Buketik• 01 апреля 2023

Мовонька.

Рік тому, на початку війни багато хто на порадниці намагався рідненькою писати. А тепер от зайшла, і 80%, як не більше, знову мовою окупанта пишуть. Якось геть сумно стало. Майже усі мої знайомі перейшли вже на сторону добра, хоч і смішно іноді у них виходить, та все ж намагаються. А тут таке...
Люсильда.ua• 02 апреля 2023
Ответ длявсем надо
В СССР было бесплатно. Есть с чем сравнивать. Страны меняются и ничего не вечно.
У мене відчуття, що Вам 80 з гаком... Я не помилилася? Бо я вже свій вік зазначила, але смутно той срср пам´ятаю. І в Києві від нього не у захваті були. Всюди черги, дефіцити, блат... Навіть за наявності чесно зароблених грошей нормальний телік з якоюсь японською трубкою мої батьки ніяк не могли дістати... І так з меблями, одягом, путівками на відпочинок і будь з чим...

автор Buketik • 02 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
потому как нечего раскачивать лодку
нечего провоцировать
нечего так исподтишка’-на строну добра они перешли’
Зло не в языке
Зло и говно в людях, которым покоя нет
Нет врага страшнее внутреннего
на радость внешнему
’Спочатку мова, за нею - танки’. Це не мої слова. Але ж як влучно.
всем надо• 02 апреля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
А живете вы случайно совершенно не в советском жилье?
woman Warrior• 02 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Удалено администрацией...
Подрысь• 02 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ну а як же приклади зірок Голівуда з українським корінням (Міла Куніс, Міла Йовович) , яким вже важко висловлюватись українською, бо навіть думають англійською.
тю, так они не жили в Украине. Когда они родились, при совке? даже в 90-х украинский был не таким популярным, откуда они могли его знать, а тем более думать. Их биографий не знаю, но точно ж вывезли еще детьми.
автор Buketik • 02 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
ВЫ попытались оскорбить всех русскоязычных
Но оскорбили и показали только себя как провокатора и разжигателя конфликта
Чим образила? Процитуйте, будь ласка
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
А мене образив ось цей допис.
Але чомусь дівчата його вперто не бачили і не коментували .Подвійні стандарти ,вони такі.

Реверанс• 02 апреля 2023
Ответ длявсем надо
В срср тільки смерті були безплатні.Раби 20 століття в самому центрі Европи.І кожен мріяв втікти звідтіля
Страшна країна страшних людей.
Окупанти Европи,раби комуняк
Говорилка• 02 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Форум відкритий . Ви не писали в особисті .
Я написала ответ на конкретный комментарий конкретному человеку. Или Вы решили заступиться за своего ФСБ-шного коллегу?
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ длявсем надо
А совєтське житло українці не будували ?
woman Warrior• 02 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Чим образила? Процитуйте, будь ласка
Я не веду диалоги с провокаторами.
Тем более, вы же кроме шаблонов, мало что понимаете.
Повторюсь, вы не можете никого обидеть или оскорбить, вы пожете только себя показать, что и сделали.
Люди определенного уровня прекрасно понимают уровень ваш и не могут применить к себе то, что вы транслируете.
Люсильда.ua• 02 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Я Вам нагадаю.
І ще раз запитаю - Чому тим, хто розмовляє суржиком мають право щось вказувати і ніхто за них не заступаються, хоча вони також можуть апелювати тим, що так спілкувалися їх батьки, а у російськомовних повна індульгенція?
Чому ви вказали мені, щоб я переходила на українську, а не на російську? І при цьому російськомовним ви чомусь не вказуєте переходити на українську? Це якісь подвійні стандарти. Чи не так?
Не ображайтесь, я Вам не вказувала. Ви самі запитали: а що ж мені робити із суржиком. То я і порадила. Якщо у Вас суржик більш в українській бік, тоді краще вже удосконалити саме українську мову.
А взагалі-,то не переймайтеся. Якщо місце Вашої роботи іВаше оточення нормально сприймає суржик - то і спілкуйтеся собі впевнено.
Мирної Вам ночі!
всем надо• 02 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Все строили всей страной. Но вы можете отказаться от советского жилья чисто из протеста. Взять телевизор и с ним жить гордо на улице. Ведь от СССР вам ничего не надо.
Говорилка• 02 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ длявсем надо
Я не живу у совєтському житлі,пані.
автор Buketik • 02 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Я не веду диалоги с провокаторами.
Все ясно. Ви випали з контексту
woman Warrior• 02 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А мене образив ось цей допис.
Ваши личные проблемы, что вас там обидело.Обидело, значит это к вам каим то образом относится, иначе вы бы просто не применили это по оношению к себе.
Мне не нужды заниматься вашими озущениями и эмоциями.
не ходите там, где вас обижают, год без вас тоже никто не плакал.
Говорилка• 02 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Я не живу у совєтському житлі,пані.
Ну да, оно ж в 1991 году превратилось в украинское )
AHetfield• 02 апреля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Мирної Вам ночі!
Я не ображаюсь. Шкода тільки, що так і не отримала відповіді на запитання про індульгенцію російськомовних. В четвертий раз запитувати не буду.

Реверанс• 02 апреля 2023
Ответ длявсем надо
Українці за все заплатили міліонами вбитих.
Тільки в Україні зібрали в людей золото за зерно,Торгсин.
Тільки в Україні були податки на фруктові дерева й кущі і їх люди від безвиході знищили.
woman Warrior• 02 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Все ясно. Ви випали з контексту
Как и предполагалось.Вы просто не в состоянии понять.
Выпали из реальности.
Люсильда.ua• 02 апреля 2023
Ответ длявсем надо
Так, мій будинок побудований у 1983 році. Тоді був совок. Але цю квартиру батьки виміняли. Віддали 1-кім.кв. та 2-кім. кв, а отримали 3-,кім. Якщо зараз за комерційною ціною таке робити, то 1+2 будуть набагато дорожчі, ні купити трьошку. Отже надурили їх при союзі. Але такі тоді були правила.
Реверанс• 02 апреля 2023
Ответ дляГоворилка
Примітивний троллінг.
Новобудови не помітили?
Люсильда.ua• 02 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Я не роблю індульгенції російськомовним.
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляГоворилка
Ні . Воно побудоване у 2021р.
автор Buketik • 02 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Выпали из реальности.
Навіть немає чого додати до вашої методички. Вона ідеальна
всем надо• 02 апреля 2023
Ответ дляРеверанс
На деревья платили не только украинцы. Вы сейчас удивитесь но одна моя бабушка и прабабушка тоже платили эти налоги когда жили в Грузии. Но они очень любили СССР. Вас послушать так вы особенные, исключительные.
woman Warrior• 02 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Ну и про методички-вопрос исключитьно к вам.
Год молчали, и зашли с провокативной, враждебной, разрушающей темой.
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Выпали из реальности.
Удалено администрацией...
woman Warrior• 02 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Это вам писалось?
Ну впрочем, если вы это принимаете на свой счет, то и вы не понимаете.