Сито для думок• 01 апреля 2023
Щоб ви порадили робити в цій ситуації?
Доброго дня!
Сталася така ситуація на сайті шафа, буду дуже вдячна за ваші поради.
Продала клієнтці 2 чалми пов´язки, вартість однієї 60 грн. Доставка вона захотіла нову пошту. В об´яві було вказано, що одна (біла) у вільному стані 50, і максимально тягнеться до 70 см. Інша (кольорова) у вільному стані 44, і тягнеться критично до 70 см. Тканина трикотаж, тягнеться прекрасно. Отримавши посилку їй підійшла біла, а інша кольорова замала виявилась. Клієнтка стверджує, що вона максимально тягнеться до 62 см, і їй цього мало, а в оголошенні вказано ж 70. В мене з цієї ж тканини є аналогічні 2 пов´язки, кроєні однаково, я переміряла, і вони тягнуться до 70 см максимально. Я запропонувала повернення, і пересилка за рахунок покупця, на що вона відмовляється платити за доставку, і потребує повернення і доставка за рахунок продавця. Але згідно закону України головні убори не підлягають поверненню, і взагалі по розмірній сітці 70 см голови немає. Я її запитала, чому перед покупкою вона не уточнила, що пов´язка, яка у вільному йде 44 см, не буде 70 см у вільному також обляганні. Щоб ви порадили робити в цій ситуації? Дякую.
Сито для думок
• 01 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Так ви натянули чалму до скрипу.
Так у вільному 44, логічно, що 70 у вільному не буде. І це вказано на сторінці товару.
Сито для думок
• 01 апреля 2023
В мене об´єм голови 63 см, я її приміряла, і вона взагалі не тисла.
Пишу_граммотно!• 01 апреля 2023
Не по темі. Як ви умудряєтеся таке продавати? Я виставила одяг сина, все некст з сайту. Не зношене ані трохи. І то хочуть по 30 грн реглани. Вже мовчу про інше. Вирішила не продавати))))
Сито для думок
• 01 апреля 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Не розумію ваших нарікань, тканина в носці не була, ось фото проданої.
Фіфачка• 01 апреля 2023
Попросите фото с сантиметром до скольки она тянется, если до 62, то ваша косяк, потому что указали 70
Добрая свекровь• 01 апреля 2023
Это ж как надо было тянуть на 25см. Никогда не делайте неадекватные замеры. Натяжение нужно делать свободное .
Сито для думок
• 01 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Розумієте, я максимально натягнула, адекватно розуміючи, що 70 см голови не буває. Трикотаж дуже розтягується при носці. І потрібно розуміти, різна тканина, по різному тягнеться. Але з 44 см до 70 см вільного облягання не буде. В мене така ж пов´язка розтягнулась з 22 см до 27 см у вільному при носці.
Добрая свекровь• 01 апреля 2023
Ответ дляСито для думок
Не понимаю, нельзя так мерять. Вы не правы но и покупатель голову не включил.
Сито для думок
• 01 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Я погодилась повернути їй кошти і подарувала пов´язку. На майбутнє буде урок) вперше за пару років стикаюсь з такою проблемою, зазвичай все підходило покупцям.
Добрая свекровь• 01 апреля 2023
Ответ дляСито для думок
В дальнейшем обдуманно делайте замеры.
Сито для думок
• 01 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В дальнейшем обдуманно делайте замеры.
Просто не хотілось, що падала пов´язка геть. Деякі люблять, щоб крепко сиділа, і питають, щоб тримало добре волосся. Тому так і міряла до максимуму, щоб показати наскільки еластична тканина.
Добрая свекровь• 01 апреля 2023
Ответ дляСито для думок
Пишите тогда 2 замера, свободное натяжение и до максимума.
Кривая спроса• 01 апреля 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Не кажіть.
Сито для думок
• 01 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Я ж так і написала, вільне 44, до максимума 70. А вийшло он як. Буду тепер менше писати, ніж тягнеться.
Ліплю вареники• 01 апреля 2023
В новой почте хорошая услуга появилась лёгке повернення. Почитайте правила ее.
Сито для думок
• 01 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Дуже Вам дякую за пораду!)