Не рахую, а вважаю• 31 марта 2023

Кто то колол детям гормоны роста? Это действительно так дорого?

Пошли с сыном сегодня к эндокринологу. Она назначила анализы, но сразу спросила готова ли я в случае чего вкладывать такие суммы? Озвучила 15 000 грн на месяц и даст прирост около 1 см. Для получения результата естественно нужен не один месяц.
Сейчас речь за гормоны не стоит. Сразу исследования. но стало интересно. это действительно такие суммы в месяц?
Сирожено_пирожено• 31 марта 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Что то не то
У меня мес начались в 10 лет, но я ещё подросла с того времени.
После начала месячных рост может увеличиться сантиметров на 5-6 и все.
автор Не рахую, а вважаю • 31 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Що це за лікар такий, який готовий лікувати здорову дитину?
зараз вона нічого не готова. вона хотіла нас взагалі відправити спочатку.
але.. краще я все ж таки обстежу, щоб потім не жалкувати.
Сонячний день• 31 марта 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
В мене колишній був низький. 165. Мама десь 150 була. Батько 180.
Мати його все не могла зміритись, колола ті уколи йому. Він вже будучі дорослим згадував як воно боліло, що він там ледь не втрачав свідомість.
Я теж не могла змирись( Син в 15 р доріс до 165см, і якось зупинився. Всі хлопці навколо 180 і вище. Тато низький, його родичі низькі. Я висока.
Пішли ми з ним по ендокринологах. В інституті ендокринології. По рентгену кисті і аналізах здоровий, гормон росту в середньому показнику в крові. Лікарі сказали не морочити голови, і якщо на норму колоти гормон, то взагалі буде пшик, або нічого.
Але я ж ні... Для сина все найкраще. Кололи півроку гормон, кожен день, інсуліновим шприцом. По грошах 15 тис в місяць, інша справа, як я їх діставала- в аптеках або нема, або з націнкою дурною, по телеграм групах батіків дітей з карликовістю, вони перепродували..по напівлегальних перепродажах для спортсменів. Постійний страх, що підробку продадуть. Син настільки задовбався всим цим, уколи не стільки болючі, скільки напрягають кожен день, ні поїхать нікуди, їх треба в холодильнику тримати.
Коротше, по результату так і було, пшик 1-2 см за півроку.
Потім просто відпустила ситуацію. зараз сину 17, доріс до 170. Сам по собі. думаю, ще трохи підросте, в нього повільний, але стабільний ріст, без скачків. все одно нижчий за всіх. але вже зробили все. тато в нього, до речі, низький і класний, авторитет. я трохи кіпішна, але роблю все, що можу зробити для дітей. Бо так мені спокійніше.
Ответ дляExpertSolutionsService
Автор послушайте меня у меня пацан со двора мой сосед имел какие то проблемы с ростом,короче вырос 1,55 может вообще,в итоге девок всегда была куча ,выучился и сейчас предприниматель 2раза был женат ездит на последней Ауди с салона,обычная семья,ему рост вообще никак в жизни не помешал.
Второй тоже был очень низкий и пошел заниматься спортом,в итоге сам по себе через несколько лет спорт дал ему скачек в росте +10 см
У вас нормальный рост у ребёнка,не колите гавно в ребёнка,не надо этого делать
у меня дядя был ростом 162 и официально был 5 раз женат. но он красивый был.
сын у меня тоже очень симпатичный, но я не хочу ему роста 158. вернее уже как будет, но пока обследую.
Ответ дляanikabusinika
109см в 6 лет.
у сына тоже где то так было. в первый класс покупала штаны 116. все говорили вырастет, не переживай, но в итоге как то не очень.
и вам дало результат?
Ворожу на каві• 31 марта 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Дещо знаю) А що ви знаєте про сексуальну орієнтацію?) Вам не здається, що якщо б гормони на неї впливали, то її б давно вже «лікували» адепти теорії, що нетрадиційна - це хвороба?
В мене є знайомий лікар гінеколог, який завжди каже, що гормони, то бомба затриманої дії. А також є знайома жінка, якій лікували відсутність менструації в 13 років, тому що це дуже непокоїло її маму. Жінка зараз 1,50 ростом, з чудовими вусами і бородою, хоч дуже чудова людина зі зламаною долею через дурнувату маму. Навіть її мама потім зізнаюсь,що то була жахлива помилка.
Шкідлива молекула• 31 марта 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
12,5 лет. 145 рост. мальчик.
А что вам обследование какие-то отклонения показало? А то у меня в 12 лет у сына тоже был рост 145 и он самый низкий в классе, но я как-то не парюсь совсем, муж так же рос, был самым низким до 10 класса, а потом за полгода на 20см, и сейчас 180 рост
ExpertSolutionsService• 31 марта 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Вы мне извините конечно,но колоть ребёнка гормонами ради удовлетворения своих амбиций и комплексов это странно.
Вы читали побочные эффекты?
Вы меня удивляете
Ответ дляСонячний день
спасибо за вашу историю. не знала, что сложно достать и каждый день колоть. да еще и результат сомнительный.
правильно вы написали. что не сделаешь для наших детей?
я уже сегодня начала искать еще одну работу, что бы в случае чего обеспечить этим) но надеюсь, что по анализам будет норма.
Ответ дляШкідлива молекула
я еще не проводила обследований. сын не самый низкий среди мальчиков в классе. пошла, потому что недавно он болел и направила педиатр. но меня этот вопрос волновал лет с 4, потому что вижу, что меньше остальных детей.
Шкідлива молекула• 31 марта 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Моему вот через неделю 14 уже, рост 154см, это по таблицам ниже среднего, но гормоны колят только если уже низкорослость... думаю у вас та же картина будет
Ответ дляExpertSolutionsService
Вы читали побочные эффекты?
Вы меня удивляете
а вы читали, что я еще ничего колоть не собираюсь?
Блондинка в Законе• 31 марта 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Боже, нащо знущатись над дитиною. Вони ж болючі до того. На що низькорослі пари сподіваються, що у них виросте модельного зросту дитина? Так, таке буває, але ж це рідкість і скоріш виключення.

