Хроники эмпатии• Изменено 01 апреля 2023
Что если США переключиться, как власть будет выкручиваться?
Давайте не спорить, что многое зависит от вооружения, от того что нам дают, разрешают. Постоянное консультирование с западом и Европой.
Что если назреет конфликт с Тайванем или закончится наше финансирование, как было до. И запад четко даст понять, все, пора закругляться ( это они умеют) Больше помочь не сможем
На что пойдет Зеленский и его Ко? Будут войну продолжать чисто человеческим ресурсом? Без расчета, как было бы лучше для людей и народа в целом?
Ваши варианты? И какой вариант вы считаете приемлемым, если исходить из здравого рассудка?
По факту Зеле деваться вообще некуда, как продолжать до последнего бороться.
Ему не простят, если территории будут потеряны.
Ответ дляІрина-51f2
Який мій пост про рецепти? Я нічого не створювали, ви хоч ніки читайте перш ніж щось людині пишите
Якщо ви про коментар то я написала про інше, нажаль вам не вистачило розуму зрозуміти..)
себе пожалійте і свій психовий стан ! Сразу - все пропало , зрада , і так далі по списку. І таких , як ви - море . Що з вами всіма робити ? Куди вас діти ???
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Перечитайте свій пост 32 - це не ви писали ???
Ви не знаєте значення слів пост та коментар? Якщо ви не вмієте виражати свою думку, оточуючі не винні що не розуміють вас
Дівчина написала що ми джерело влади, а я кажу що я як джерело влади такі закони не приймала
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Попросіть дітей хай навчать вас мові і пояснять чим відрізняється пост та коментар..)
Допобачення
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Да, да . Оце і все ? Тілько то і те , що написала пост замість корменту ? Смішно .. В аптеку біжить , а то не втигнете
Замість корменту, втигнете, тілько… ви так хочете пошвидше написати щось що втрачаєте думку і пишите з помилками..
Вибачте, ви або росіянка з поганим перекладачем, або людина яка не вміє писати, а з такими діалогу не вийде.. вас просто не зрозуміють оточуючі

Ответ дляІрина-51f2

З помилками - то не страшно , я тільки навчаюсь , а то що в вашій голові - от що страшно . Бувайте здорові )))і не нервуйте так .
Оксана-004e• 01 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Ну, це ви в цьому побачили «підготовку до здачі територій». Напевно вам так дуже хочеться. Принаймні я роблю такі висновки з ваших коментарів в інших темах.
Те, що суспільство втомлюється, всім зрозуміло. Те, що дехто вважає, що треба віддати окуповані території видно навіть по коментарям на цьому форумі.
Все решта сказано тільки з однією метою - більше зброї для нашої армії.
Зачем мне делать сдачи территорий, если я в таком случае не смогу домой вернуться? Прошу ответить
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Не ганьбіть нашу мову, вам 10 років що ви тільки її вивчаєте? Чи в школі не навчались ?
Соромно за вас, ви є джерелом влади і не знаєте мову цієї країни ?
Оксана-004e• 01 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
будут голосовать.
посмотрите на советчиц, которые, несмотря на все, готовы проголосовать.
и это те советчицы, которые постоянно находятся здесь, читают все новости.
то есть, в курсе всех событий, коррупционных скандалов и так далее.
а теперь возьмите обычных людей, которые смотрят новости по телемарафону.
общаются в тг или фб каналах, где подается только позитивная информация.
такие люди, если бы была возможность, то и двумя руками проголосовали бы за.
они даже слушать не хотят, когда им приводишь факты.
у них все ипсо.
и это люди разной возрастной категории, а не просто бабушки.
люди, которые жили без электричества, газа, воды, отопления, под постоянными обстрелами.
у них все ипсо.
У меня окружение те, кого каждый день поливают градами, так как какого то лешего оккупанты оказались на нашей ЗАЭС и то, воспевпют зе. То есть из за открытых границ при позволении зе сейчас их обстреливают, а они за него топят. Вот где треш
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Ви теж не нервуйте і не поспішайте, а то так пишите, що навіть помилок не бачите і що деякі літери в словах зникли ))
Ответ дляІрина-51f2
Не ганьбіть нашу країну своїми зрадофільними коментами
А те , що ви зараз пишите - це вообще якійсь бред , нема мені охоти навіть час свій втрачати на відповідь вам . Рекомендую ще гліцін пропить курсом - може світ засяє в ваших очах ?
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Так ви не відповіли, вам 10 років, або в школу не відвідували? У вас є громадянство нашої країни і ви не знаєте мову своєї держави? Сором!
Бред- навіть діти знають як це слово буде українською, все з вами зрозуміло, російський бот, 10 рублей вже отримала?
Оксана-004e• 01 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Так ви ж і не збиралися. Щось змінилось за день?
Удалено администрацией...
Оксана-004e• 01 апреля 2023
Вообще у многих логика отсутствует - кто то может ответить, зачем человеку, который уехал с прифронтовой зоны желать сдачи территорий?
Но кстати территории сдали без моего ведома, как бы я этого не нежелала. Сдали в феврале 22. Когда за неделю орки захапали огромный кусок Украины
Ответ дляІрина-51f2
Удалено администрацией...
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Удалено администрацией...
Ви перша мені написали якщо що і почали писати що я створила якийсь пост №32
Допобачення, російський бот
Друкарська помилка
Поганий перекладач, шукай новий, росіянка
Пишиш щось про нервовий стан, це дивно читати від людини яка мені перша написалаі мабуть не змогла втриматись не відповісти , ото нерви
Допобачення, російський бот
Друкарська помилка
LadyDShoes• 01 апреля 2023
Без власного виробництва зброї ми ……
І закони такі що не вигідно її виробляти , навіть якби хотіли
Ответ дляІрина-51f2
Допобачення, російський бот
Друкарська помилка
Допобачення, російський бот
Друкарська помилка
Спалилась , ботяра ? А тепер правиш текст ? Пальці там не збий , пиши ще

Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка

Я дописала текст щоб не писати тобі ще одні повідомлення, ти ж кажеш у тебе немає часу мені відповідати? А виходить що тобі зайнятись нема чим, гроші треба відпрацьовувати
На твій рахунок +10 рублів, вітаю
Дивно читати від людини як начебто з Ужгорода російський ник і помилки в українських словах, а мені ще розповідаєш що то я бот
Чи у вас якщо не відповідати то гроші не заплатять?
На твій рахунок +10 рублів, вітаю
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка

Не пиши мені, Таня, я вже написала адміністратору, перевірять тебе, росіянка
Ответ дляІрина-51f2
На твій рахунок +10 рублів, вітаю
Я дивлюсь , у вас просто якась потреба маніпулювати, принижувати . Просто класичний газлайтінг . Це у вас через низьку самооцінку , чи це такий агресивний стан у вас зараз ?
Зазвичай агресивно реагують там, де не праві, не впевнені, або завідомо знають, що чинять неправильно, відчувають сором, але не визнають цього. Цє і виливається в почуття агресії. От у вас , спочатку до тих , хто приймає закони , керують країною , а тепер і до мене , бо я посміла вам заперечити . Але з тим , кто практикує газлайт - розмови не може бути і агресію лікуйте як найскорше , ваш стан точно покращає.
Ірина-51f2• 01 апреля 2023
Ответ дляВишневка
Удалено администрацией...
Друкарська помилка, новий гаджет, плутає значенні слів пост та коментар, пише помилки в звичайних словах, може вам і не бот, может трішки застаріле вже для інтернету) радінське виховання видно