Zelenkа• 30 марта 2023

Хвилювалочка

Орки, коли ви вже поздихаєте?
Yellow berry• 01 апреля 2023
Добрий вечір. Я нарешті присіла, ура)

ok1904• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
Грицикы это что такое?
Пастушья сумка, талабан, із родини хрестоцвітих, в аптеці як жовчогінне, одним словом бур´ян, зараз молоденький повилазив такий,
Амарилис• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
Просто посочувствовать человеку мешает женское любопытство
Ну ок. Я працюю заробітницею дєньог)
ok1904• 01 апреля 2023
Ответ дляYellow berry
Добрий вечір. Я нарешті присіла, ура)
Я прилягла , після лазні мені нічого не треба, чоловік товчеться на кухні
Просто я• 01 апреля 2023
Ответ дляok1904
Це виправляється, але постійно треба щось робити, постійно. До війни я зимою плавала в басейні, що дозволяло весною копатися в городі без наслідків і т.д. І т п. Зараз в лазні парюся, в відкритій водрймі плаваю(сьогодні нове для релаксу порекомендували, класно так було: після парілки просто лежала на ще сирій землі, кайф) , то за зиму, ледь помітні болі в шийному відділі, поперековий тиша і це я мало займаюся, треба ще і ще. Звичайно найкраще для мене , це термальне джерело на Арабатці, там солоні озера, море, досить добра профілактика, але. ...Окупація там, клята рузька педарвція
Так, про то где вы лежали после парилки, расскажите пожалуйста.
У моих родителей офигенная баня и мы любим попариться все. Зимой когда есть снег, то прикольно в снегу поваляться.
Yellow berry• 01 апреля 2023
Ответ дляok1904
А він і лазні не був?
Просто я• 01 апреля 2023
Ответ дляYellow berry
Добрий вечір. Я нарешті присіла, ура)
Дратуйте. Шо то не было вас пару дней. Что за прогулы?

Амарилис• 01 апреля 2023
Ответ дляYellow berry
Добрий вечір. Я нарешті присіла, ура)
Сьогодні більша половина не прибігає, а приповзає в хвилювалочку)
ok1904• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
На траві
Просто я• 01 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Ну ок. Я працюю заробітницею дєньог)
Абалдеть, какая интересная и нужная профессия
irina _d• 01 апреля 2023
Таня уже ищет то ли квартиру, то ли повод избавиться от кота
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3311466
Yellow berry• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
Та стандартні жіночі розваги ’робота-дім’ гойда-да)))
ok1904• 01 апреля 2023
Ответ дляYellow berry
А він і лазні не був?
Він був на гуртку, в нього по вихідних днях підробіток-дитячий гурток, я з мамою їзжу буває беру сина, племінника, доньку чоловіка.
Амарилис• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
Я знала, що Ви оцінете)
Просто я• 01 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
сглазили нас враги
и-рина 1981• 01 апреля 2023
Ответ дляok1904
Та буває хочу на процедури в поліклініку
А так мажу крем або мазь

Здоров´я Вам
Просто я• 01 апреля 2023
Ответ дляok1904
На траві
О, это идея. Нужно будет попробовать. Спасибо
a.ostroverh• 01 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Мені не їсти, мені хату дезодорувати)
Читала совет, правда от сигаретного запаха.
Поджечь лавровый лист
Амарилис• 01 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Тут у Тані братєльник на форумі завівся - Сергійко.

и-рина 1981• 01 апреля 2023
Ответ дляYellow berry
Добрий вечір. Я нарешті присіла, ура)
Просто я• 01 апреля 2023
Ответ дляirina _d
И вам здравствуйте. Как ваши дела? Как самочувствие?
Yellow berry• 01 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Бджілочки)
Просто я• 01 апреля 2023
Ответ дляYellow berry
Я рада, что вам не было скучно
Амарилис• 01 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Поджечь лавровый лист
Дякую. Піду спочатку спробую на балконі.
frumoasa17• 01 апреля 2023
Що за Таня? Вже не в перший раз про неї чую. Може і мені сходити в її теми?
irina _d• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
Та нормально всё, полдня читала Танину тему, потом ссылки в темах открывала на старые темы. Короче, день выходной просрала
irina _d• 01 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
О, а кто такой, не видела ещё?
Nata.t.1970• 01 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Тема заглохнет без Анонимов
Вы читали тему,которую Админы закрыли,где 99 стр?
Просто я• 01 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Поджечь лавровый лист
Не знаю, со стороны мне кажется, что ей такое нельзя советовать. Может вместе с тем лавровым листом и всю хату сжечь случайно.
ok1904• 01 апреля 2023
Ответ для Просто я
Зимою я теж по снігу босоніж ходила і у водоймі плавала , зараз вода тепліша, до речі, прекрасно бовтаюсь. Після віників в воду, а з води повалятися в траві. Скільки того життя, молода дівчина сьогодні порадила, виявився кайф лежати на землі, в траві зараз. Сонечко бльоскало вдень я релаксувала.