LudaSHS• 02 апреля 2023

Следите за ситуацией военный и бийка в храме в Хмельницком

мер
Сбор митинга
То, что Попы выставили на сайте

Сам инцидент

https://t.me/lachentyt/28203
Kvitkaliliia• 02 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А хто?
Рашистська фсбешна агентура
ОднаРозоваяРоза• 02 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
Даже смотреть ничего не буду . Верующие должны быть в смирении , смиренномудрии и против насильства . Попов на передок бы отправила , конченные
Таких неверующих еще поискать, они и атеистам фору дадут)
автор LudaSHS • 02 апреля 2023
Военный и люди
’ геть московского попа’ орут
автор LudaSHS • 02 апреля 2023
Митинг
sobacura• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Он с фронта
Крик в видео ’ сколько наших должно погибнуть...’
Ну я ж про це й кажу.
автор LudaSHS • 02 апреля 2023
Мп заявил что штурм идет ’ радикалами’
Ну выше фото
автор LudaSHS • 02 апреля 2023
Вовремя бычки в черных куртках и в фиолетовые батюшки молодые сильные решили показать навыки.
Очень вовремя
Вот лучшее время
Им бы быть тише, ну послушали речь военного, ну есть же выходы
По закону - вызов и ожидание правоохранительных органов
LidiyaZi• 02 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Всі не праві і військовий і священники.
Знаєте, щодо військового: уявіть, ви життям своїм ризикуєте, втрачаєте здоров´я, а потім бачите ото мракобєсіє у себе вдома, чи зможете промовчати?
Щодо ’священників’ - а як можна між ними і військовим знак дорівнює ставити? Як модна сказати ’ всі не праві’? Коли це вони такими чутливими стали, на фронті були?
Якщо я блох із дому гнати буду діхлофосом , а вони мене кусатимуть, то я також буду не права?
Ну і риторичне питання: коли наші люди зрозуміють що є категорія суспільних справ де має бути беззаперечна підтримка суспільства і справи пов´язані з військовими, саме такі. Має бути беззаперечна підтримка , а не роздуму на тему: ’ а чи не провакотивна на дитині спідничка була , що гвалтівник до неї причіпився, бідний, не опанував себе’...
Layka• 02 апреля 2023
Все це бридкі ігрища власті сущих, не маючи нічого спільного з вірою, нажаль((( З однієї сторони, добре, що виганяють священників, що мали зв´язки з рашею, а з іншого попірають віру( Поживемо, побачимо .
автор LudaSHS • 02 апреля 2023
Еще мнение по кусочку видео с Еванглие
автор LudaSHS • 02 апреля 2023
Еще
Kvitkaliliia• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Еще
+++
LidiyaZi• 02 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Дивилася це інтерв’ю. То нехай палить, набридло що всі прикриваються хлопцями що на війні. Вони хочуть щоб військові і від москалів відбилися і тут порядок навели. Взагалі я проти московських попів, але все повинно бути мирно, а не натравлювати людей один проти одного в такий складний час.
Так мирно з 2014 роки потрібно було діяти. Ще коли відомо стало що то є кацапський осередок, коли Гіркін у складі попівській делегації по Україні роз´їзжав, а потім по тіх церквах на Донбасі зброю зберігали і таке інше.
Всі ці роки вони пропаганду вели прихожанам своїм. В мене місто окуповане, наразі , то всі(!!!) особливо віруючі прихожани московитської церкви колаборанти.
То є попустительство влади довгими роками. І як ми бачимо по Лаврі - по-хорошому не йдуть вони. Їх всеодно, рано чи пізно доведеться насильно гнати.
Renesmeе 16• 02 апреля 2023
Ответ дляLidiyaZi
Це дуже тонка межа і я вважаю що всім потрібно дотримуватися закону і норм поведінки. Завтра хтось буде сидіти в кафе і веселитися, а хтось прийде і з фронту і з тягарем своїх втрат, болі, несправедливості і вчинить фізичне насильство проти тих хто веселиться, ми теж будемо це оправдовувати?
malinka.ya• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Этот да давил его
И говорил - мне сра@ть.

