Ручки-Крючки• 01 апреля 2023
Ну что, подняли прибыль аптекам, жертвы тг-каналов?)))
❗️Аптеки зможуть продавати рецептурні препарати без рецепта до кінця воєнного стану, – постанова
Відповідна постанова Кабміну №542 була ухвалена 7 травня 2022 року і діє до дня припинення чи скасування воєнного стану .
Міністр охорони здоров´я Віктор Ляшко наголосив, що з 1 квітня перелік рецептурних препаратів не змінюється, запроваджується лише можливість отримати їх за електронним рецептом.
"По факту єдина зміна полягає у тому, що раніше відпуск цих ліків відбувався за паперовим рецептом, а тепер буде використовуватись і електронний, що значно зручніше для всіх – і лікаря, і пацієнта, і фармацевта", – пояснив голова МОЗ.
Ручки-Крючки
• 01 апреля 2023
Ответ дляСон і дрімота
вы еще не привыкли, что ’женсчины’ сюда приходят злость и желчь сгонять? не воспринимайе серьезно. довольный и психически здоровый человек гадости писать не будет. не от хорошей жизни они это делают
А вы?
Пес Патрон• 01 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Я не лечусь по интернету. Почему не выпишет?
Если вы задаете подобные вопросы, стало быть вы здоровый человек. Пусть так и дальше и будет, не болейте!
Ручки-Крючки
• 01 апреля 2023
Ответ дляКотомафия
Чим наповнені тим і називали скоріше
От люди вирішили купити собі те що вважають за потрібне що б не ходити по аптеках в наступний раз і як треба сорбент дитині чи інше то він буде в них дома одразу
Ну если кто-то пачками ест, то да-запасается и сорбентом, конечно. Мне он понадобился первый раз за 2 года
Не худа ні разу• 01 апреля 2023
Ответ дляСон і дрімота
не угадали, впрочем не удивительно, в курятнике редко кто угадывает)))))))))
Что и петуха на вас не нашлось? Блин, даже как то жаль вас стало ((
Пес Патрон• 01 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
21 век на дворе, для меня не проблема получить рецепт. Некоторые интернет и телефон не только для советчицы используют. Вам не понять
Вам не понять, что у кучи людей в стране вообще нет смартфонов? Им придется ходить за бумажными рецептами в поликлинику. И когда вам захочется полечиться, для вас там места уже не будет.
Коренная киевлянка• 01 апреля 2023
Похоже, не все так радужно. Правда, как всегда, посредине.
В цю норму, на жаль, вже внесені зміни постановою Кабінету Міністрів України №236 від 17.03.2023 (вступает в силу 01.04.2023)
Без рецепта нині лише території, внесені в Перелік, де ведуться бойові дії та окуповані, які включені Мінреінтеграції до підрозділу 2 розділу I і розділу II переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Мінреінтеграції.
Шалена невинність• 01 апреля 2023
Ответ дляБезлім на все
фото
100% и маски, гречку, соль, туалетную бумагу и свечи 😂
Шалена невинність• 01 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
В смысле - жертвы ТГ каналов? На всех новостных сайтах новость эта была. И да,лучше перебдеть, зная наше славное государство.
Кроме того, все только дорожает, так что те, кто вчера штурмовал аптеки, в любом случае, в выиграше. Как минимум, в финансовом.
Хоть одна фармкомпания остановилась или перестала работать? К чему эти запасы просроченных лекарств? Вот сегодня кому-то надо, а у Вас годичные запасы-которые сами потом и выбросите!
Брюнетка в Мармеладе• 01 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
Вы увидите проблему, когда семейный вам не выпишет то, что вы хотите и привыкли пить.
У меня адекватный семейный, так что я не переживаю
Электричка• 01 апреля 2023
авторе, люди купляли в більшості те, що використовують постійно.
можу розписати, що купила я:
лактазик - у доньки лактозна недостатність, потрібен постійно. аналіз робили ще 4 роки наза. чи випише на основі нього сімейни рецепт - питання...
від алергій упаковку (назву забула, лінь зараз іти в іншу кімнату) - бо є реації і у мене і у доньки. у мене анналізів не має. аналізи доньки в ПАЗі у відділенні алергології просто завалили. при проханні зробити аналіз на алергію на хім препарати - зробили просту алергопанель на кліщі, квіти, пил (ідіоти). тому підтвердження не має. і рецепт на антигістамінні в цьому випадку я не отримаю від сімейників ні мого ні доньки. аналізи ж коштують від 2 до 20 тис...
німедар - замість німесила - тільки він допомогає при зубному болю. зараз проходжу лікування зубів і перед походом до стоматолога приймаю і потім на наступний день. по ідеї рецепт стоматологія моя виписати може. але минулого разу рецепт на антибіотик вони виписували півдня (бо Хелсі лежало від напливу звернень!!!), не знаю що буде зараз, то краще купити. не завадить.
крім того, це ж використовую і при захворюваннях замість парацетамоло-ібупрофенного ряду ліків.
парацетамол-дарниця - лише ван допомогає моїй матері при болів в колінах, але в аптеках в ЦУ, де живуть батьки, саме дарницького парацетамолу не має (а інші чомусь не допомогають...)
аміксин-ІС - це виручалочка моя під час епідемій і початку захворювання в сім´ї. виручає і дає можливість або не хахворіти або пройти захворювання за декілька днів і легко.
мефенамінка - працює в компанії з аміксином-ІС.
