Тримаю свічку• 30 марта 2023

Ваш самый шикарный парфюм весной? Чтоб люди оглядывались от восторга? У меня это

Jo Malone ежевика и лавр. Уже со счета сбилась сколько раз спрашивали, что за аромат на мне. А как по мне, ягодный дачный летний ароматик. Он меня конечно возвращает в беззаботное счастливое время на дачу к смородине, но ведь не супер шик под платье вечернее))
А людям нравится
Пишущаяся• 30 марта 2023
Мої улюблені lancome hypnose.
Декілька років не було в продажу в Україні вже
Летчица• 30 марта 2023
Ответ дляЩось не спиться
А таке питання, в мене накопився громадний пакет пробників, які мені дають за замовлення косметики, духів і тд. Пробнікам не люблю користуватися, і декілька років їх збирала. хочу їх продати лотами. По 10 шт наприклад. А тепер питання, де можна продати? На олх заблокували, не можна їх продавати, на шафі драконівська комісія, тут продажів не має. Можливо є сайти з кометикою де продають?
Якщо є пробнік Chanel готова купить
Щастя-здоровля• 30 марта 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Я сейчас хочу еще что-то из Initio, de Marly, и попробовать Tiziana Terenzi Andromeda и Cassiopea, описание заинтриговало. Хотя это снова все тяжёлые ароматы, от которых я быстро устаю🤦🏼‍♀️
З усіх цих Касіопея сама бомбезна і не важка. Є стійкість і завжди збирає купу компліментів. І чоловік мій обожнює коли вже а мені Касіопея. Каже що сексі сексі.
Меделін• 30 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
А где вы нашли за 215 евро ? ) в Киеве самые дешёвые 12000 и на это сайте , в цуме по моему 14
14 це 200 мл.
Меньше версія 7200.
Це саме в ЦУМі. Бачила тиждень тому.
Теж люблю SYCOMORE, але влітку.
У мене вони асоціюються з безтурботністю, середземномор‘ям.
ротцвеники• 30 марта 2023
Ответ дляТримаю свічку
А шо не так?
Не понимайте все так буквально, тема про любимые духи на весну
Ну вам же важно, чтобы люди оборачивались от восторга, значит, проблема не в духах))
Може ще третю?• 30 марта 2023
Ответ дляротцвеники
Как задолбали это психологи доморощенные. Нет у автора проблем. Хочет про духи поговорить
ОдинРазНадетое• 30 марта 2023
Ответ дляЩось не спиться
Так я что-то тут такого, зашоренные люди и видят проблему) у меня недавно на концерте, в туалете) спросили, про мой свитшот, где я его покупала) вообще не проблема)
Ой, я вчора теж від цікавості не втрималась. Кожного дня зустрічаю пару похилого віку. Вони дуже схожі зовні. І кожен раз думаю- хто вони один одному? А вчора вони за мною в черзі стали. То я вже не витримала, спитала. Виявилось, вони чоловік та дружина. Тепер вітатимусь
Може ще третю?• 30 марта 2023
Ответ дляPANTERA_KET
А меня просят выкинуть тот инсоленс
Я говорю терпите еще 15мл осталось)))
Мон герлен интенс мне нрав, но они меня душат
Меня весь герлен душит
Може ще третю?• 30 марта 2023
Ответ для звездная галактика
знаете. у меня на работе девочка мимо проходит. и вот да. я пошла спрашивать, что за духи. очень понравились
И что это было?
Єдина Країна• 30 марта 2023
Не знаю, автор. Він вам пОтом не смердить? Я про нього мріяла, а потім коли купила думаю добре, що більший об´єм не замовила. Мені подобаються Hermès Сади Ніла на весну, а от вчора спробувала їх новий Un Jardin à Cythère. Думаю ще потестити і може куплю.
КаваЗМолоком• 30 марта 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
+100
ОдинРазНадетое• 30 марта 2023
Ответ дляШвидкоруч
Девочки, а нашумевший
Fleur Narcotique как вам? Отзывы от восхищения до полного неприятия.
Где в Днепре можно их потестить?
Щось там таке є, що асоціюється з медициною. Вроді й нічого, а потім як нахлине цей формалін
ОдинРазНадетое• 30 марта 2023
Ответ дляШвидкоруч
Т.е. даже понюхать у нии нельзя?
На мейкапе тоже по 2 мл продают.
На розпив???
ОдинРазНадетое• 30 марта 2023
Ответ дляЩось не спиться
Запропонувати маніякам типу мене в особисті))
ОливьЕЖечка• 30 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
Закончились Шанель сукоморе . Хочу только их . Блин 300 евро 😭
Купила пробник на мейкапе
Мрії у вирії• 30 марта 2023
Не читала коменти. Мені не треба, щоб люди оглядались, головне щоб мені подобалось. Зараз користуюсь Chanel Coco Mademoiselle.
Не вмію заміряти• 30 марта 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Мой любит Табит и как ни странно кирке))
Усатая полосатая• 30 марта 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
У мене жадор на всі часи 👌🏻
Мені теж дуже подобається Жадор, але люблю його в холодну пору року. Більш весняний для мене Хлое. У малої Ланвин Мери ми, мені подобається, хоча купувала за відгуками. Собі купила Ейфорію, ще не спробувала.
Усатая полосатая• 30 марта 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мне часто делают комплимент на Белый чай, но он у меня ассоциируется с белой одеждой. И все мои ароматы под цвет подбираю.
Точно, правда Зелений чай, але люблю весною.
Усатая полосатая• 30 марта 2023
Ответ дляФайна пані
Ось мій улюблений на всі пори року, закінчився ще перед війною, але ще пахне, дістаю іноді з шухляди - насолоджуюсь його ароматом. Ще були два парфуми: ле пар кензо і москіно хмаринки, вони свіжі, саме на весну - літо.
Кензо класика, яку всі пізнають тому не питають. Теж люблю.
Молчалка• 30 марта 2023
На весну -лето Байредо тюльпан .
Щось не спиться• 30 марта 2023
Ответ дляЛетчица
Якщо є пробнік Chanel готова купить
Є і шанель чол і жіночі, але я планую по 10 шт продавати, не хочу по одному гратися.
Я не тону• 30 марта 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тільки в ньому забагато мускусу.
В Адель 0 мускуса
Тутточки• 30 марта 2023
Видать мне эти духи очень подходят, не один человек интересовался какие у меня духи. Серджио Таччини , Донна. Еще мои любимки Инканто Шайн и Императрица. А мужчины делали комплименты на Ангел Шлессер
Єдина Країна• 30 марта 2023
Ответ дляТутточки
Це міф, що якщо вам парфюм підходить, то його не чують.
100pudov• 30 марта 2023
Хочу такой затестить. Отзывы противоречивые. Но по описанию, вроде, весенний.
НеВРотик• 30 марта 2023
Мои , из последних, увлеклась покупками😊
_MadonnA_• 30 марта 2023
Ответ дляМеделін
14 це 200 мл.
Меньше версія 7200.
Це саме в ЦУМі. Бачила тиждень тому.
Теж люблю SYCOMORE, але влітку.
Не может быть в цуме 7 . Три года назад было 8600 . Так курс был другой
Не вмію заміряти• 30 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
На сайте цена такая сегодня 15 мл и 75
ТихоЯ• 30 марта 2023
Ланком Идол Нектар взяла