Козачка• 03 апреля 2023

Закрити гештальт. Незавершені відносини

Ще досі згадую, і сниться... Стосунки були 10 років назад, раптово закінчилися...Є дитина... Проблема в тому, що колишній досі сниться і після снів я про нього згадую, сумую... Сниться навіть тоді, коли не думаю про нього. Зараз я заміжня і він знаю, що він одружений. Хочу позбутися цих нав´язливих думок, снів.. Чи допоможе гештальт терапія?
Замріяна• 03 апреля 2023
Это не незакрытый гештальт. Это неудовлетворённость текущим браком + старая обида + кризис среднего возраста к вам подкрался.
Само пройдёт, не зацикливаться.

Тримбулька• 03 апреля 2023
о боги.. 10 років це занадто .. аліменти хоча платить ?
РокерША• 03 апреля 2023
Подумайте о том, что он живёт своей жизнью, наслаждается, у него семья и дети, им вместе хорошо. А вы? Живёте им, тратите свою жизнь на бесполезные мысли и воспоминания. И что у вас по итогу? А своей жизни-то и не было(((
Колупалочка• 03 апреля 2023
Да какой там гештальт.....
Вы просто не счастливы в браке и живёте прошлыми воспоминаниями . А ему пофиг.
И на что вы нервы тратите
автор Козачка • 03 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
Він не знає, що це його дитина. Розійшлися на перших місяцях вагітності.. Так, 10років мене це переслідує час від часу...
Рекламама• 03 апреля 2023
Ви 10 років живите минулим, ви не радійте життю зараз а повній мірі. Викиньте з голови і не згадуйте. За 10 років ваша дитина з 1 класу буде в 10, це ціле життя, час який ви марнуєте. Скажіть це собі і перестаньте його тягнути у ваше життя.
Тримбулька• 03 апреля 2023
Ответ дляКозачка
так .. цікаво… чого це ви вирішили так ? батько дитини повинен знати про її існування.
автор Козачка • 03 апреля 2023
Ответ дляРокерША
Я все це розумію і ніколи б не відновила з ним відносини... Живу в своє задоволення , самореалізувалася... Але інколи раптово минуле нагадує про себе ..
Бавовна• 03 апреля 2023
вот видите,вам уже всё по полочкам разложили.Кстати,очень разумные комменты,советую прислушаться.

Рекламама• 03 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
В даному випадку не повинен, автор ітак зробила з нього за цей час в голові образ принца, хочете щоб ще і сім´я її розрушилась із-за минулого.
vecya• 03 апреля 2023
Ответ дляКозачка
Ну может пора открыть ему эту тайну, тяготит она вас + обида, вот и снится, и думаете.
автор Козачка • 03 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
У соціальних мережах побачила фото його з іншою дівчиною, виглядав щасливо. Не хтіла вмішуватися
Сегодня не целуюсь• 03 апреля 2023
А если б вы не знали этого новомодного слова, то что б закрывали?
Тримбулька• 03 апреля 2023
Ответ дляКозачка
бразильский сериал…вибачте
автор Козачка • 03 апреля 2023
Ответ дляБавовна
Я і сама все розумію... Але хотіла б з психологом попрацювати, бо холодний розум тут не діє..
Не рахую, а вважаю• 03 апреля 2023
Да мать его,хотите бывшего-сойдитесь и живите.жена не шкаф,подвинете.смысл морочаться,искать гельштаты и прочее,хотите васю-будьте с васей
автор Козачка • 03 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
бразильский сериал…вибачте
Щось таке))
Рекламама• 03 апреля 2023
Ответ дляКозачка
Не слідкуйте за його життям живіть своїм, ви в мріях зробили з нього ідеал, думаю якби ви зараз відновили з ним відносини були б неприємно вражені, цінуйте людину яка з вами поруч зараз щодня.
автор Козачка • 03 апреля 2023
Ответ дляРекламама
Я не слідкую... Один раз ще багато років назад зайшла до нього на сторінку

Радуга-дуга• 03 апреля 2023
Пропустит, когда по-настоящему влюбитесь.
всемВсёИмного• 03 апреля 2023
Ви спершу почитайте автобіографію засновника цієї ’терапії’ Фріца Перлза, в якій він описує, як під час ’ретриту’ він згвалтував пацієнтку на очах в інших, як задоволені пацієнти в басейні робили йому мінет. Пардон, але він сам про це написав і страшно пишався своєю винахідливістю і здатністю до ’рефлексії’. Робіть висновки, чи це терапія чи гра і вигадка, яку радо підхопили інші ’психологи’.
Астановитесь• 03 апреля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Зачем он сдался, еще и женатый, еще и спустя 10 лет?
Астановитесь• 03 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ужас. То то я смотрю про гештальты говорят люди, у которых с психикой проблемы.
СирОжино пирОжино• 03 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Життє Бентежне• 03 апреля 2023
Автор, вы любите мужа? Если нет, кто лучше за вами ухаживал ?
всемВсёИмного• 03 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
Люди просто говорять, бо це чомусь популярно. Звісно, сучасні ’гештальтисти’, мабуть, не діють, як їхній гуру і засновник (я так сподіваюсь). Але в принципі, варто було б задуматися, чи саме поняття ’гештальт’ релевантне, і чи можна довіряти терапії, чий засновник так поводився.
Вмію заміряти найкраще• 03 апреля 2023
Ответ дляКозачка
Вам психолог новое скажет? Все то же самое, что в комментариях, только за деньги. Хотите психолога- идите к психологу.
Не рахую, а вважаю• 03 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
Вам не зачем,а автору надо,любит.ничего,жена не шкаф
автор Козачка • 03 апреля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Чоловік для мене рідна людина , друг, але не кохання( Обоє гарно ставилися...
автор Козачка • 03 апреля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Він мені не потрібний... Я все розумію і вмію аналізувати. Проблема у іншому