всі ці ліки купила з розрахунку на півроку або рік-два(де гарний термін придатності).
саме це і використовується. антисептик в мене ще є. це мій стериліум. хоча його вже мало залишається. то замовила сьогодні 1л. як раз на 1-1,5 вистачить точно, пройти проблемні періоди. і ось його думаю, що точно мені ніхто потім не випише навіть з рецептом ))))..
подивимось чи продадуть мені його сьогодні-завтра.
а так всі ліки - це те, що і так би куплялось і було б потрібно. єдине, що купувалось би не за один раз, а малими порціями. але ціни ростуть, тому я не думаю, що я в програші !!!
можу розписати, що купила я:
Бритоножка• 01 апреля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Та нічого, зате вони купили по ціні, яка скоро підніметься в рази. Кожен місяць ціни зростають. То дівчата тільки виграли.
Вчера была в 8 аптеках, нашла препарат мамы от давления в трех, купила его по 140, 145, и за 170 грн. (Забирала последние пачки или пластинки что остались в аптеке). Потом дошла до аптеки Доброго дня, там цена 211, да пошли они, воспользовались ажиотажем и подняли цены сволочи. Развернулась и ушла. Препарат мамы стоит в интернете 140 грн
Бандитка Сью• 01 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Особенно если те что ’в шоке’ еще и нагнетают и подогревают ажиотаж.
На дурнях завжди наживались)
КокошинЭль• 01 апреля 2023
Купила вчера только рецептурных пару лекарств, которые и так планировала покупать. Хотя не особо верила, что во время ВП будут по рецептам. А некоторые вон постинор собирались впрок брать
Электричка• 01 апреля 2023
Ответ дляБритоножка
завжди, і без ажіотажа була різниця в ціні між аптеками!
Фиктивная• 01 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Вы соль доели уже, купленную в апреле?
Автор, у вас все в порядке с головой? может быть вы забыли как в это время в прошлом году люди в метро и подвалах жили? А теперь представьте, что при прочих равных в тех же условиях лекарства нужно покупать по рецепту? И? Представили? Все еще смешно? А тем, кто в очереди вчера стоял не смешно. Люди устали от неизвестности и безысходности.
Электричка• 01 апреля 2023
Ответ дляФиктивная
це точно!
а як тоді продукти купували і стояли в черзі і під час повітряної тривоги...
а розстріляні черги і за хлібом і в аптеку також певно автор забула...
вже не можливо зараз щось передбачити, тому краще, зробити запас основних ліків!
Котя_люлю• 01 апреля 2023
Ответ дляБандитка Сью
На дурнях завжди наживались)
Ви тільки чужих стареньких пенсіонерів вважаєте дурнями, чи своїх також?
Kvitkaliliia• 01 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
Можна ще раз? До чого тут смартфон?
Клин_Кляйн• 01 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Опять президент виноват?)))
Коли люди своїх мізків не мають, то їм весь час хтось винен
Электричка• 01 апреля 2023
писала список, що вчора купила.
сьогодні замовила ще 3 вида препаратів.
пишу, можливо комусь буде в допомогу:
1. стеріліум. беру в 1л упаковці. і потім собі відливаю. допомогає і в місті з дитиною і на дачі і замінює будь що для ран.
2. ентеросгель. вирішила взяти. так як потрібно щось робити з своїм організмом. потрібно його пропити щоб очиститись. можливо потім карсил проп´ю.
3. бальзам червоний слон. це аналог мазі зірочки.
допомогаю при укусах комарів або будь якої мошки. зразу знімає зуд і лікує, що не утворюються ущільнення в місці укусу. всякі інші псилобальзами з ним і рядом не стояли (вони не допомогають взагалі від київських літніх мошок і українських дніпровських комарів ((((
сьогодні замовила ще 3 вида препаратів.
пишу, можливо комусь буде в допомогу:
Нетутешня• 01 апреля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Так є ж термін придатності )))
В большинстве препаратах таблетированной формы это маркетиногвый ход. Некоторые таблетки вообще без срока. Это только антибиотики строго и то не все.
Шкала Радощів• 01 апреля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Налоговая тоже говорила, что ничего не будет... Нет веры никому.
Купили вчера немисил. Только он помогает.
Глицесед и валерианка.
Остальное в аптечке есть. Всегда роешь аптечку в поиске нужного и бежишь в аптеку. Впрок не беру много. Раньше пакетами выбрасывала просрочку.
Глицесед и валерианка.
Ручки-Крючки
• 01 апреля 2023
Ответ дляФиктивная
Удалено администрацией...
Ответ дляКоренная киевлянка
Именно так. Ляшко наверное сам не читает то , что выдает его МОЗ
MyFavBooks• 01 апреля 2023
Ну так все только подорожает.
Дали возможность покупать маленькую упаковку без рецепта - так она будет по цене большой. Аптеки ж будут как-то пытаться нивелировать свои убытки из-за введения рецептов
Не будь КакСвета• 01 апреля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Крім того, тепер півроку в аптеку можна не ходити)))) А за деякими ліками і довше.
Шкала Радощів• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
це точно!
Ой я помню эти три часа в первые 10 дней. Когда тревога была и холод собачий. Продрогла до костей. Лекарств всех не было. Брала для себя, соседей- старушек. В аптеку съехались не только местные, а и из под броваров люди, проездом через нас.
А аптеки- это бизнес. Ничего личного( там нет сострадания или понимания.
КокошинЭль• 01 апреля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Глицесед и валерианка.
А что налоговая уже придумала?