выехал срочно в выходные в Украину и не закрыл банконвский счёт и не сообщил в джобцентр..что можно сделать чтобы закрыть этото вопрос?
Якщо ви песіонер, то навряд чи зареєстровані в джобцентрі . Узнайте точно, де зареєстровані , тобто хто виплачує вам гроші . Тоді знайдіть електронну адресу в цю організацію . Напишіть електронного листа на німецькій мові обов’язково ( користуючись перекладом ). Коротко поясніть, що через якусь поважну причину ви поїхали і не повідомили про це . Нехай вони самі відкличуть кошти з вашого рахунку .
Ответ дляRtyu-92ee
Удалено администрацией...
Ответ дляRtyu-92ee
я зареєстрован в джоб центрі ..получав виплати
олена олена• 01 апреля 2023
Ответ дляFrob
А скільки вам років?
олена олена• 01 апреля 2023
Ответ дляFrob
Пишіть імейл в джобцентр. Коли з поверненням виплат все вирішиться , так само електронною поштою закриєте картку в банку. Внж у вас дійсне буде пів року, протягом цього часу ви можете повернутися в Німеччину
Ирина Веселуха• 01 апреля 2023
Ответ дляFrob
сумно..але я виіхав
Просто відправте листи, що виїхали. Для закриття рахунку потрібна ваша присутність. Коли-небудь закриєте. Скільки євро в місяць за обслуговування у вас?
олена олена• 01 апреля 2023
Ще напишіть в бургамт, щоб знятися з реєстраціі ( анулювати прописку). Квартиру ви не знімали?
Ответ дляИрина Веселуха
не знаю..у мене донька осталось в Дюссельдорфі і я ій оставив картку..вона потім може подивитись..
олена олена• 01 апреля 2023
Також треба закрити всі договори - електрика, Інтернет і тд. Але спочатку виписатися. Документ про виписку буде підставою розірвати договори на послуги
Ответ дляEspresso_caffe
Удалено администрацией...
Бывает, что и книголюбы с высшим образованием не дружат с орфографией и грамматикой. То вы не видели как друг моего мужа, директор крупного предприятия, пишет.
И да, есть города и области в Украине, где жители с проукранской позицией говорят НА Украине. Здесь даже тема об этом была.
Espresso_caffe• 01 апреля 2023
Ответ дляЭлочка LA
сегодня невозможно не сталкиваться с печатной информацией при наличии интернета, сложно понять как так получается