Я б навіть не думала за це. Виросте як закладено генетично, не в цьому щастя.
Вы знаете, у нас в универе был парень 150см, и таки ему нелегко было, комплексовал сильно. И с девушками тоже проблемы понятное дело были
Конечно если 160см то это другой вопрос
Ответ дляШкідлива молекула
а муж какого роста у вас? хотя... мой дедушка 190, а его сын 162. и такое бывает.
Папобус• 31 марта 2023
мы колем гормон роста. цифра в месяц гораздо и гораздо выше, если самим покупать.
Ответ дляБлондинка в Законе
Конечно если 160см то это другой вопрос
он выше пишут, что есть телеграмм каналы детей с карликовостью. значит таких проблем не мало. лучше держать руку на пульсе, что бы потом не сожалеть.
Ответ дляПапобус
и сколько? что бы быть морально готовой. есть результаты? какой был рост? напишите подробней, плиз.
Чебураха з перцем• 31 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Конечно если 160см то это другой вопрос
Все в голові. Він значить не зміг побороти комплекс. Мій колишній мав ще й друзів всіх високих-180-190, тому дуже виділявся на їх фоні, але він був душею компанії. Проблем з дівчатами теж не було, одна прям була закохана до того до нестями, бігала за ним, була вище сантиметрів на 10. І він був її першим в сексуальному плані.
Блондинка в Законе• 31 марта 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Конечно в голове, но имея 150см думаю намного сложнее быть уверенным в себе, особенно если окружение все выше, а девочки хихикают и не воспринимают всерьез
Сонячний день• 31 марта 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Тепер уже, отримавши досвід, я розумію, що не треба було взагалі його колоти, він здоровий, просто генетично низький. З теперішніми цінами там буде до тисячі доларів на місяць зараз, там генотропін вони приписують від Файзер, а його ціна в доларах. Омнітроп дешевший чуть, його видають безкоштовно з поставленим діагнозом. Щоб його поставить треба 7 кругів пекла пройти, стаціонар, і все одно зараз проблеми з закупками і треба за свої докупляти. Я в цьому варилась весь минулий рік, знаю всі подробиці.
Якщо по аналізах нема нестачі гормону, раджу не влазити, воно того не варте. Або бути готовим до великих сум на уколи, бо почавши курс, смисла нема на 2 міс.
Чебураха з перцем• 31 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Значить він не зміг себе поставити так, щоб не сміялись і не хіхікали.
Ответ дляБлондинка в Законе
у моего еще в младшей школе девочки спрашивали у мам: почему К... такой классный, а маленький ростом?
Блондинка в Законе• 31 марта 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Молодец значит ваш бывший.
А какой рост у него был? Тоже 150?
Ответ дляСонячний день
дякую. мабуть в нас так і є. генетично низький. але в вас виріс до 170 і це майже чудово.
побачимо. все залежатиме від аналізів. витратити 7-8 000 у.е ради 1-2 см теж сумнівне задоволення. ще й побочки хто зна які можуть бути.
Чебураха з перцем• 31 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Молодец значит ваш бывший.
А какой рост у него был? Тоже 150?
165, але це все одно низький вважається. У чоловіка однокласник такий як ваш десь, точно не знаю цифри, але дуже низький. нещодавно одружився на такій же низенький дівчині, моїй знайомій)
Ответ дляСонячний день
а тато якого зросту у сина?
ЛісАпетная• 31 марта 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
звинуватила в чому? він не хоче бути високим, бо батько для нього авторитет, а він 170 см.
але... я сама лікар, хоч і стоматолог і знаю до чого приводить те, що батьки закривають очі на проблему. краще я обстежу дитину і потім вже прийматиму рішення.
ви ендокринолог?
Якраз я не писала ’закрити очі’, я не пишу ’мій дядько, мій сусід виріс, був жонатий 10 раз, головне не зріст,а....’

Ви питаєте за лікування г.р., я дала відповідь.
Так, я ендокринолог.
Лікування не панацея, не гарантія результату, але ж ви питаєте про ліки.

Щоб не звинуватив ’мама, ти могла, а не купила мені ліки’. Тому, сідаєте всі родиною, і приймаєте рішення, чи варто гроші вкласти в г.р., чи, приміром у навчання, а прогнозований кінцевий ріст (ендокринолог мала озвучити) влаштовує сина.
Сонячний день• 31 марта 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Да, це щось дане від природи. Я вища за чоловіка на 10 см, закохана ще й досі в нього, 18 років шлюбу. І куча дівчат була завжди, з людьми дуже швидко сходиться, в компаніях зірка, бізнес, позитив і енергія від нього. 165 см зріст, пропорційний, приємної зовнішності. Характер дуже чоловічий, відповідальний.
Не знаю, як це працює, просто не знаю. Скільки закомплексованих високих.
Зараз воює, вже рік інструктор на полігоні. Уявляю ту зграю жінок, що до нього тягнуться на ходу.. не раз була свідком. ех, отак буває.
Блондинка в Законе• 31 марта 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Аа, так вы сравнили) конечно, 165 это норма, я 175 и очень много мужчин ниже меня, особенно на западной.
Ответ дляЧебураха з перцем
якщо чесно, то я вже і 165 була б рада)