И это что провокация, ? Фиолетового попа спровоцировали что лупил и не давал дышать?

А местные менты быстро написали на военного дело.

А потом начало видео по соцсетям гулять, галас подняли и депутаты
Пробуют разобраться
Здоровые бугаи фсбшники накинулись на военного ЗСУ , почему тварей рашистких на месте люди не разорвали , для меня загадка .
Чашечка кофе• 02 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Не можна порівнювати філіал гру та кафе.
Piracanta• 02 апреля 2023
Ответ дляLayka
Віра і релігія це різні речі.
Layka• 02 апреля 2023
Ответ дляPiracanta
Віра і релігія це різні речі.
Ну це очевидно, в теперішній часи. Раніше думала, що те саме)))
LidiyaZi• 02 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Я ж написала що не всі справи а певна категорія. От чому ви натякаєте на неадекватність військового зараз? Хіба він не прав?

Я не військова, не травмована боями, але зробила б так само, бо воно пече, болить. Що має статися з тими людьми що московську церкву підтримують, щоб вони очі відкрили? Невже треба щоб боляче стало саме їм, бо більш інших людей вони не відчувають, вочевидь...
malinka.ya• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Очень вовремя
Вот лучшее время
Замнут и вся рашисткая свора останется в Украине , их крышуют и они неприкосновенны
ОднаРозоваяРоза• 02 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Потому что там такие же собрались.
автор LudaSHS • 02 апреля 2023
Масим Найем

Ми готові безоплатно захистити військового

Щойно говорив із партнерами Міллер, юридична компанія, вони дали згоду.

Ми захистимо військового і окремо буде покарання агенту кремля. Сила закону буде на нашія стороні.
ОднаРозоваяРоза• 02 апреля 2023
Ответ дляLayka
А це ніколи не було тотожним, всю історію релігії, в будь якій вірі.
malinka.ya• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Масим Найем

Сюрр какой-то.
От чего защищать военного , если на него же и напала агентура раши .
Я в шоке просто .
Renesmeе 16• 02 апреля 2023
Ответ дляLidiyaZi

Я не натякаю нічого. Я проти московських попів. Також я за те щоб всі дотримувалися закону. Також я не розумію чому цих попів давно не прикрили по тихому, а вже більше як рік війни і роблять шоу. Хіба нам зараз перед контрнаступом вигідно таке у суспільстві? З реданом не прокатило тепер попи
чаревна• 02 апреля 2023
Сейчас смотрю в тг, сколько продажных там....а посмотрела сколько церквей в моем городе....а по всем городам, как чиряки которые вскрывать надо
malinka.ya• 02 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Закон не работает .
Вернее только в строну агентуры раши работает и против украинского народа .
Задрали уже
автор LudaSHS • 02 апреля 2023
Вот он
Военный
автор LudaSHS • 02 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Сюрр какой-то.
Я в шоке просто .
Так на него

Патрульна поліція затримала військового за статтею 173 КупАП. Це — дрібне хуліганство.

🗣 Чоловік під час проведення молитовної літургії, скинув зі столу на підлогу книгу «Євангелія», вчинив словесний конфлікт відносно священика, який читав молитовну літургію. Свідки цієї події викликали працівників поліції. На даний час вирішується питання про притягнення громадянина, до адміністративної відповідальності за ст.173 КУпАП, – коментують в патрульній поліції.
Layka• 02 апреля 2023
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Честно кажучи, ніколи над цим не замислювалась .. Весь час просто вірила... Але, тепер, дізналась багато нових речей, які призвели до роздумів... На одній із конференцій, які, взагалі не стосуються віри та релігії, а страхування) дізналась, що найбагатша ’ організація’ , то католики. І целібат в них з´явився для того, щоб священники не могли зоставляти у спадок своє майно, змусили мене замислитиь....