Всім шампаньського• 04 апреля 2023

Син обрав напрямок навчання. Логістика. КПІ. Можливо в когось теж

діти там навчалися. Можливо в інших вузах. Як там рівень підготовки? Дійсно вивчають логістику, програмне забезпечення цієї спеціальності, чи буде логістика окремо як один предмет, а то все менеджмент в різних іпостасях, обо всем и ни о чем.
Счастье_же_вот_оно• 04 апреля 2023
Син навчався на логіста в Академії Транспорта.
Задоволен,вже працює на американську кампанію.
младокошкина• 04 апреля 2023
Краща освіта - самоосвіта. Незалежно від вишів.
У MIT є короткий курс Supply Chain - це все, що треба, щоб з успіхом працювати.
Сирожено_пирожено• 04 апреля 2023
Я починала з ЗЕД. Побудувала хорошу кар´єру. Всім задоволена
КаваЗМолоком• 04 апреля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ким стали?
Венздей Адамс• 04 апреля 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
На кАмпанию Трампа?
Сирожено_пирожено• 04 апреля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Ким стали?
Керівником з великою кількістю відряджень по світу. Половина Європи, Китай, Малайзія, Сінгапур
Упругая попка• 04 апреля 2023
Друг сина без будь-якої освіти працює в логістиці, теж на Америку з України. Заробляє дуже гарно.
СhanelKa• 04 апреля 2023
Логістика гарна спеціальність
Рекомендую, додатково закінчити курси митного брокера.
Сирожено_пирожено• 04 апреля 2023
Ответ дляСhanelKa
Логістика гарна спеціальність
Зовсім не знадобилися мені ті курси. Дарма витратила час та гроші. Знадобилися дві іноземні мови. А митний брокер - це більше вакансія для студентів. Мало, хто будує так кар´єру. Розмитнювати вантажі - не сильно важка задача. Вирости там складно
Пуки-куки• 04 апреля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
ну тут вы ошибаетесь, мой муж начал с брокера, тепер Supply Chain в международной компании. чтобы занимать такие должности ты должен знать все нюансы работы. Это как продавец растет до управляющего сетью
Неробименінерви• 04 апреля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Цікаво!
Можна у вас запитати? З донькою приглядаємо її майбутню спеціальність. Відмінно з усіх предметів, але не хочу її пхати туди, куди вона не хоче (я б хотіла ІТ).
Вона ще досить мала. 8 клас лише закінчує. Розглядали професію перекладача. Знає дві іноземні мови на рівні В1-В2. Математика - також їх предмет. Логіка працює так, що я дивуюся. Чи зайде їй з таким набором умінь ЗЕД? Як гадаєте?
Нав´язувати не буду. Просто цікава ваша думка: якщо подобається вивчення іноземних мов та математики, чи зайшла б їй (теоретично) ця професія?
Нічого вдягти• 04 апреля 2023
послухаю
успокойте_Меня• 04 апреля 2023
Логістика - не та спеціальність, якій треба навчатись 5 років в інституті. Кількамісячні курси впораються, якщо є базова освіта, краще в ЗЕД. Те саме з спеціальністю митний брокер. Не завадить , але як додаткова.
ЗЕД при цьому - це біль широке поняття.
Пуки-куки• 04 апреля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Цікаво!
я не автор, но отвечу, тут дело не только в языке и математике (это само собой), тут дело в планировании, видении процесса, решения любых форсмажеров на любой стадии, держать все процесы в голове.. и быть хорошим планировщиком. я живу с таким человеком 22 года и я знаю как это работает. Началась война, если бы не настырность и уверенность моего мужа, европецы закрыли был 2 завода и ушли. Процесс логистики был перестроен за несколько дней, но это был гигансткий риск и ответственность
СhanelKa• 04 апреля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
То ваш досвід, в мене інший
Наразі економія в 1900 грн на одну декларацію, яку б я мала сплатити чужій компанії, а як їх 10 в день ? То 19000 за день
А подавати їх швидко і нескладно, легка програма
І часто буває, що всього одна позиція
Я вмію рахувати свої гроші. Рости треба в першу чергу в прибутках
младокошкина• 04 апреля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Цікаво!
Відповідаю жорстко, але експертно:
1. Щоб бути нормальним перекладачем треба довго ЖИТИ в країні тієї мови. Інакше - пересічне В1 як у всіх. В кінці восьмого класу знати дві мови на В2 неможливо, не перебільшуйте.
2. Відмінно з усіх предметів - тобто її по суті нічого не цікавить, просто відпрацьовує програму.
3. Щоб зрозуміти, «зайде-не зайде», треба відпахати з низів пару років в цей сфері. В більшості студентів рожеві окуляри вщент летять, коли «ой.. це зовсім не те, що я уявляв».
И.О. человека• 04 апреля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Цікаво!
Єдине скажу, 8 клас це вже не мала, час визначатись. Донька з 7 класу мала обрати чи гуманітарний напрямок, хімія біологія, або математика. Обрала математику і 8 клас готувалась в спецліцей, вступила в 9 клас, вчилась там на відмінно і визнала, що зробила . правильний вибір. Іде на айті, англ С1. Легко вступила до провідного вузу єс, без такої підготовки заздалегідь це навряд би вдалося
Неробименінерви• 04 апреля 2023
Ответ дляПуки-куки
Дякую за відповідь. Дуже цікаво. Донька ще декілька років буде придивлятися, хто зна що вибере. Але цей варіант роздивиться, думаю.
Неробименінерви• 04 апреля 2023
Ответ длямладокошкина
Відповідаю жорстко, але експертно:
1. Я не перебільшую.
Рік в Чехії. Другу іноземну, відповідно, дитина вчила тут. В2 є безумовно.
Першу іноземну (англійська) вчила дома (не шкільна програма), захистила В1, В2 було в процесі. Я й написала В1-В2, бо захищеної В2 з англійської ще немає. Не поспішаємо.
Ще сама трохи вчила німецьку. Хотіла перевестися в клас з вивченням німецької тут. Тобто мовна ’тяга’ у дитини безумовно є.
2. Цікавлять мови та математика. Є предмети, які не любить, але завдяки своїй пам´яті легко їх вчить. Ви не праві.
3. Щоб відпахати, зпочатку потрібно вивчитись. Вона ще мала, свої пріоритети в предметах вона знає. Але куди ті пріоритети спрямувати, поки не знає. Тому я можу підказувати, в яку сторону дивитися.
младокошкина• 04 апреля 2023
Ответ дляНеробименінерви
1. Я не перебільшую.
Чим більше сертифікатів з дитинства, тим радше дівчина захоче якнайшвидше реалізуватись як мама)).
Неробименінерви• 04 апреля 2023
Ответ длямладокошкина
Це її життя. Буде його жити так, як вважає за потрібне)
автор Всім шампаньського • 04 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
ЗЕД при цьому - це біль широке поняття.
Базова освіта в зЕД - яка саме спеціальність? В КПІ освітня програма логістика іде разом з менеджментом міжнародного бізнесу.