всі?
Ви не в тому середовищі.)
Чеширская кошечка• 30 марта 2023
Я теж перед тим, як кольнути, дуже хвилювалася, чи будуть якісь відчуття в губах. Колола 0,6. На початку був набряк, придивлялася, чи немає комків. В загальному, через 1-1,5 взагалі нічого не відчуваєш, за умови, що лікар зробив якісно.
автор Кіна не буде • 30 марта 2023
Я хочу повернути такі як були, а не збільшити. Це антивіковий догляд
автор Кіна не буде • 30 марта 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую, чи видно у вас втручання?
Гарнюнька• 30 марта 2023
и 0,5 чувствуется первое время.Потом привыкаешь.
Гарнюнька• 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
я делаю для этого же.Не хочу ходить с кисетными морщинами.Девушки еще просто не в курсе,что объем губ после 45 существенно уменьшается
Боневтікла• 30 марта 2023
Нічого не відчуваю,ще б хотіла доколоти
Играю_на_кларнете• 30 марта 2023
Даже 1мл не ощущается и особо объем не увеличивает.
Пишущаяся• 30 марта 2023
Будете ощущать и 0,5, но потом привыкаешь. Еще зависит от того,что укололи-плотный препарат или нет. Первую неделю будет отек,мне казалось,что губы как осы покусали и смотрят все только на них) я делала так:покупала шприц на 1 мл,колола о,5-0,7, а остаток оставляла у косметолога для коррекции через 2 недели. Очень боялась ненатурального вида
Библиотекарь• 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
Мені 40, я вколола 0,9 мл, дуже задоволена, губи стали такі як були у 20)
Ниф_ниф• 30 марта 2023
Не, не ощущается и не видно. 2 раза колола по 0.7 в течении 3 лет
автор Кіна не буде • 30 марта 2023
Дякую за відповіді, дівчата. Ще пораджусь з лікарем.
Мені подобаються губи зранку, коли обличчя ще набрякле, але потім вони спухають)) І я їх також піджимаю психологічно.
Мишка-шалунишка• 30 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Вы в губы кололи или по контору? Ушли кисетные морщины?
Упругая попка• 30 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Розчиняють, щоб зробити нові) зараз кращі матеріали і техніки, тому хто поробив колись качині губи перероблюють
Детские_Будут?• 30 марта 2023
Так, навіть 0.5, але нічого неприємного від такого об´єму не буде
Детские_Будут?• 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
якщо піджимаєте, то сам філер нічого не дасть. потрібно буде колоти навколо ботокс щоб послабити зажим
Гарнюнька• 30 марта 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
и то,и другое.Да,норм.Но я раз в год делаю.Если запустить,то уже ничто не поможет,даже хирургия(
Мишка-шалунишка• 30 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Сколько мл кололи?
Гарнюнька• 30 марта 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Сколько мл кололи?
0,5.Но у меня еще коррекция асимметрии
Малинка• 30 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ви не в тому середовищі.)
Я б´юти майстер,тому в тому середовищі.
Уколи не колю.
Сиамская сороконожка• 30 марта 2023
Ответ дляМалинка
Я б´юти майстер,тому в тому середовищі.
Уколи не колю.
А, ну ясно. Боїтеся без хліба лишитись.)))
Малинка• 30 марта 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Не колю я нічого.
Масажі і догляд, депіляція.
Мишка-шалунишка• 30 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
0,5.Но у меня еще коррекция асимметрии
Спасибо, мне тоже нужно ассиметрию убрать.
автор Кіна не буде • 30 марта 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую, буду мати на увазі
автор Кіна не буде • 30 марта 2023
Зробила. Наче норм. Але добре, що можна розчинити якщо що 😀