Люблю ВалЄру• 31 марта 2023
Наша переписка. Он меня просто уничтожил... Читайте
Парень, встречались, любила очень..
Полил грязью ни за что...
Кров з молоком• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я очень сильно его любила, очень сильно, очень
А себя?
Кров з молоком• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Как нужно было поступить правильно?
Я видела в нем хорошее
Не видела в нем обьедки из мусорника
Понимаете? Я его видела иначе
Я видела в нем хорошее
Не видела в нем обьедки из мусорника
Понимаете? Я его видела иначе
’Как поступить?’
Він підняв руку на вас вагітну! Після цього він для вас мав померти назавжди, не зважаючи на всю рожеву локшину, яку він вам навішував. Розумієте? Заблокувати скрізь, не писати першою і не відповідати, навіть, якщо боляче. Перетерпіти. Дивитись треба на вчинки, а не слова. Зніміть рожеві окуляри і подорослішайте. У вас же дитина є, а ви готові хтозна-кого привести в дім, щоб знущався з вас і дитини. Зате ж слова красиві говорить
Кров з молоком• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Что мне сделать, чтоб он испытал сам то, что заставил меня испытывать? Как мне ему ответить так, чтобы поднять свою самооценку? Я бы убила его, честно. Если бы знала, что потом не сяду в тюрьму за это. Настолько я его ненавижу.
Нічого йому не робити. Ви маєте щось робити з собою, зі своїм складом мислення, а не щось йому доводити. Забийте на нього, нема його більше. Ідіть до психолога і працюйте над підняттям самоцінності заради себе і свого майбутнього. Бо, якщо ви не зміните позицію жертви на позицію адекватного дорослого, ви згодом знову вляпаєтеся в таке гівно
Ответ дляБулькаю
Маячня це те , що ви написали. Квіти на 8 березня причина, отримати ляпаса?
Оце мозок промитий в деяких. Відкрию таємницю - берегиня це не та об яку кулаки та ноги витирають.
А про прикрасу стола, переслухайте ту пісню і зрозумійте сенс, а не виривайте слова із контексту.
Оце мозок промитий в деяких. Відкрию таємницю - берегиня це не та об яку кулаки та ноги витирають. А про прикрасу стола, переслухайте ту пісню і зрозумійте сенс, а не виривайте слова із контексту.
Ви навіть не зрозуміли про що я написала. Співчуваю. Прозріння.
Булькаю• 01 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Не розумвєте ви ,що читаєте, слухаєте, пишете. Співчувайте собі.
Булькаю• 01 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Угу. Я і не сподівалася, що ви стопнетеся та хоча б перечитаєте. Більш для себе написала.
От і займіться вирішенням своїх проблем, перш ніж комусь щось радити.
Булькаю• 01 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ок. Піду зараз чай заварю, бути зроблю, а потім вам буду радити;)
Так, краще їжою та чаєм руки займіть, чим нісенітниці писати
Булькаю• 01 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Обов´язково. А Ви що робити плануєте, ну окрім того щоб строчити поради, людині, якій ви порадили поради не давати?;)
А я вам звітувати про плани не повинна.
Булькаю• 01 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Є старезний совковий мультик, назву, на жаль не пам´ятаю. Там мишеня дуже хотіло бути значущим та дорослим. Тому розмахували квіточкою та кричало ’Это я маленький?!!! Я маленький?!!!’.
Добре, що ви мультик пам´ятаєте і бачите свої комплекси.
Булькаю• 01 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Добре, що у вас красива квітка та гарний голос;)
Чао;)
Бажаю, щоб усім було добре :) Бувайте здорова та не чавкайте ;)
Забризкана водою• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я была от него беременна, я его очень любила
Мы встречались
У вас є дитина?
Маю рацію• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Он пришел ко мне под дом и угрожал мне
Скільки років дитині і який у неї діагноз? Це дівчинка? Що при цьому відчувала ваша дитина? Вона знає все? Що за історія з соціальними службами?
Маю рацію• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я не любила себя так, как его
Страшно, що дитину геть не любите. Якщо не тролите
Маю рацію• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Опять же, это не правда
Он при мне и знакомился с другими, и врал, что ни с кем не втсречается, и переписывался с другими женищинами при мне
Як він отримав інвалідність? На війні?
Пані з калабані• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не врите
Где я вру???Вам не стыдно?!Ваш коммент номер 32 !По ходу мужик прав и не зря получила
Пані з калабані• 01 апреля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ааа, нелоглядела.
Ну тогда понятно, у меня был точно такой же. Чего только я не наслушалась.
ее комент номер 32 , но уже все отрицает, по холу тролляка
Автор, все не читала
Але люди себе поводять з нами так, як ми їм дозволяємо. Я не знаю, нюансів ваших відносин з цим чоловіком..але я бачу, що він реально втомився і написав вам реальну нісенітницю, не церемонячись ні з чим. Нащо вам взагалі з ним спілкуватись? Як я зрозуміла, у вас є дитина, є ви - краще живіть своє життя та виховуйте свою дитину без нього
Вам буде явно краще у світі без такого чоловіка
Люблю ВалЄру
• 01 апреля 2023
Ответ дляМаю рацію
Як він отримав інвалідність? На війні?
Ні, він інвалід по психічному.
Перечитуючи відповіді, думаю, що я йому не надто потрібна була і не надто потрібна зараз , тому він мені таке й зміг написати.. Не думаю, що в нього є до мене якісь почуття