Плакулька• 01 апреля 2023
Що це за рідина?
Часто у фейсбук дивлюсь ролики про покраску волосся. І там перед покраскою, або після ллють на голову таку рідину. Брюнеткам, блондинкам, рудим. Всім її ллють, значить не фарба Що це таке?
Плакулька
• 01 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
Тонер
Що за тонер? Не знайшла таких на мейкапі. Одночасно тонують волосся і через 20 хвилин айртач?
вентиляторная• 01 апреля 2023
Ответ дляПлакулька
Це відео Муніра. Він один з найпопулярніших майстрів волосся. В нього все власного бренду. Це якась авторська штука
Плакулька
• 01 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
Дякую. Це він.